Težina i duljina vaših beba

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar NurseMom

    NurseMom

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Jan je rodjen s 5830 gr i 57 cm :) S tocno 2 mjeseca imao je 7040 gr i 64 cm.
    Sad ima 2.5 mjeseca i djeluje mi da se ubucio malo. Tezak je za nositi :) Na adaptiranom mlijeku je. Dojila samo mjesec dana,nazalost.

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    NurseMom

    Jan je rodjen s 5830 gr i 57 cm :) S tocno 2 mjeseca imao je 7040 gr i 64 cm.
    Sad ima 2.5 mjeseca i djeluje mi da se ubucio malo. Tezak je za nositi :) Na adaptiranom mlijeku je. Dojila samo mjesec dana,nazalost.


    Svaka čast mamice na veeelikooom dečku😍😍😍😍,a ja mislila da je moj rođen velik😂😂😂,4550g i 53cm, s dva mjeseca je imao 7300g i 62 cm,sad će 5.9.imati 3mjeseca(nezz kolko je naveo od tad) ali razumijem kad veliš da je težak😂😂. I moj je na ad mlijeku ali još uvijek i cica.

  • Avatar NurseMom

    NurseMom

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ena31

    NurseMom

    Jan je rodjen s 5830 gr i 57 cm :) S tocno 2 mjeseca imao je 7040 gr i 64 cm.
    Sad ima 2.5 mjeseca i djeluje mi da se ubucio malo. Tezak je za nositi :) Na adaptiranom mlijeku je. Dojila samo mjesec dana,nazalost.

    Svaka čast mamice na veeelikooom dečku😍😍😍😍,a ja mislila da je moj rođen velik😂😂😂,4550g i 53cm, s dva mjeseca je imao 7300g i 62 cm,sad će 5.9.imati 3mjeseca(nezz kolko je naveo od tad) ali razumijem kad veliš da je težak😂😂. I moj je na ad mlijeku ali još uvijek i cica.


    Pa i tvoj je velik bome! Neka on napreduje samo bubili mali. I neka sisa,to je bas dobro.Mi smo se svi iznenadili kad je  nas toliki rodjen. Nitko se nije nadao. Hvala Bogu pa je bio carski rez :)

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    NurseMom

    Ena31

    NurseMom

    Jan je rodjen s 5830 gr i 57 cm :) S tocno 2 mjeseca imao je 7040 gr i 64 cm.
    Sad ima 2.5 mjeseca i djeluje mi da se ubucio malo. Tezak je za nositi :) Na adaptiranom mlijeku je. Dojila samo mjesec dana,nazalost.

    Svaka čast mamice na veeelikooom dečku😍😍😍😍,a ja mislila da je moj rođen velik😂😂😂,4550g i 53cm, s dva mjeseca je imao 7300g i 62 cm,sad će 5.9.imati 3mjeseca(nezz kolko je naveo od tad) ali razumijem kad veliš da je težak😂😂. I moj je na ad mlijeku ali još uvijek i cica.

    Pa i tvoj je velik bome! Neka on napreduje samo bubili mali. I neka sisa,to je bas dobro.Mi smo se svi iznenadili kad je nas toliki rodjen. Nitko se nije nadao. Hvala Bogu pa je bio carski rez :)


    Hvala ti, tvom bebaču i tebi želim sreću i zdravlje,samo vi papajte i rastite😀. A i mi se iznenadili jer su ga procijenili na 3800,pa smo išli na inducirani s 41 tjedan,vaginalni porod,kad ono bebač skoro 800g teži😂😂,da,sva sreća pa si išla na carski,ko bi tak velikog bebana istisnuo van😯😊,ja sam svog jedva..da mi na kraju doc nije pritiskao trbuh nebi imala snage dovoljno(od 6 ujutro do pola 4 sam se borila😂)

  • Avatar NurseMom

    NurseMom

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ena31

    NurseMom

    Ena31

    NurseMom

    Jan je rodjen s 5830 gr i 57 cm :) S tocno 2 mjeseca imao je 7040 gr i 64 cm.
    Sad ima 2.5 mjeseca i djeluje mi da se ubucio malo. Tezak je za nositi :) Na adaptiranom mlijeku je. Dojila samo mjesec dana,nazalost.

    Svaka čast mamice na veeelikooom dečku😍😍😍😍,a ja mislila da je moj rođen velik😂😂😂,4550g i 53cm, s dva mjeseca je imao 7300g i 62 cm,sad će 5.9.imati 3mjeseca(nezz kolko je naveo od tad) ali razumijem kad veliš da je težak😂😂. I moj je na ad mlijeku ali još uvijek i cica.

    Pa i tvoj je velik bome! Neka on napreduje samo bubili mali. I neka sisa,to je bas dobro.Mi smo se svi iznenadili kad je nas toliki rodjen. Nitko se nije nadao. Hvala Bogu pa je bio carski rez :)

    Hvala ti, tvom bebaču i tebi želim sreću i zdravlje,samo vi papajte i rastite😀. A i mi se iznenadili jer su ga procijenili na 3800,pa smo išli na inducirani s 41 tjedan,vaginalni porod,kad ono bebač skoro 800g teži😂😂,da,sva sreća pa si išla na carski,ko bi tak velikog bebana istisnuo van😯😊,ja sam svog jedva..da mi na kraju doc nije pritiskao trbuh nebi imala snage dovoljno(od 6 ujutro do pola 4 sam se borila😂)

    Jao bas si se napatila. Mene trnci odmah prosli!Meni su dan prije poroda procijenili bebaca na 5 kg i isto kao tebi on 800 gr tezi i odmah su mi rekli na carski da idem. Isto 41.tjedan trudnoce. Mislili su da imam dijabetes znog velicine bebe,ali nemam. Jednostavno je velika beba i gotovo. Sretno u odgoju bebe,a bebi sretno i bezbrizno djetinjstvo zelim.

  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Pozz..moj David če prvoga osam mj..sad ima 9,5kg..78cm..rođen je sa 3600kg i 49 cm😁..nije bucica..izdužio se..zanima me do kad bebama prokuhavat vodu??ne mogu nigdje nači temu o tome .

  • Deleted user

    Broj poruka: 4311

    Prijavi adminu

    Antonija Belic

    Pozz..moj David če prvoga osam mj..sad ima 9,5kg..78cm..rođen je sa 3600kg i 49 cm😁..nije bucica..izdužio se..zanima me do kad bebama prokuhavat vodu??ne mogu nigdje nači temu o tome .


    Visok dečko😀,bit će sportski tip😍.Evo čitam par foruma o tome pa neki pedijatar odgovara kako netreba prokuhavati vodu,mame se bune jer na ad mlijeku piše da se radi s prokuhanom, pa on pita jel sebi prokuhavaju vodu i tako cijela rasprava nastala, neznam kaj da ti velim,moj beban je na ad i prokuhavam mu vodu za njega i ako mu dam koju žličicu vode da popije isto prokuhane(al još je mali,niti 3 mjeseca). Mislim da to svaka mama odluči do kad će,ako beba nije osjetljiva,nema proljev ili nešto mislim da nemoraš više al posavjetujte se s pedijatrom,oni znaju najbolje.

  • Nina0601

    Broj poruka: 22

    Prijavi adminu

    Ena31 hvala na odgovoru..možda i je najpametnije da pitam pedicu😁..tnx

  • Avatar NurseMom

    NurseMom

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Antonija Belic

    Pozz..moj David če prvoga osam mj..sad ima 9,5kg..78cm..rođen je sa 3600kg i 49 cm😁..nije bucica..izdužio se..zanima me do kad bebama prokuhavat vodu??ne mogu nigdje nači temu o tome .


    Moj bebic je sad 2.5 mjeseca i prestala sam prokuhavati vodu sad na moru. Iz razloga jer mi se nije dalo vise (spremaj stvari za plazu,njega,sebe,mislim jel imam vode prokuhane,jel se ohladila dovoljno i bla,bla). Od rodjenja mu dajem kupovnu vodu koju prokuham. Sad isto kupujemo vodu,neprokuhavam i pije tu istu neprokuhanu vodu. Nisam primjetila nikakvu razliku,ne odbija piti tu vodu,hranu normalno prihvaca…ali naravno da je najbolje posavjetovat se s pedijatrom 😉

  • Marina111

    Broj poruka: 328

    Prijavi adminu

    Moja curka sa 4 mjeseca imala 5780 i duga 62. Rođena je sa 2760, 49 cm. Sad čekamo sistematski 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.