Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DajanaT2106

    DajanaT2106

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    DajanaT2106

    Djevojke mozda imam glupo pitanje
    Ali kad ste osjetile da se nesto dogada u vasem tjelu jeste li vec znale da ste trudne prije pravljenja testa??
    Imala sam situaciju prije par dana koja jos uvijek traje ali nije tako jakaa..
    Ugl kad sam se probudila ujutro obavila sve svoje kucanske poslove spremila se naposao krenula kad me je u pola puta zabolio jako stomak znaci jedva sam do posla dosla i radila.. To su bili takvi grcevi i bolovi uzas.. Sad vec 4 dana nakon toga nije jako vec samo oajecam dole nekakav pritisak ali podnosljivo je.. Da napomenem da mi je ovulacija bila 2.12. Kao po onoma kalendaru kojeg svi imamo hh
    Sad nezz sta bi moglo biti
    Htjela sam napraviti test ali opet mislim da je to nemoguce
    A opet ne mogu docekati da li cu dobiti mengu ili ne..
    Sto vi kazete?
    Znam niste doktorice ali mozda je koja imala slicno iskustvo
    U iščekivanju sam dugo mi to traje i vec sam ocajna i preopterecena sto se nista ne dogada 😏😏

    Ja uvijek velim..Žena najbolje pozna svoje tijelo :) tako sam znala da sam trudna i isto sam tako znala da jednostavno nisam..

    Danas si 4 dan nakon ovulacije. Prerano ti je tu za ista..pricekaj jos malo za test (min.tjedan dana) a do tada osluskuj svoje tijelo 😊

    Drzim ti fige 🤞🤞


    Hvalaa 😊😊😘😘

    🙋‍♂️25 🙋‍♀️26
    🤵👰 21.6.2019. ❤️
    Pokusavamo od 06/19
    Pila prah Clavella premium 18.11.20.-5.12.20.
    Trenutno pijem D3 2000 💊 ➖
    Macina trava kapi i vaginalete (Pahuljica cosmetica)
    Folna
    🧔 Spermio - 21.5.21' 🍬🔝 😁

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    anci000 🌸💞

    https://ibb.co/jJZsxdG [ibb.co]
    Ja mislim da će pik bit za neka 2h, osjećam se kao da ću na lotu dobiti 🤣🤣
    Ovo je četvrta trakica 😅😅


    Hahaha. Nece pik za 2h nego o sudeci po jačini crte 😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Dajana s obzirom da ne pratis o ne znas kad je tocno bila tako da tko zna, mozda vec je nesto 🙂
    Ja sam obe zadnje trudnoce skuzila rano po simptomima ali bez testa ne mozes znat 
    Svakakvih simptoma ima ovdje na temi pa ne bude t 🤷‍♀️
    Drzim ti fige 🤞
    Ja sam 2dpo pa me cijeli dan žiga lijevi jajnik i imala sam neki gusti ljepljivi iscjedak 
    Ni jedno ni drugo me inace ne prati 
    Ali s obzirom da jos ne moze biti nista nemam sta jos posebno razmisljat o tome 
    Mozda se kuha nesto, mozda sam se nahladila a mozda mi je naskodilo puno hopsanja 😂
    Strpljen spasen 🙂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    Samoja6

    Tommyfame

    Samoja6

    Tommyfame

    maša25

    Cure moje hvala vam na svim porukama sve do jedne ste 🔝❤️❤️ Pozdrav mojim Pazinjankama 🥰😉
    Ja nemam nikakve bolove ali bas nikakve cak ni leđa ni ko kad inace imam M tako da nemam pojma sta se desava 🙈
    Psihicki sam ok pa onda malo nisam ok pa se onda sjetim da sam ipak okej hahaha ali sve uredu 😂
    Zivoooo me zanima sta mi slijedece zivot nosi 😂😂 jer mislim da se netko opasno zajebava samnom 🙈

    Eee kak stojis sa engleskim? Ja sam ti nakon biokemijske procitala sve forume sa pozitivnim iskustvima biokemijske :)
    Stvarno kad procitas te price budes puno bolje :)

    Npr.https://community.whattoexpect.com/forums/ttc-pregnancy-after-a-loss/topic/fertility-after-chemical-pregnancy-64008317.html [community.whattoexpect.com]

    Ima li toga i sa missed ab? 🙈

    Hvala ti! 💞💞
    Tamo su svi trudni nakon 2 mjeseca! 😀😀 Lijepo je i utješni tako nešto pročitati…

    Pa daaaa :) doduse evo meni 3.menga od pobacaja no aj hahaha nije sve tako sivo ❤


    Treća sreća! 🤞🤞🤞🤞🎅
    Uzimaš li možda nešto? Nemogu više svih popratiti… Neke vitamine? Čajeve? Neka terapija? 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar watson009

    watson009

    Broj poruka: 1160

    Prijavi adminu

    Ancioo carice jedna 😂😂😂😂😂❤

    🙎🙇 oboje 31 god.
    u postupku za MPO❤

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Samoja6

    Tommyfame

    Samoja6

    Tommyfame

    Samoja6

    Tommyfame

    maša25

    Cure moje hvala vam na svim porukama sve do jedne ste 🔝❤️❤️ Pozdrav mojim Pazinjankama 🥰😉
    Ja nemam nikakve bolove ali bas nikakve cak ni leđa ni ko kad inace imam M tako da nemam pojma sta se desava 🙈
    Psihicki sam ok pa onda malo nisam ok pa se onda sjetim da sam ipak okej hahaha ali sve uredu 😂
    Zivoooo me zanima sta mi slijedece zivot nosi 😂😂 jer mislim da se netko opasno zajebava samnom 🙈

    Eee kak stojis sa engleskim? Ja sam ti nakon biokemijske procitala sve forume sa pozitivnim iskustvima biokemijske :)
    Stvarno kad procitas te price budes puno bolje :)

    Npr.https://community.whattoexpect.com/forums/ttc-pregnancy-after-a-loss/topic/fertility-after-chemical-pregnancy-64008317.html [community.whattoexpect.com]

    Ima li toga i sa missed ab? 🙈

    Hvala ti! 💞💞
    Tamo su svi trudni nakon 2 mjeseca! 😀😀 Lijepo je i utješni tako nešto pročitati…

    Pa daaaa :) doduse evo meni 3.menga od pobacaja no aj hahaha nije sve tako sivo ❤

    Treća sreća! 🤞🤞🤞🤞🎅
    Uzimaš li možda nešto? Nemogu više svih popratiti… Neke vitamine? Čajeve? Neka terapija?


    Ma samo folnu i Vitamin D.
    Nasi nalazi su top top i moji i od muza..i eto vec godinu i skoro pol ne uspijevamo. Nemamo nikakvu dijagnozu niti terapiju.

    A nema sta nisam uzimala..od Femisana pa do kojekakvih cajeva.
    Ciklus kad sam zatrudnila nisam apsolutno nista uzimala..osim alkohola 🤣🤣

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Tommyfame

    Samoja6

    Tommyfame

    Samoja6

    Tommyfame

    Samoja6

    Tommyfame

    maša25

    Cure moje hvala vam na svim porukama sve do jedne ste 🔝❤️❤️ Pozdrav mojim Pazinjankama 🥰😉
    Ja nemam nikakve bolove ali bas nikakve cak ni leđa ni ko kad inace imam M tako da nemam pojma sta se desava 🙈
    Psihicki sam ok pa onda malo nisam ok pa se onda sjetim da sam ipak okej hahaha ali sve uredu 😂
    Zivoooo me zanima sta mi slijedece zivot nosi 😂😂 jer mislim da se netko opasno zajebava samnom 🙈

    Eee kak stojis sa engleskim? Ja sam ti nakon biokemijske procitala sve forume sa pozitivnim iskustvima biokemijske :)
    Stvarno kad procitas te price budes puno bolje :)

    Npr.https://community.whattoexpect.com/forums/ttc-pregnancy-after-a-loss/topic/fertility-after-chemical-pregnancy-64008317.html [community.whattoexpect.com]

    Ima li toga i sa missed ab? 🙈

    Hvala ti! 💞💞
    Tamo su svi trudni nakon 2 mjeseca! 😀😀 Lijepo je i utješni tako nešto pročitati…

    Pa daaaa :) doduse evo meni 3.menga od pobacaja no aj hahaha nije sve tako sivo ❤

    Treća sreća! 🤞🤞🤞🤞🎅
    Uzimaš li možda nešto? Nemogu više svih popratiti… Neke vitamine? Čajeve? Neka terapija?

    Ma samo folnu i Vitamin D.
    Nasi nalazi su top top i moji i od muza..i eto vec godinu i skoro pol ne uspijevamo. Nemamo nikakvu dijagnozu niti terapiju.

    A nema sta nisam uzimala..od Femisana pa do kojekakvih cajeva.
    Ciklus kad sam zatrudnila nisam apsolutno nista uzimala..osim alkohola 🤣🤣


    Živa istina! Ja jesam vrkutu i to je to… Ali što kažeš, više alkohola nego išta drugo! To je taman bio period kad su nam svako malo prijatelji dolazili i moj rođendan bio… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    anci000 🌸💞

    Joj žene koje su ovo muke, gledamo film moj bi se mazio vamo tamo, a ja kao nemoj sada vidi kako je zanimljiva scena
    Ne znam kako ću mu se oduprijeti 😅😅


    Predaj se 😎

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Tommy, Samoja znate sta vam je onda cinit ovaj ciklus 😂

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar freya_444

    freya_444

    Broj poruka: 1859

    Prijavi adminu

    Kakva su vam iskustva s Novalac tabletama. Na zadnjem pregledu mi je ginekologica dala 2 tablete da probam. 
    Ja sam sad na Solgarovom folatu, pa ne znam dal da prijeđem na Novalac ili neke druge 🙄 ispričavam se jer znam da se to pitanje sigurno vec vrtilo tu.

    Lucija 16.12.2021.💗

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.