Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    t.loza

    Dobro jutro ☕
    Sretan 14dc svima koji slave ❤️
    .
    Uplasena24 hej pa ne znam, nikad nisam pila duphaston, u svakom slučaju nadam se da je sve okej i da će ti se ostvariti željeni ishod. Imaš još vremena saznati hoće m doć ili ne, zato se mi vamo družimo da nam taj period iščekivanja brže prođe :)
    Bella, Marty, Mare joooj sad kad počne val simptoma a nećete ni znati da su simptomi 🤭
    LazyO gdje je testić?
    Zuzujalica a ne znam koji ti je dan realniji da ti je bila o… Po meni nije isključeno da je bila na 15dc bez obzira što je tek na 17dc skočila. Meni je prošli ciklus 3 dana temp rasla po 0.1 stupanj da bi tek na kraju skočila, onda je ff sam označio kad je bila o. A vidjela sam ja je još jedna cura imala takav graf na susjednoj temi. Ma da i ako je bila 16dc mislim da ti to nije dugo spermićima za čekati 😁
    Lindsay zabrinuta sam malo što nam se ne javljaš. Nadam se da si dobro i da je sve okej! Šaljem ti veliki zagrljaj 🤗😘❤️ i jednu jagodicu 🍓🤭


    Sretan nam i 7 i 8 dpo nama koji slavimo i ostalima hhaha😁😁
    Jaaaa da neznam da su simptomi 🤣🤣🤣 ima na izvoz.. Trebam tvornicu simptoma osnovati za izvoz🙊🙊 kako si nam tii?? 

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Joj, nekad mi bas smeta sto forum ne prikazuje poruke odmah, ja dok odgovorim, skuzim da je u meduvremenu bilo jos 10 poruka 😂
    Tommy pitala sam za simptomcice, vidim da si Dadi u meduvremenu odgovorila 🙂 ma super, dobro je to, nadam se da mucnine nisu prejake ❤️
    Tloza bilo kako bilo, O je prosla i sad ide odbrojavanje 😂 iju iju ju!
    Rio tesko da ce biti plus 9dpo, sve i da jest uspjesan ciklus, ali piskiiiiim!

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    RiO MArE🐟😅❣️

    t.loza

    Dobro jutro ☕
    Sretan 14dc svima koji slave ❤️
    .
    Uplasena24 hej pa ne znam, nikad nisam pila duphaston, u svakom slučaju nadam se da je sve okej i da će ti se ostvariti željeni ishod. Imaš još vremena saznati hoće m doć ili ne, zato se mi vamo družimo da nam taj period iščekivanja brže prođe :)
    Bella, Marty, Mare joooj sad kad počne val simptoma a nećete ni znati da su simptomi 🤭
    LazyO gdje je testić?
    Zuzujalica a ne znam koji ti je dan realniji da ti je bila o… Po meni nije isključeno da je bila na 15dc bez obzira što je tek na 17dc skočila. Meni je prošli ciklus 3 dana temp rasla po 0.1 stupanj da bi tek na kraju skočila, onda je ff sam označio kad je bila o. A vidjela sam ja je još jedna cura imala takav graf na susjednoj temi. Ma da i ako je bila 16dc mislim da ti to nije dugo spermićima za čekati 😁
    Lindsay zabrinuta sam malo što nam se ne javljaš. Nadam se da si dobro i da je sve okej! Šaljem ti veliki zagrljaj 🤗😘❤️ i jednu jagodicu 🍓🤭

    Sretan nam i 7 i 8 dpo nama koji slavimo i ostalima hhaha😁😁
    Jaaaa da neznam da su simptomi 🤣🤣🤣 ima na izvoz.. Trebam tvornicu simptoma osnovati za izvoz🙊🙊 kako si nam tii??


    sretan vaaaam 🎊🎊🎊
    Nekaaa, to je dobar znak 🤞🤭
    Ja sam oićnu, hvatam pik još danas nadam se i onda pratim graf dalje, nadam se da ću nešto naučiti iz ova dva ciklusa :) navijam za vas i takooo

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    zuzuzujalica

    Joj, nekad mi bas smeta sto forum ne prikazuje poruke odmah, ja dok odgovorim, skuzim da je u meduvremenu bilo jos 10 poruka 😂
    Tommy pitala sam za simptomcice, vidim da si Dadi u meduvremenu odgovorila 🙂 ma super, dobro je to, nadam se da mucnine nisu prejake ❤️
    Tloza bilo kako bilo, O je prosla i sad ide odbrojavanje 😂 iju iju ju!
    Riotesko da ce biti plus 9dpo, sve i da jest uspjesan ciklus, ali piskiiiiim!


    Sanjarki je bio 🤞

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Deleted user

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Ufff, cure mozda je vrijeme za 6. nastavak teme, ova je pocela bas stekati. 
    .
    Ja sam tu od cetvrteeee, ne zelim docekati sedmuuuu 😥😥😥

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    zuzuzujalica

    Ufff, cure mozda je vrijeme za 6. nastavak teme, ova je pocela bas stekati.
    .
    Ja sam tu od cetvrteeee, ne zelim docekati sedmuuuu 😥😥😥


    Je je, i meni je dosta sporo. Idem otvoriti novu temu

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    t.loza

    Dobro jutro ☕
    Sretan 14dc svima koji slave ❤️
    .
    Uplasena24 hej pa ne znam, nikad nisam pila duphaston, u svakom slučaju nadam se da je sve okej i da će ti se ostvariti željeni ishod. Imaš još vremena saznati hoće m doć ili ne, zato se mi vamo družimo da nam taj period iščekivanja brže prođe :)
    Bella, Marty, Mare joooj sad kad počne val simptoma a nećete ni znati da su simptomi 🤭
    LazyO gdje je testić?
    Zuzujalica a ne znam koji ti je dan realniji da ti je bila o… Po meni nije isključeno da je bila na 15dc bez obzira što je tek na 17dc skočila. Meni je prošli ciklus 3 dana temp rasla po 0.1 stupanj da bi tek na kraju skočila, onda je ff sam označio kad je bila o. A vidjela sam ja je još jedna cura imala takav graf na susjednoj temi. Ma da i ako je bila 16dc mislim da ti to nije dugo spermićima za čekati 😁
    Lindsay zabrinuta sam malo što nam se ne javljaš. Nadam se da si dobro i da je sve okej! Šaljem ti veliki zagrljaj 🤗😘❤️ i jednu jagodicu 🍓🤭


    Nakon sto sam posumnjala,eto me s Vama..ne bi se Žalila.. 
    Ali imam kratke cikluse pa sam mislila nemoguce,al evo cekam s Vama😇i nadam se da ce velika vecina biti veliki +

  • Avatar Daisy ♡

    Daisy ♡

    Broj poruka: 672

    Prijavi adminu

    Pozz trudilice.. 🙋‍♀️
    Kao što sam obečala evo moje slikice testa na 11DPO.. 😅 Na 9DPO sam imala jedva vidljive sjenice a gle ga sada.. 🙊
    LH trakica nikad tamnija a HCG testić || pozitivan.. 🥰
    https://ibb.co/wgMzF3T [ibb.co]

    ♀️ 36 ♂️ 37
    missed ab 10/20 (10tt) 💔
    11.21. 🩰baby N
    želimo bebu br. 2 🤞

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/tko-planira-i-radi-na-bebi-sesti-nastavak-82641 [miss7mama.24sata.hr] evo dame moje, idemo brže tipkat

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

  • Avatar Loza 💙😇

    Loza 💙😇

    Broj poruka: 1992

    Prijavi adminu

    Taya čestitam!!
    Uplašena dobrodošlaaa :) 

    Ja 27 / M 32
    aktivan rad na bebi od 10/2020
    11/2021 ➕🤰 dečkić :) 💙
    02/2022 - 16tt, inducirani pobačaj, curenje plodne vode 💔
    02/2022 papa, brisevi, tsh, trombofilija ✔️
    “I will not cause pain without allowing something new to be born.” Isaiah 66:9
    🌈28.04.2022. ➕🙏❤️
    Marko, moja najveća pobjeda 💙 13.01.2023.
    Bože, hvala Ti!

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.