Tko planira i radi na bebi -četvrti nastavak 🤰🏻🤰🏼🤰🏽🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • voxovej

    Broj poruka: 73

    Prijavi adminu

    My companion is making $77 hourly at the PC. He has been laid off from work 5 months prior, yet a month ago he rounded up $10258 by simply telecommuting with program he uncovered on the web. This is the thing that he does… Give it a shot yourself… Visit Now… https://bit.ly/39JrDqt [bit.ly] 

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    lavanya 🌷

    Cini mi se da ovo tamni 🤔🤔 druga danas…
    Al nekako je tanka?🤔🤔🤷‍♀️
    https://ibb.co/nBHgvNd [ibb.co]


    Na ovim testovima je i meni bila tanja testna crta
    Mislim da ce bit deblja kad bude pik 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Mokosh

    Mokosh

    Broj poruka: 681

    Prijavi adminu

    Mašo ❤

    👭 dvije Carice 2016g i 2018g
    ➕ 01.01.2021. 💙🤰
    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Sorgi

    Skroz ste me sad zainteresirale s tim trakicama za ovulaciju..znam da ste vec negdje pisale, ali da ne vrtim po forumu..koje koristite? Naručujete od nekud ili? I kako se to tocno koristi? 😜 bas sam amater s tim…


    Narucut mozes na njuskalu, ebayu, aliju…. 
    Ili kupit u dm, bipi, mulleru, vjerovatno i u ljekarni. 
    Najpovoljnije su naravno kineske, pa njuskalo. Ostale se bas i ne ispalate za neko dugotrajno pracenje.
    Piskis ih dok ne uhvatis pik odnosno da obe crte budu iste boje ili testna tamnija od kontrolne. 
    Pik pokazuje porast Lh hormona koji dovodi do pucanja folikula i ovulacije.
    Nakon pika ovulirat ces kroz 12-48h, obicno nakon cca 24h za tocno utvrdit koji dan je u tom rasponu bila ovulacija najbolje mjerit bazalnu.
    Naravno neces piskit cijeli ciklus. 
    Ako su ti ciklusi 28 dana, piskit ces pocet oko 10/11dc a pik bi trebala uhvati kroz 2-3 dana. Ako su ti ciklusi malo neredoviti tada ti treba i vise trakica 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Leah

    Leah

    Broj poruka: 406

    Prijavi adminu

    kako je ovo slatko
    https://ibb.co/hZXpwYt [ibb.co]
    Za mene neizvedivo jer trebam ne dobiti 30.12.
    Ali vi curke bi mogle ovako svoje bolje polovice iznenaditi😍😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Leah

    kako je ovo slatko
    https://ibb.co/hZXpwYt [ibb.co]
    Za mene neizvedivo jer trebam ne dobiti 30.12.
    Ali vi curke bi mogle ovako svoje bolje polovice iznenaditi😍😍😍


    Preslatko 🥰

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar DajanaT2106

    DajanaT2106

    Broj poruka: 260

    Prijavi adminu

    Djevojke mozda imam glupo pitanje 
    Ali kad ste osjetile da se nesto dogada u vasem tjelu jeste li vec znale da ste trudne prije pravljenja testa?? 
    Imala sam situaciju prije par dana koja jos uvijek traje ali nije tako jakaa..
    Ugl kad sam se probudila ujutro obavila sve svoje kucanske poslove spremila se naposao krenula kad me je u pola puta zabolio jako stomak znaci jedva sam do posla dosla i radila.. To su bili takvi grcevi i bolovi uzas.. Sad vec 4 dana nakon toga nije jako vec samo oajecam dole nekakav pritisak ali podnosljivo je.. Da napomenem da mi je ovulacija bila 2.12. Kao po onoma kalendaru kojeg svi imamo hh
    Sad nezz sta bi moglo biti 
    Htjela sam napraviti test ali opet mislim da je to nemoguce 
    A opet ne mogu docekati da li cu dobiti mengu ili ne.. 
    Sto vi kazete?
    Znam niste doktorice ali mozda je koja imala slicno iskustvo 
    U iščekivanju sam dugo mi to traje i vec sam ocajna i preopterecena sto se nista ne dogada 😏😏

    🙋‍♂️25 🙋‍♀️26
    🤵👰 21.6.2019. ❤️
    Pokusavamo od 06/19
    Pila prah Clavella premium 18.11.20.-5.12.20.
    Trenutno pijem D3 2000 💊 ➖
    Macina trava kapi i vaginalete (Pahuljica cosmetica)
    Folna
    🧔 Spermio - 21.5.21' 🍬🔝 😁

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    Samoja6

    Tommyfame

    Samoja6

    Tommyfame

    maša25

    Cure moje hvala vam na svim porukama sve do jedne ste 🔝❤️❤️ Pozdrav mojim Pazinjankama 🥰😉
    Ja nemam nikakve bolove ali bas nikakve cak ni leđa ni ko kad inace imam M tako da nemam pojma sta se desava 🙈
    Psihicki sam ok pa onda malo nisam ok pa se onda sjetim da sam ipak okej hahaha ali sve uredu 😂
    Zivoooo me zanima sta mi slijedece zivot nosi 😂😂 jer mislim da se netko opasno zajebava samnom 🙈

    Eee kak stojis sa engleskim? Ja sam ti nakon biokemijske procitala sve forume sa pozitivnim iskustvima biokemijske :)
    Stvarno kad procitas te price budes puno bolje :)

    Npr.https://community.whattoexpect.com/forums/ttc-pregnancy-after-a-loss/topic/fertility-after-chemical-pregnancy-64008317.html [community.whattoexpect.com]

    Ima li toga i sa missed ab? 🙈

    Hvala ti! 💞💞
    Tamo su svi trudni nakon 2 mjeseca! 😀😀 Lijepo je i utješni tako nešto pročitati…


    Pa daaaa :) doduse evo meni 3.menga od pobacaja no aj hahaha nije sve tako sivo ❤

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Tommyfame

    Tommyfame

    Broj poruka: 1607

    Prijavi adminu

    DajanaT2106

    Djevojke mozda imam glupo pitanje
    Ali kad ste osjetile da se nesto dogada u vasem tjelu jeste li vec znale da ste trudne prije pravljenja testa??
    Imala sam situaciju prije par dana koja jos uvijek traje ali nije tako jakaa..
    Ugl kad sam se probudila ujutro obavila sve svoje kucanske poslove spremila se naposao krenula kad me je u pola puta zabolio jako stomak znaci jedva sam do posla dosla i radila.. To su bili takvi grcevi i bolovi uzas.. Sad vec 4 dana nakon toga nije jako vec samo oajecam dole nekakav pritisak ali podnosljivo je.. Da napomenem da mi je ovulacija bila 2.12. Kao po onoma kalendaru kojeg svi imamo hh
    Sad nezz sta bi moglo biti
    Htjela sam napraviti test ali opet mislim da je to nemoguce
    A opet ne mogu docekati da li cu dobiti mengu ili ne..
    Sto vi kazete?
    Znam niste doktorice ali mozda je koja imala slicno iskustvo
    U iščekivanju sam dugo mi to traje i vec sam ocajna i preopterecena sto se nista ne dogada 😏😏


    Ja uvijek velim..Žena najbolje pozna svoje tijelo :) tako sam znala da sam trudna i isto sam tako znala da jednostavno nisam..

    Danas si 4 dan nakon ovulacije. Prerano ti je tu za ista..pricekaj jos malo za test (min.tjedan dana) a do tada osluskuj svoje tijelo 😊 

    Drzim ti fige 🤞🤞

    ja 32g/mm 35/ pokusavamo od 09/2019
    10/2020 biokemijska
    02/2021 biokemijska
    8.3. ➕🌈🌞
    1.pregled: 30.3. imamo otkucaje ❤

    *A goal without a plan is just a wish

    [lilypie.com]

  • Avatar Bella🌟

    Bella🌟

    Broj poruka: 2899

    Prijavi adminu

    anci000 🌸💞

    https://ibb.co/jJZsxdG [ibb.co]
    Ja mislim da će pik bit za neka 2h, osjećam se kao da ću na lotu dobiti 🤣🤣
    Ovo je četvrta trakica 😅😅


    Haha odlicno😁😁

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.