Test za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gita123

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    ILoveCats

    Kad je bila zadnja menstruacija?


    5.07.

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Napravi test


  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Ako nisi napravila, napravi test.


  • Gita123

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    ILoveCats

    Ako nisi napravila, napravi test.


    Napravila, pa je pokazo negativan. A doktorica me ostavila u bolnici da utvrdi iz krvi 

  • jovana336

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Zdravo drage moje, 
    Nova sam ovde 🙈 uglavmom, radila sam test za trudnocu 3x, i sva ta tri puta ona glava crtica za trudnocu bleda😮. Sutra treba da dobijem i ne znam sta da mislim.  Kakva su vaša iskustva 🙈

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Gita123

    ILoveCats

    Ako nisi napravila, napravi test.

    Napravila, pa je pokazo negativan. A doktorica me ostavila u bolnici da utvrdi iz krvi


    Nadam se da je sve okej, javi

    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    jovana336

    Zdravo drage moje,
    Nova sam ovde 🙈 uglavmom, radila sam test za trudnocu 3x, i sva ta tri puta ona glava crtica za trudnocu bleda😮. Sutra treba da dobijem i ne znam sta da mislim. Kakva su vaša iskustva 🙈


    Svaka crtica je crtica koliko god blijeda bila ja ti preporučam da napraviš test ponovo za 2-3 dana, crtica i trebala biti bar malo tamnija

    [lilypie.com]

  • jovana336

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    C1M4

    jovana336

    Zdravo drage moje,
    Nova sam ovde 🙈 uglavmom, radila sam test za trudnocu 3x, i sva ta tri puta ona glava crtica za trudnocu bleda😮. Sutra treba da dobijem i ne znam sta da mislim. Kakva su vaša iskustva 🙈

    Svaka crtica je crtica koliko god blijeda bilaja ti preporučam da napraviš test ponovo za 2-3 dana, crtica i trebala biti bar malo tamnija


    Hahahah, nadam se. A da li je rano da odem ginekologu i da on to potvrdi 😊

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    jovana336

    C1M4

    jovana336

    Zdravo drage moje,
    Nova sam ovde 🙈 uglavmom, radila sam test za trudnocu 3x, i sva ta tri puta ona glava crtica za trudnocu bleda😮. Sutra treba da dobijem i ne znam sta da mislim. Kakva su vaša iskustva 🙈

    Svaka crtica je crtica koliko god blijeda bilaja ti preporučam da napraviš test ponovo za 2-3 dana, crtica i trebala biti bar malo tamnija

    Hahahah, nadam se. A da li je rano da odem ginekologu i da on to potvrdi 😊


    Jako je rano da, jer se jos bas nista ne moze vidjeti, meni se sa 5+3 tek vidio mali gest. mjehuric😊 mozes ga eventualno obavijestiti kad ponovi test ako je pozitivan pa ce te on poslati vaditi betu da se utvrdi raste li pravilno😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.