tinejđerska trudnoća

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ne_želim_biti_trudna

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima! Ja sam nova na ovom forumu. Zbilja me je strah a sram me je nekome se obratiti pa sam došla ovdje po savijet. Nedavno sam bila u klubu i stvari su se izmakle kontroli. Malo sam previše popila…malo puno previše. Ničega se ne sječam. Nisam sigurna dali dam imala spolni odnos ili ne. Tada mi je bio 3. dan mjesečnice. Još mi nije vrijeme za drugu mjesečnicu no primjetilla sam neke simptome rane trudnoće pa me zanimalo postoji li šansa da sam trudna?

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    ne_želim_biti_trudna

    Pozdrav svima! Ja sam nova na ovom forumu. Zbilja me je strah a sram me je nekome se obratiti pa sam došla ovdje po savijet. Nedavno sam bila u klubu i stvari su se izmakle kontroli. Malo sam previše popila…malo puno previše. Ničega se ne sječam. Nisam sigurna dali dam imala spolni odnos ili ne. Tada mi je bio 3. dan mjesečnice. Još mi nije vrijeme za drugu mjesečnicu no primjetilla sam neke simptome rane trudnoće pa me zanimalo postoji li šansa da sam trudna?


    Uradi test pa ces najbolje znati 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Na 3 dan mjesecnice cisto sumnjam da bi mogla ostati trudna jer jos krvaris. Ubuduce molim te da TI nosis sa sobom kondom koji nije skup za kupiti. Pa nek ti se nade pri ruci. Ovdje ima jako puno osoba koje zele postati majke i vjeruj mi ti ces zeljeti jednog dana. Stoga nemoj sebi dozvoliti da uradis neku glupost koja ce te mozda jednom kostati tog najljepseg osjecaja. Budi pametna. Ako ce ti nekim cudnim slucajem Menstruacija kasniti uradi test i moli se Bogu da nisi trudna. Sretno.

  • anata12345

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Pozdrav djevojke.Drago mi je sto jos uvijek postoje aktivni forumi kao sto je ovaj.Nikada nisam imala odnos,dosta sam neiskusna u svemu ovom iako imam 19 godina.Jednom prilikom mi je na rukama ostalo malo sperme,to se osusilo i nakon nekih pola sat/sat otisla u toalet i obavila malu nuzdu.Plasim se da li su spermiji mogli za to vrijeme prezivjeti na ruci i dospjeti u vaginu kada sam nakon male nuzde prelazila rukom po spolovilu.Misljenja o njihovom zivotnom vijeku su dosta razlicita.Neki kazu da umiru za koju minutu na zraku,a drugi da mogu prezivjeti 3 sata pa i vise.To je bilo krajem 8.mjeseca.Nakon toga sam 12.9.dobila normalnu menstruaciju,12.10.sljedecu koja je bila sto se tice boje,trajanja potpuno ista samo malo oskudnija prva dana dana.Citala sam da uzrok tome moze biti stres.Evo 9.11.sam dobila menstruaciju,istu kao i prosli mjesec,osjecam grceve u donjem dijelu stomaka.Uradila sam clearblue test za trudnocu,ne na prvi jutarnji urin koji je pokazao negativno ali sam drzala test u urinu vise nego sto pise u uputstvu pa sam odlucila ponoviti test i uradila jos jedan na prvi jutarnji urin koji je pokazao negativno.Prije 3 dana sam uradila test trakicu,pise da se rezultat ocita nakon 3 minute,a da se ne ocitava nakon 10 minuta.Prve 3 minute je stojala samo jedma crtica,ali oko 5.minute se pojavila jos jedna ali ne do kontrolne crte gdje se treba pojaviti vec udaljenije od nje.Sta vi mislite drage moje? Znam da ce nekima biti smjesno ali stvarno trudnocu ne zelim.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Nisi trudna ako ti test to pokaziva, da jesi vec bi bio plus 

  • anata12345

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    ayla

    Nisi trudna ako ti test to pokaziva, da jesi vec bi bio plus


    Brine me posljednji test koji sam uradila i menstruacija koja nije bas najurednija.Pise da se rezultat definitivno ocita nakon 3 minute,a da se ne cita nakon 10 minuta.Nakon tri minute kod mene je bio minus,ali nakon 5 se pojavila neka linija,ne tamo gdje treba vec skoro na rubu testa

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    anata12345

    ayla

    Nisi trudna ako ti test to pokaziva, da jesi vec bi bio plus

    Brine me posljednji test koji sam uradila i menstruacija koja nije bas najurednija.Pise da se rezultat definitivno ocita nakon 3 minute,a da se ne cita nakon 10 minuta.Nakon tri minute kod mene je bio minus,ali nakon 5 se pojavila neka linija,ne tamo gdje treba vec skoro na rubu testa


    Nisam nikada taj pravila s trakicama, uvjek sam clearblue ili neki drugi na tu foru.. Mozes se naruciti kod ginekologa da ti napravi uzv i tad ces znati najbolje dali postoji mogucnost.. Nekada jednostavno ne bude obilna menga, svaki mj je drugaciji 

  • anata12345

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    ayla

    anata12345

    ayla

    Nisi trudna ako ti test to pokaziva, da jesi vec bi bio plus

    Brine me posljednji test koji sam uradila i menstruacija koja nije bas najurednija.Pise da se rezultat definitivno ocita nakon 3 minute,a da se ne cita nakon 10 minuta.Nakon tri minute kod mene je bio minus,ali nakon 5 se pojavila neka linija,ne tamo gdje treba vec skoro na rubu testa

    Nisam nikada taj pravila s trakicama, uvjek sam clearblue ili neki drugi na tu foru.. Mozes se naruciti kod ginekologa da ti napravi uzv i tad ces znati najbolje dali postoji mogucnost.. Nekada jednostavno ne bude obilna menga, svaki mj je drugaciji

    Mah s obzirom koliko imamo stresova,dobro je ikako ima.Hvala tebi na odgovoru.Uradila sam ja prije tog s trakicama jos 3,jedan clear blue i jos dva koja nisu s trakicama.Mislim da sam Clearblue drzala u urinu duze nego sto je trebalo te me minus nije mogao smiriti.Uradila sam jos dva koja su pokazala negativno takodjer.

  • anata12345

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    ayla

    anata12345

    ayla

    Nisi trudna ako ti test to pokaziva, da jesi vec bi bio plus

    Brine me posljednji test koji sam uradila i menstruacija koja nije bas najurednija.Pise da se rezultat definitivno ocita nakon 3 minute,a da se ne cita nakon 10 minuta.Nakon tri minute kod mene je bio minus,ali nakon 5 se pojavila neka linija,ne tamo gdje treba vec skoro na rubu testa

    Nisam nikada taj pravila s trakicama, uvjek sam clearblue ili neki drugi na tu foru.. Mozes se naruciti kod ginekologa da ti napravi uzv i tad ces znati najbolje dali postoji mogucnost.. Nekada jednostavno ne bude obilna menga, svaki mj je drugacije

    Taj s trakicama je nekad nakon 5 minuta pokazao crticu koja nije bika gdje treba da bude testna,menstruacija mi nije bas uredna pa sam pod strahom

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ma ja ipak mislim da nemas potrebe strahovati jer eto uradila si 3 testa jedan bi pokazo da jesi, al najvjerojatnije da nisi.. Test nekada pokaze tocno i prije dolaska menge kamo li poslje nje 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.