Tko planira i radi na bebi - nastavak

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    Ah, a od mojih trakica nist valjda ovaj mjesec -.-dns je 14dc, jucer je testna linija bila skoro jednaka, dns skoro nista, a vidjet cu jos sutra. Kao da me zigao jajnik na poslu, a mozda i umisljam. Mm me tak razalostio da bih ga kroz prozor bacila. Ponekad pomislim da mu uopce nije stalo do bebe

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    Tenci

    cure, jučerašnja beta bila 1153 (ponedjeljak 542), to je oke, bila sam sad kod ginekologa jer sam imala smeđkasti iscjedak, koji je zadnja dva dana sveden na malu mrljicu na dnevnom ulošku, vidio je gestacijsku vrećicu (odnosno nešto nalik tome, kako je napisao u nalazu) veličine 2,9 mm, na desnom jajniku neku tvorbu (rekao da je to cista) 3cm x 2,5 cm. nije ništa govorio dal bude ta cista smetala trudnoći ili ne, nadam se da ne bude. dobila sam duphaston da pijem 3 x 2 dnevno i rekao da mirujem kolko mogu. planirala sam ići na posao do sljedećeg četvrtka dok imam sljedeći pregled, ali naravno paziti se, fizički ne radim težak posao, psihički je (srednja škola) pa se nadam da ne bude problema.


    O super beta! Cuj, meni je na prvom oregledu vidio samo gestacijsku vrecicu i mutno unutra. Vec za tjedan dana srceko je kucalo. Ne daj da te stres ukopa. Ja sam mislila da cu zavrsit na psihijatriji tih tjedan dana. Ne ponovilo se takvo cekanje nikad vise. Svakako pij folnu i odmaraj se maksimalno. Ajde, konacno je poceo odljev na druge podforume….

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    malina08

    Ah, a od mojih trakica nist valjda ovaj mjesec -.-dns je 14dc,jucer je testna linija bila skoro jednaka, dns skoro nista, a vidjet cu jos sutra. Kao da me zigao jajnik na poslu, a mozda i umisljam. Mm me tak razalostio da bih ga kroz prozor bacila. Ponekad pomislim da mu uopce nije stalo do bebe


    Mila, ne smijes uzimat sve k srcu. Muski su dembeli. Nekad ispadnu toliko bezosjecajni i grozni da ti se sve smuci. Ali, nije, vjeruj mi. Jednostavno, ne zna se nosit sa cijelim ptocesom, pa lupaju sta ne treba. Sad nisi u poziciji da sebi stvaraa stresove i tuge, nego lupi sakom o stol i trazi od njega da te mazi i pazi. Boris se za oboje.

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar PatriciaZG

    PatriciaZG

    Broj poruka: 112

    Prijavi adminu

    fantasia

    Znam da je spermiogram promijenjiv, ali bas me sokirao nalaz. Danas me samo crne misli progone. Ma bas se grozno osjecam. I mm takoder.
    Kada dobijem nalaz briseva zvat cu u Merkur da pitam sto dalje. Do tad se valjda malo odstresiramo…


    Nema crnih musli! Hej zeno! Ne smijes to sebi radit. Ne znam tko te vodi na Merkuru, ali odi doktorici Planinic, ona je ekspert za humanu reprodukciju. Neka te ona vodi kroz pretrage. Ja sam u panici dosla na kontrolu poslije kiretaza. Tako mi je smireno rekla da za tri ciklusa mozemo pokusat ponovno i da je sve u redu. Zato ti kazem, bit ce! Umiri misli, stisni se uz muza. Sad trebate jedno drugom vise nego ikad. Spermiogram je nista! Uskoro ces ti blizance nosit. Vidjet ces!

    Podrska je najveci blagoslov koji nekome mozes pokloniti. Budi velikodusna!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Tonkica1

    Broj poruka: 567

    Prijavi adminu

    Drage cure, zelim vam srecu za debeli +
    Nema negative! Samo pozitiva!!
    Dodite tu, izjadajte se i dalje u pobjede!
    Po aplikaciji sam danas trebala dobiti, ali ne vjerujem joj jer ne znam kakav je ciklus radi pilula.
    Ne dode li do subote, radim test 
    Ne osjecam se bas kao da cu dobiti…


  • Deleted user

    Broj poruka: 1582

    Prijavi adminu

    PatriciaZG

    malina08

    Ah, a od mojih trakica nist valjda ovaj mjesec -.-dns je 14dc,jucer je testna linija bila skoro jednaka, dns skoro nista, a vidjet cu jos sutra. Kao da me zigao jajnik na poslu, a mozda i umisljam. Mm me tak razalostio da bih ga kroz prozor bacila. Ponekad pomislim da mu uopce nije stalo do bebe

    Mila, ne smijes uzimat sve k srcu. Muski su dembeli. Nekad ispadnu toliko bezosjecajni i grozni da ti se sve smuci. Ali, nije, vjeruj mi. Jednostavno, ne zna se nosit sa cijelim ptocesom, pa lupaju sta ne treba. Sad nisi u poziciji da sebi stvaraa stresove i tuge, nego lupi sakom o stol i trazi od njega da te mazi i pazi. Boris se za oboje.


    Hvala ti ❤

  • Avatar mala_mrvica

    mala_mrvica

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Tenci cestitam puno na plusicuuu  Nakpokon i neka lijepa vijest!!! Da ako Bog da bude sve uredu samo pozitivno… 
    Ja sam jutros dobila M ii imam nenormalne bolove nikada mi nije M ovako bolna bila  Da li je neko imao iskustva sa mjesecima kada nije imao O? Zasto se to desava?

  • Deleted user

    Broj poruka: 941

    Prijavi adminu

    PatriciaZg i mala_mrvica, hvala cure na pozitivnim mislima, nadam se da bude sve oke. A do sljedeceg cetvrtka mislim da budem na iglama.
    Muci me jedino da budemo morali reci roditeljima jer sogorica ima djevojacku sutra, za dva tjedna svadbu,a ja budem morala prosjediti sve, nismo planirali dok ne prode prvo tromjesjecje, ali eto… Samo nek sve dobro prode 
    Cure vama od srca zelim da se zajedno pocnemo druziti na nekom drugom podforumu! 

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    Jutro cure! Fantasia moj mm ima uzasan spermio pa sam ja 4 put zatrudnila prirodno. Tako da nemoj si stvarat stres. Nek obavi jos pretrage, malo ga nakljukas vitaminima i mineralima i mozda bas kad bude ponavljao ce biti savrsen, a mozda i zatrudnis prije ponavljanja spermio. 
    Malina znam iz vlastitog iskustva ponekad oni se prave da imaju stav “nezanimame” al onda na kraju i oni puknu i vidis da im je cijelo vrijeme stalo samo na drugaciji nacin to sve dozivljavaju. Oni ne mogu osjetiti to sto mi osjecamo i nije im za zamjeriti. Tako samo polako, razgovarajte, ako treba i vicite jedno na drugo, al na kraju svega budite si podrska. Mm nikad nije previse hito o nicemu pricat, al sam zato ja cim bi ga vidila krenula monolog i s vremenom je i on se otvorio. Samo polako i bez stresa. 
    Tonkica tebi zelim plusic u sutra! 🤞🤞🤞
    Mala mrvica sasvim je normalno da zene neke mjesece nema O, kako si starija to se cesce pocne dogadjati. Nije to nista zabrinjavajuce. Ako bi sad imala nekoliko mjeseci bez O onda svakako odi ginu, al jedan mjesec nije panika ne brini to je normalno da nase tijelo ponekad zablesira i ne odradi tu “sitnicu”. Samo nama se to cini kao cudo veliko jer taj mjesec mislimo da propustamo priliku. Vjeruj bolje da nemas O, nego da se razvila nekvalitetna js. Zao mi je da ti je M bolna, al jaka si ti ko i sve mi zene ovdje izdrzat cemo sve i svasta za nase mrvice. 
    Tenci ako ne zelite rec nemojte, osim ako ne moras mirovati pa neces moc prisustvovati. Znam bit ce tu nazdravljanja, a ti lagano digni casu glumi da si otpila malo pa fino muzu uvalis. Uzivaj u piru, pripazis sto jedes, ako ne moras mirovat ti mozes i plesat i sve sto se na pirevima vec radi. Ako ti je mucno izjavi da si ako uzbudjena. To ti govorim iz mojih iskustava kako se izvlacim u situacijama takvim. Nisam doduse nikad bila T na piru, al sigurna sam da ako vas dvoje zelite to zadrzat za sebe da cete uspjet sacuvat tu tajnu bez da drugi primjete. I uzivaj na piru zenska!

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Župčica

    Župčica

    Broj poruka: 288

    Prijavi adminu

    Jutro cure… Svu sreću curama koje ne ocekujete M da ugledate plusic…Tenci super za betu… Drago mi je da cemo se pratit…
    Ja sam u utorak na prvom pregledu…  Pocele su me vrtoglavice hitat .. U prve dvije trudnoće ih nisam imala… 




    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.