Težina i duljina vaših beba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • nina0308

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozdrav, moja curka je rodendan 20.4  49cm i 3370g
    Dojena je do 2mj starosti i nakon toga smo poceli sa AD
    Sad sa 6 mj ona popije cca 900ml u danu +kašica (navikavanje pa je to po par zlicica) i teska je 9300g i 70cm,pedijatrica nam je rekla da moram pazit na njenu prehranu jer da je za svojih 6mj preteška,a curka je bas aktivna..ima je svugdje i pocela je puzat pa vjerujem da Ce se smanjiti porast kila, dok pedijatrica nije bas sigurna.. dal' mislite da bi trebala stvarno nesto poduzet il' da pricekam? Ja iskreno ne smatram da je preteška,mozda po brojkama da al izgledom i nije mišelinka.

  • hasiba

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moja curica rodena 28 .1.20022 sa 3290g 11 dan od termina san je rodila.   ona mi je Cetvrta beba ona sad ima 6ipo mjeseci 7300g i duga 60cm iskljucivo je dojena od prvog dana AD ni probala nije .. sa kasicama jos nismo poceli jer ih nezeli…taki da svakako dobro napreduje i bez njih i moje je mliko sitom drzi 4/5h… Sad kad napuni 7mj pokusat cemo ponovno sa kasicama 🙂🙂🙂🙂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.