Tko planira i radi na bebi - sedmi nastavak 🍀👣🤰💞👶🏽🤞🍀

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar BlairWaldorf

    BlairWaldorf

    Broj poruka: 1958

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    BlairWaldorf

    Hej cure kakva je situacija sa kejsy ,lavicom i ostalom starijom ekipom ? Ima novosti ? ❤️❤️☕☕☕

    Ja ne znam za njih.. ali ovdje mi se čini da nema nikoga na temi..😂😂


    Tratinčica123

    BlairWaldorf

    Hej cure kakva je situacija sa kejsy ,lavicom i ostalom starijom ekipom ? Ima novosti ? ❤️❤️☕☕☕

    Ja ne znam za njih.. ali ovdje mi se čini da nema nikoga na temi..😂😂


    Znam, očito se usidrile na Facebooku…. više se ne vodi lista uopće 😥

    👸35
    🤴36
    Pokušavamo 2/21
    Osnovni testovi-uredni
    Missed A. 10t.t. 4/21
    Pokušavamo ponovno 10/21.🌈
    Biokem. t. 11/21
    Korona 1/22
    Pijem novalac prenatalne t.
    ➕25.4 ❣️
    OTP 25.12.2022.

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    BlairWaldorf

    Tratinčica123

    BlairWaldorf

    Hej cure kakva je situacija sa kejsy ,lavicom i ostalom starijom ekipom ? Ima novosti ? ❤️❤️☕☕☕

    Ja ne znam za njih.. ali ovdje mi se čini da nema nikoga na temi..😂😂

    Tratinčica123

    BlairWaldorf

    Hej cure kakva je situacija sa kejsy ,lavicom i ostalom starijom ekipom ? Ima novosti ? ❤️❤️☕☕☕

    Ja ne znam za njih.. ali ovdje mi se čini da nema nikoga na temi..😂😂

    Znam, očito se usidrile na Facebooku…. više se ne vodi lista uopće 😥


    Ja ni ne znam za stranicu na fb?? Koja je? 
    Ja se malo priključila temi Lh trakice, ali mislim da uskoro od njih odustajem pa neću pripadati ni tamo😂😂

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • ružica

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Cure, pijem duphaston od 11-25 dana ciklusa, jucer sam popila jednu tabletu umjesto dvije, a odmah jutros sam popila tabletu buduci da sam jucer zaboravila.
    Sada na papiru malo minimalno sukrvice, doslovno se vidi samo ako se zagledas.. pretpostavljam da je za implantaciju kasno jer je 10 dan od ovulacije.. znači li to da ću opet ranije prokrvariti unatoč duphastonu?☹️

    👩 37, amh 6.2.pmol
    👨 33 ,normospermia
    26.09.2022. ET (trodnevni, osmostanični)
    5+3 🙏❤️

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    ružica

    Cure, pijem duphaston od 11-25 dana ciklusa, jucer sam popila jednu tabletu umjesto dvije, a odmah jutros sam popila tabletu buduci da sam jucer zaboravila.
    Sada na papiru malo minimalno sukrvice, doslovno se vidi samo ako se zagledas.. pretpostavljam da je za implantaciju kasno jer je 10 dan od ovulacije.. znači li to da ću opet ranije prokrvariti unatoč duphastonu?☹️


    Hej, meni se to isto znalo događati kad bih zaboravila popit koju tabletu..  Možda je od toga.. sada samo nastavi sve normalno do kada trebaš piti.. 
    A implantacija je moguća od 6-12dpo.. tako da ono.. moguće je i to, ali mislim da je trenutno zbog zaboravljene tablete.. to mi se događalo.😕

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Irri

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Anja 🌸 🧚

    Sto se foruma tice ovde basss nemam vise volje svratiti, jer su svadje i prepucavanja bitnija od toga da se nekom pomogne i sl.. Tamo na fejsu nam je super, stvarno sjajne cure nikad se nije desilo da je neko nekoga uvrijedio i sl.. mislim i cemu sve to na kraju krajeva? Kad se mozemo ljepo slagati, podrzavati, ova borba je teska sama po sebi i sama znas, pa zar nije bolje onda da budemo podrska jedne drugoj.. Mislim znam ja da na nas i tamo prate i citaju, ali me ne zanima, jer ne pisu i nikoga ne maltretiraju, a ako pokusaju sljedi blok, tako da…
    U glavnom radim i na svom forumu (jer stvarno vise volim forum koji je otvoren za sve one koji imaju pitanja) ali cilj je upravo da forum bude kao sto je ona grupa na fb, bez svadja i idiotarija, da bude sto vise dobrih savjeta, podrske i sl. A zastita ce biti takva, da jednom zeznes vise pristupa forumu nema. Znam da moze bolje od ovog..pa ce tako i biti.
    Ovaj ovdje forum je napravljen da na njemu radi tko sta hoce, bitno je samo da se reklame prikazuju regularno, da oni zarade, a sta se tu desava nikoga ne zanima..i zato je izgubio smisao jer se tu sve vise članova osjeća lose…

    Bilo nam je super tu dok sa druge teme nisu iz dosade napravili dar -mar… Tako da mi koje smo otišle na fejs ( i ako je fejs smislit ne mogu) bar imamo mir i super nam je. Zao mi je sto nisi tamo, ovde samo truju jedno po jedno, nagadjaju tko je tko.. sta me briga tko je od kuda, tko je bio nekad na forumu , da li je promjenio nik ili ne.. ako smo podrska jedni drugima, i neko mi nije uradio nista lose, ma da je imao 1000 naloga ne zanima me.. zasto bi mjenjala misljenje… Samo opsesije pojedinaca su eto upravo ono sto unisti sve sto je dobro.. Tako da mi otisle u zadnji cas koliko vidim.. u grupu je naravno svako dobrodošao, smo naravno da postuje pravila.. mislim glupo je reci da postuje pravila, jer je sasvim normalno i prirodno da bude podrska, ono zena zeni kad je najpotrebnije.. nije tesko .. Evo ako se predomislite link do grupe je u mom opisu…Sve najbolje svim curama na temi i neka vam se jedna, ali najveca i najbitnija zelja ostvari sto prije


    Pozdrav, molim koja je grupa na fejsu da se pridruzim?
    Hvala

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    Irri

    Anja 🌸 🧚

    Sto se foruma tice ovde basss nemam vise volje svratiti, jer su svadje i prepucavanja bitnija od toga da se nekom pomogne i sl.. Tamo na fejsu nam je super, stvarno sjajne cure nikad se nije desilo da je neko nekoga uvrijedio i sl.. mislim i cemu sve to na kraju krajeva? Kad se mozemo ljepo slagati, podrzavati, ova borba je teska sama po sebi i sama znas, pa zar nije bolje onda da budemo podrska jedne drugoj.. Mislim znam ja da na nas i tamo prate i citaju, ali me ne zanima, jer ne pisu i nikoga ne maltretiraju, a ako pokusaju sljedi blok, tako da…
    U glavnom radim i na svom forumu (jer stvarno vise volim forum koji je otvoren za sve one koji imaju pitanja) ali cilj je upravo da forum bude kao sto je ona grupa na fb, bez svadja i idiotarija, da bude sto vise dobrih savjeta, podrske i sl. A zastita ce biti takva, da jednom zeznes vise pristupa forumu nema. Znam da moze bolje od ovog..pa ce tako i biti.
    Ovaj ovdje forum je napravljen da na njemu radi tko sta hoce, bitno je samo da se reklame prikazuju regularno, da oni zarade, a sta se tu desava nikoga ne zanima..i zato je izgubio smisao jer se tu sve vise članova osjeća lose…

    Bilo nam je super tu dok sa druge teme nisu iz dosade napravili dar -mar… Tako da mi koje smo otišle na fejs ( i ako je fejs smislit ne mogu) bar imamo mir i super nam je. Zao mi je sto nisi tamo, ovde samo truju jedno po jedno, nagadjaju tko je tko.. sta me briga tko je od kuda, tko je bio nekad na forumu , da li je promjenio nik ili ne.. ako smo podrska jedni drugima, i neko mi nije uradio nista lose, ma da je imao 1000 naloga ne zanima me.. zasto bi mjenjala misljenje… Samo opsesije pojedinaca su eto upravo ono sto unisti sve sto je dobro.. Tako da mi otisle u zadnji cas koliko vidim.. u grupu je naravno svako dobrodošao, smo naravno da postuje pravila.. mislim glupo je reci da postuje pravila, jer je sasvim normalno i prirodno da bude podrska, ono zena zeni kad je najpotrebnije.. nije tesko .. Evo ako se predomislite link do grupe je u mom opisu…Sve najbolje svim curama na temi i neka vam se jedna, ali najveca i najbitnija zelja ostvari sto prije

    Pozdrav, molim koja je grupa na fejsu da se pridruzim?
    Hvala


    Hej link grupe je u opisu Anje.. 😊

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ruta

    ruta

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    Ruta- Da li si ponovila test?😊


    Nisam. Otisla sam na godisnji i nisam ponijela testove.
    Simptomi su zanimljivi ali to nista ne mora da znaci.
    Npr:.
    Imala sam gust zuckasto- bijeli iscjedak.
    Mucnine mi se javljaju. Sinoc me je probudila mucnina u 3 ujutro. Danas je proslo.
    2 puta mi je jako intenzivno zamirisao Poli parizer a nije ga bilo u blizini (nisam sigurna da li je to bilo u zraku).
    Ono sto mi je cudno je moj stomak koji je jako napuhan.
    Grudi su me boljele.
    Glavobolja…
    Takodje imam i tipicne simptome PMS-a a to je bol u želucu.
    Zaista ne znam da li sam ja to sebi umislila.
    M treba doci u ponedjeljak. Vidjet cemo da li ce doći.
    Testirat cu se tek kada i ako bude kasnila. :)
    Ovaj ciklus sam jako opustena.

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    ruta

    Tratinčica123

    Ruta- Da li si ponovila test?😊

    Nisam. Otisla sam na godisnji i nisam ponijela testove.
    Simptomi su zanimljivi ali to nista ne mora da znaci.
    Npr:.
    Imala sam gust zuckasto- bijeli iscjedak.
    Mucnine mi se javljaju. Sinoc me je probudila mucnina u 3 ujutro. Danas je proslo.
    2 puta mi je jako intenzivno zamirisao Poli parizer a nije ga bilo u blizini (nisam sigurna da li je to bilo u zraku).
    Ono sto mi je cudno je moj stomak koji je jako napuhan.
    Grudi su me boljele.
    Glavobolja…
    Takodje imam i tipicne simptome PMS-a a to je bol u želucu.
    Zaista ne znam da li sam ja to sebi umislila.
    M treba doci u ponedjeljak. Vidjet cemo da li ce doći.
    Testirat cu se tek kada i ako bude kasnila. :)
    Ovaj ciklus sam jako opustena.


    Prvo, lijepo se odmori i onda samo opušteno, nemoj se zamarati.. imaš i pravo!😊
    Ajme, pa meni tvoji simptomi zvuče skroz obećavajući 🤩🤩
    Sve što si navela, jako je čudno da se dogodi skupa a da nije trudnoća u pitanju.. stvarno mi dobro zvuči!
    Znači radiš test u ponedjeljak ili? Obavezno javi rezultate testa i nadam se da ćeš ovaj put moći lijepo uslikati 2 crtice 😁
    Ja držim fige da se tu nešto u stomaku smutilo🤭

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar ruta

    ruta

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Tratinčica123

    ruta

    Tratinčica123

    Ruta- Da li si ponovila test?😊

    Nisam. Otisla sam na godisnji i nisam ponijela testove.
    Simptomi su zanimljivi ali to nista ne mora da znaci.
    Npr:.
    Imala sam gust zuckasto- bijeli iscjedak.
    Mucnine mi se javljaju. Sinoc me je probudila mucnina u 3 ujutro. Danas je proslo.
    2 puta mi je jako intenzivno zamirisao Poli parizer a nije ga bilo u blizini (nisam sigurna da li je to bilo u zraku).
    Ono sto mi je cudno je moj stomak koji je jako napuhan.
    Grudi su me boljele.
    Glavobolja…
    Takodje imam i tipicne simptome PMS-a a to je bol u želucu.
    Zaista ne znam da li sam ja to sebi umislila.
    M treba doci u ponedjeljak. Vidjet cemo da li ce doći.
    Testirat cu se tek kada i ako bude kasnila. :)
    Ovaj ciklus sam jako opustena.

    Prvo, lijepo se odmori i onda samo opušteno, nemoj se zamarati.. imaš i pravo!😊
    Ajme, pa meni tvoji simptomi zvuče skroz obećavajući 🤩🤩
    Sve što si navela, jako je čudno da se dogodi skupa a da nije trudnoća u pitanju.. stvarno mi dobro zvuči!
    Znači radiš test u ponedjeljak ili? Obavezno javi rezultate testa i nadam se da ćeš ovaj put moći lijepo uslikati 2 crtice 😁
    Ja držim fige da se tu nešto u stomaku smutilo🤭


    Mislim da ću test raditi u utorak (ukoliko ciklus ne dodje). Još dva dana 😀

    Kakvo je stanje kod tebe?

  • Avatar Tratinčica123

    Tratinčica123

    Broj poruka: 2214

    Prijavi adminu

    ruta

    Tratinčica123

    ruta

    Tratinčica123

    Ruta- Da li si ponovila test?😊

    Nisam. Otisla sam na godisnji i nisam ponijela testove.
    Simptomi su zanimljivi ali to nista ne mora da znaci.
    Npr:.
    Imala sam gust zuckasto- bijeli iscjedak.
    Mucnine mi se javljaju. Sinoc me je probudila mucnina u 3 ujutro. Danas je proslo.
    2 puta mi je jako intenzivno zamirisao Poli parizer a nije ga bilo u blizini (nisam sigurna da li je to bilo u zraku).
    Ono sto mi je cudno je moj stomak koji je jako napuhan.
    Grudi su me boljele.
    Glavobolja…
    Takodje imam i tipicne simptome PMS-a a to je bol u želucu.
    Zaista ne znam da li sam ja to sebi umislila.
    M treba doci u ponedjeljak. Vidjet cemo da li ce doći.
    Testirat cu se tek kada i ako bude kasnila. :)
    Ovaj ciklus sam jako opustena.

    Prvo, lijepo se odmori i onda samo opušteno, nemoj se zamarati.. imaš i pravo!😊
    Ajme, pa meni tvoji simptomi zvuče skroz obećavajući 🤩🤩
    Sve što si navela, jako je čudno da se dogodi skupa a da nije trudnoća u pitanju.. stvarno mi dobro zvuči!
    Znači radiš test u ponedjeljak ili? Obavezno javi rezultate testa i nadam se da ćeš ovaj put moći lijepo uslikati 2 crtice 😁
    Ja držim fige da se tu nešto u stomaku smutilo🤭

    Mislim da ću test raditi u utorak (ukoliko ciklus ne dodje). Još dva dana 😀

    Kakvo je stanje kod tebe?


    Dobro, navijamo onda skupa 🤭🤞
    Ja sam danas 9dpo. Sutra ću napraviti jedan test iako se ne nadam nekom rezultatu jer je rano, ali eto, čisto da se malo umirim pa da izdržim do 14dpo.😂
    Ja imam bijeli i gusti iscjedak već neka 3 dana i dosta obilan, te malo osjećam kao neka strujanje-hlađenje po bradavicama, grudi tu i tamo osjetim, a tako i stomak.. Pa ćemo vidjet 🤷‍♀️

    Trudimo se od 9/21.
    👱‍♀️24- PCOS, 🙋‍♂️28- Azzospermia, mTese ❌
    Prag- donacija sjemena- 6/23.
    12.06. Aspiracija- 22🥚/–10 odličnih 🐧
    08.08. FET- 1 blastica - + na testiću 4dpt
    •Beta 8dpt- 80.14, 10dpt- 227.73, 12dpt-632.10
    Panorama-low risk- stiže curka 💗
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.