Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Sandričak

    Sandričak

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    Dobroo jutro.  ❤❣ Mene pas probudio ,a jos mi se spavaloo 😭😭😁😁🤭
    Bella RioMare kad piskitee ? 😜😁
    Bella rece ne piski rano,bar da nagovorim RioMare 😁🤭🤞🤞❤

    🙎‍♀️29
    🙎‍♂️41
    👩🏽‍🤝‍👨🏼 6/2016
    🤵‍♂️👰‍♂️ 1/2019
    Pokušavamo 3/2020 muz kaze 10/2020 🙄
    Hormoni 2/2021 ✅
    Tsh 2.83 euthyroxs 0.25
    Elevit od 11/2020
    ➕ 2.05.2021.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    RioMare doooooobro sam, hvala ti ❤️❤️ 
    Zadnja dva dana bila su mi najcudnija u mojoj menstrualnoj karijeri, O bolovi boli su grozni. Zadnje smo hopsali 15dc, pa sve nade polazem u taj dan. Cekam jos uvijek da mi FF oznaci ovulaciju, ali prilicno sam sigurna da je bio 16dc, em je pik bio dan prije em je temp nakon toga porasla. Zanimljivo mi je mjerenje bazalne! 🙂 tako da, ako je po planu onda sam danas 2dpo.
    .
    Netko je spominjao masovni piš 20.3.? Ja bih se pridruzila iako cu tad biti 9dpo, nek ide zivot 😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    RiO MArE🐟😅❣️

    uplasena42

    RiO MArE🐟😅❣️

    uplasena42

    uplasena42

    Prvi mjesec dok sam ga pila sve ok..dobila 27 dan..ovaj mjesec ga pijem od ovulacije 9 dc..koje su uredne lh trakice,bazalna i folikilometrija.(.imala odnose)..ali imam problem, grcevi od sinoc6 dpo, jaci bijeli iscjedak,grcevi ,vrtoglavica i u lezecem polozaju,i temp povisena i tjelesna i bazalna.!! I neka opca slabost!
    Jutros ista stvar..
    Da li je to od duphastona..

    Nova sam pa pisem ali fali dio…🙂

    Hej haj uplašena hahha… Ja gledam unazad di si pisala pa se nadovezala al ne vidim bas😁😁

    Nova sam prvi post,izgubljena,uplasena ..nikada se nisam ovako smuseno osjecala..
    A trebam savjet,naravno vikend je🙃
    Uglavnom evo drugi mhesec uzimam duphaston 2x1..ne zbog planiranja trudnoce..bez obzira sta se ne bi razocarala..🙂ali sam malo uplasena..

    Da nisi ti možda🤰🤰🎊🎀❣️😇🤞


    Da li je to moguce,O Boze..zar tako se osjecam zbog moguce T
    Ma zar ne bi bilo rano Rio Mare..pa nisam ona jedna koja ima simptome danas 7 DPo😂😂

  • Avatar Sandričak

    Sandričak

    Broj poruka: 516

    Prijavi adminu

    Zuzuzujalice i meni je zanimljivo pracenje bazalne,ali gledaj kako mi je temperatura svaki dan drugacija ? 🤔 jel to normalno? 🤭😁 
    Ajdee,testice na sunce svi,iih tek 20.og. načekacu see. 😄😁 
    Svima zelim ugodan vikend.❤❤🤗

    🙎‍♀️29
    🙎‍♂️41
    👩🏽‍🤝‍👨🏼 6/2016
    🤵‍♂️👰‍♂️ 1/2019
    Pokušavamo 3/2020 muz kaze 10/2020 🙄
    Hormoni 2/2021 ✅
    Tsh 2.83 euthyroxs 0.25
    Elevit od 11/2020
    ➕ 2.05.2021.

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    uplasena42

    Prvi mjesec dok sam ga pila sve ok..dobila 27 dan..ovaj mjesec ga pijem od ovulacije 9 dc..koje su uredne lh trakice,bazalna i folikilometrija.(.imala odnose)..ali imam problem, grcevi od sinoc6 dpo, jaci bijeli iscjedak,grcevi ,vrtoglavica i u lezecem polozaju,i temp povisena i tjelesna i bazalna.!! I neka opca slabost!
    Jutros ista stvar..
    Da li je to od duphastona..

    Mozda si ulovila kakvu virozu ili prehladu 🤷‍♀️ ne bi rekla da ti ovo navedeno ima ikakve veze sa duphastonom.
    A definitivno je 6dpo rano za trudnocu.. (tad je mozdaaa tek samo implantacija)


    Ali ja se osjecam dobro, osim te neke vrtoglavice…nikada je nisam imala 🙂,pa sam eto to pripisala duphastonu😂😂

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    uplasena42

    Temperatura 37.2🤔za Vas iskusnije pitam..bas sam ono izgubljena


    Nije to neka temperatura. Mislim da od duphaston nije, drzim🤞🤞🤞 da je T u pitanju 😘

    RiO MArE🐟😅❣️

    Bella ja se nadam uvijek pa eto…ajd sise sto me ne bole to, al prištići su uvijek tu 2 3 nova… A cekaj bas tw uvijek tako bole i žare sa strane i sve bas tako? Hm hm hm… To meni bas zvuci onako pozitivnoo🎀❣️🤞🤞

    Da, svaki ciklus je tako nakon spontanog🙄pa se ne veselim previše. A u T me nisu boljele jako rano nego tek kasnije.
    Još malo i sve ćemo saznati🤭🤭🤭

  • Deleted user

    Broj poruka: 572

    Prijavi adminu

    Sandricak ma mislim da je totalno normalno da 6dc bude sasava temperatura, bez brige 🙂 vazno je da poslije O bude i ostane vislja nego inace. Meni je prije O neki prosjek 36.0, a poslije O je 36.3, tako da zaista mala razlika. Bas me zanima kako ce se odvijati u narednim danima 🙂🙂🙂
    .
    I cure, je li svaka ima “implatation dip”? Odnosno, pad temp na dan implatacije. Iskreno, prvi i zadnji put sam to kod Tommy vidjela, pa ne znam jel iznimka ili pravilo

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    zuzuzujalica

    RioMaredoooooobro sam, hvala ti ❤️❤️
    Zadnja dva dana bila su mi najcudnija u mojoj menstrualnoj karijeri, O bolovi boli su grozni. Zadnje smo hopsali 15dc, pa sve nade polazem u taj dan. Cekam jos uvijek da mi FF oznaci ovulaciju, ali prilicno sam sigurna da je bio 16dc, em je pik bio dan prije em je temp nakon toga porasla. Zanimljivo mi je mjerenje bazalne! 🙂 tako da, ako je po planu onda sam danas 2dpo.
    .
    Netko je spominjao masovni piš 20.3.? Ja bih se pridruzila iako cu tad biti 9dpo, nek ide zivot 😂


    Daaaaa masovni piš,može pridruži se svakako 😁😁😁 
    “U menstrualno karijeri ”🤣🤣🤣  uvijek me lijepo nasmiješ😘

    Sandričak

    Dobroo jutro. ❤❣ Mene pas probudio ,a jos mi se spavaloo 😭😭😁😁🤭
    Bella RioMare kad piskitee ? 😜😁
    Bella rece ne piski rano,bar da nagovorim RioMare 😁🤭🤞🤞❤


    Hahaha🤭🤭

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    zuzuzujalica

    Sandricak ma mislim da je totalno normalno da 6dc bude sasava temperatura, bez brige 🙂 vazno je da poslije O bude i ostane vislja nego inace. Meni je prije O neki prosjek 36.0, a poslije O je 36.3, tako da zaista mala razlika. Bas me zanima kako ce se odvijati u narednim danima 🙂🙂🙂
    .
    I cure, je li svaka ima “implatation dip”? Odnosno, pad temp na dan implatacije. Iskreno, prvi i zadnji put sam to kod Tommy vidjela, pa ne znam jel iznimka ili pravilo


    Mislim da nije pravilo, ali nisam sigurna. Prije prošle T nisam nista mjerila pa ne znam. 🤷‍♀️

  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Bella🌟

    uplasena42

    Temperatura 37.2🤔za Vas iskusnije pitam..bas sam ono izgubljena

    Nije to neka temperatura. Mislim da od duphaston nije, drzim🤞🤞🤞 da je T u pitanju 😘

    RiO MArE🐟😅❣️

    Bella ja se nadam uvijek pa eto…ajd sise sto me ne bole to, al prištići su uvijek tu 2 3 nova… A cekaj bas tw uvijek tako bole i žare sa strane i sve bas tako? Hm hm hm… To meni bas zvuci onako pozitivnoo🎀❣️🤞🤞
    Da, svaki ciklus je tako nakon spontanog🙄pa se ne veselim previše. A u T me nisu boljele jako rano nego tek kasnije.
    Još malo i sve ćemo saznati🤭🤭🤭


    Bella , 😳 mislis da bi mogla biti T, eto razloga sto sam uplasena…i naravno evo sad crv sumnje..a treba izdrzati dok dodjje menstruacija..ili ne dodje..🤔

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.