Tko planira i radi na bebi - peti nastavak 👶🏻💕

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    uplasena42

    Prvi mjesec dok sam ga pila sve ok..dobila 27 dan..ovaj mjesec ga pijem od ovulacije 9 dc..koje su uredne lh trakice,bazalna i folikilometrija.(.imala odnose)..ali imam problem, grcevi od sinoc6 dpo, jaci bijeli iscjedak,grcevi ,vrtoglavica i u lezecem polozaju,i temp povisena i tjelesna i bazalna.!! I neka opca slabost!
    Jutros ista stvar..
    Da li je to od duphastona..


    Nova sam pa pisem ali fali dio…🙂

  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    Jutro cureške moje mileee☕☕❣️
    Bella, Marty sretno nam na 7-8 dpo🎊🎀🎀🤞🤞
    Jojjj bella moja draga, jucer me samo jače grčilo kao pred M, jedino sto je drugacije sto me sise ne bole i nemam cak ni jedan pristič.. A to mi dođe već do 10 dana ranije(mada stigne to još doć) … Kako si mi ti?
    🤞🤞
    Lunamoon, Gumbica, Dada, Ginnycurkee kakvo je stanje sa vama?? 🎉🎀🎀
    LazyO… Cekamo mi opet testić i plusić od tebe… 🙊🤞🎀
    Wonderer vidim i ti si tu, javljam nam se… 🎉🎊❣️

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    Angel 😇 kako si mi ti ima li kod tebe nesto novog… I ti se blizis jakoooy🎀
    Zuzujaliceeee ❣️🎀😘  kako si tiiii?? 

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    uplasena42

    uplasena42

    Prvi mjesec dok sam ga pila sve ok..dobila 27 dan..ovaj mjesec ga pijem od ovulacije 9 dc..koje su uredne lh trakice,bazalna i folikilometrija.(.imala odnose)..ali imam problem, grcevi od sinoc6 dpo, jaci bijeli iscjedak,grcevi ,vrtoglavica i u lezecem polozaju,i temp povisena i tjelesna i bazalna.!! I neka opca slabost!
    Jutros ista stvar..
    Da li je to od duphastona..

    Nova sam pa pisem ali fali dio…🙂


    Hej haj uplašena hahha… Ja gledam unazad di si pisala pa se nadovezala al ne vidim bas😁😁

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    RiO MArE🐟😅❣️

    Jutro cureške moje mileee☕☕❣️
    Bella, Martysretno nam na 7-8 dpo🎊🎀🎀🤞🤞
    Jojjj bellamoja draga, jucer me samo jače grčilo kao pred M, jedino sto je drugacije sto me sise ne bole i nemam cak ni jedan pristič.. A to mi dođe već do 10 dana ranije(mada stigne to još doć) … Kako si mi ti?
    🤞🤞

    To su dobri simptomčići🤞🤞🤞 ponekad sve što je drugačije je dobro ili ako imaš izostanak uobičajenih pms simptoma je isto dobar znak😉 
    Kod mene samo bolne cicke,jučer su me navečer bas žarile i boljele i sa strane su se popunile,ali tako meni bude tjedan dana poslije O kad je progesteron valjda na vrhuncu i onda to polako prestane,tako da nije pravi simptom baš al nešto je pa ajde da bar to navedem kad drugo ništa nema🤣🤣

    uplasena42

    Prvi mjesec dok sam ga pila sve ok..dobila 27 dan..ovaj mjesec ga pijem od ovulacije 9 dc..koje su uredne lh trakice,bazalna i folikilometrija.(.imala odnose)..ali imam problem, grcevi od sinoc6 dpo, jaci bijeli iscjedak,grcevi ,vrtoglavica i u lezecem polozaju,i temp povisena i tjelesna i bazalna.!! I neka opca slabost!
    Jutros ista stvar..
    Da li je to od duphastona..


    Hej 🤗🤗 ne bih rekla da je od duphastona🤔 za primjer ,kad sam bila T dobila sam duphaston i pila 3 puta na dan po 2 tablete što je stvarno dosta, i nisam imala nikakve takve nuspojave. Ako si ga i prije pila i nije bilo nekih nuspojava onda znaš da nije od toga. Kolika ti je temperatura? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    RiO MArE🐟😅❣️

    uplasena42

    uplasena42

    Prvi mjesec dok sam ga pila sve ok..dobila 27 dan..ovaj mjesec ga pijem od ovulacije 9 dc..koje su uredne lh trakice,bazalna i folikilometrija.(.imala odnose)..ali imam problem, grcevi od sinoc6 dpo, jaci bijeli iscjedak,grcevi ,vrtoglavica i u lezecem polozaju,i temp povisena i tjelesna i bazalna.!! I neka opca slabost!
    Jutros ista stvar..
    Da li je to od duphastona..

    Nova sam pa pisem ali fali dio…🙂

    Hej haj uplašena hahha… Ja gledam unazad di si pisala pa se nadovezala al ne vidim bas😁😁


    Nova sam prvi post,izgubljena,uplasena ..nikada se nisam ovako smuseno osjecala..
    A trebam savjet,naravno vikend je🙃
    Uglavnom evo drugi mhesec uzimam duphaston 2x1..ne zbog planiranja trudnoce..bez obzira sta se ne bi razocarala..🙂ali sam malo uplasena..

  • Deleted user

    Broj poruka: 15

    Prijavi adminu

    Bella🌟

    RiO MArE🐟😅❣️

    Jutro cureške moje mileee☕☕❣️
    Bella, Martysretno nam na 7-8 dpo🎊🎀🎀🤞🤞
    Jojjj bellamoja draga, jucer me samo jače grčilo kao pred M, jedino sto je drugacije sto me sise ne bole i nemam cak ni jedan pristič.. A to mi dođe već do 10 dana ranije(mada stigne to još doć) … Kako si mi ti?
    🤞🤞
    To su dobri simptomčići🤞🤞🤞 ponekad sve što je drugačije je dobro ili ako imaš izostanak uobičajenih pms simptoma je isto dobar znak😉
    Kod mene samo bolne cicke,jučer su me navečer bas žarile i boljele i sa strane su se popunile,ali tako meni bude tjedan dana poslije O kad je progesteron valjda na vrhuncu i onda to polako prestane,tako da nije pravi simptom baš al nešto je pa ajde da bar to navedem kad drugo ništa nema🤣🤣

    uplasena42

    Prvi mjesec dok sam ga pila sve ok..dobila 27 dan..ovaj mjesec ga pijem od ovulacije 9 dc..koje su uredne lh trakice,bazalna i folikilometrija.(.imala odnose)..ali imam problem, grcevi od sinoc6 dpo, jaci bijeli iscjedak,grcevi ,vrtoglavica i u lezecem polozaju,i temp povisena i tjelesna i bazalna.!! I neka opca slabost!
    Jutros ista stvar..
    Da li je to od duphastona..

    Hej 🤗🤗 ne bih rekla da je od duphastona🤔 za primjer ,kad sam bila T dobila sam duphaston i pila 3 puta na dan po 2 tablete što je stvarno dosta, i nisam imala nikakve takve nuspojave. Ako si ga i prije pila i nije bilo nekih nuspojava onda znaš da nije od toga. Kolika ti je temperatura?


    Temperatura 37.2🤔za Vas iskusnije pitam..bas sam ono izgubljena

  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    Bella ja se nadam uvijek pa eto…ajd sise sto me ne bole to, al prištići su uvijek tu 2 3 nova… A cekaj bas tw uvijek tako bole i žare sa strane i sve bas tako? Hm hm hm… To meni bas zvuci onako pozitivnoo🎀❣️🤞🤞

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar RiO MArE🐟😅❣️

    RiO MArE🐟😅❣️

    Broj poruka: 1076

    Prijavi adminu

    uplasena42

    RiO MArE🐟😅❣️

    uplasena42

    uplasena42

    Prvi mjesec dok sam ga pila sve ok..dobila 27 dan..ovaj mjesec ga pijem od ovulacije 9 dc..koje su uredne lh trakice,bazalna i folikilometrija.(.imala odnose)..ali imam problem, grcevi od sinoc6 dpo, jaci bijeli iscjedak,grcevi ,vrtoglavica i u lezecem polozaju,i temp povisena i tjelesna i bazalna.!! I neka opca slabost!
    Jutros ista stvar..
    Da li je to od duphastona..

    Nova sam pa pisem ali fali dio…🙂

    Hej haj uplašena hahha… Ja gledam unazad di si pisala pa se nadovezala al ne vidim bas😁😁

    Nova sam prvi post,izgubljena,uplasena ..nikada se nisam ovako smuseno osjecala..
    A trebam savjet,naravno vikend je🙃
    Uglavnom evo drugi mhesec uzimam duphaston 2x1..ne zbog planiranja trudnoce..bez obzira sta se ne bi razocarala..🙂ali sam malo uplasena..


    Da nisi ti možda🤰🤰🎊🎀❣️😇🤞

    🙎‍♀️29
    🧔44
    Papa 6/2020 ✅
    Štitnjača (hipo) 3/2021 TSH -3.47
    Pokusavamo 12/2020
    Vrkutica, folnica,stolisnik
    Kapi joda
    Slobodno vrijeme-Ribar🐟
    “Even miracles take a little time” ❣️
    “Hope is the only thing stronger than fear” ❣️
    [fertilityfriend.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    uplasena42

    Prvi mjesec dok sam ga pila sve ok..dobila 27 dan..ovaj mjesec ga pijem od ovulacije 9 dc..koje su uredne lh trakice,bazalna i folikilometrija.(.imala odnose)..ali imam problem, grcevi od sinoc6 dpo, jaci bijeli iscjedak,grcevi ,vrtoglavica i u lezecem polozaju,i temp povisena i tjelesna i bazalna.!! I neka opca slabost!
    Jutros ista stvar..
    Da li je to od duphastona..


    Mozda si ulovila kakvu virozu ili prehladu 🤷‍♀️ ne bi rekla da ti ovo navedeno ima ikakve veze sa duphastonom.
    A definitivno je 6dpo rano za trudnocu.. (tad je mozdaaa tek samo implantacija)

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.