Test za trudnoću

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Gita123

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav. Imam jedan problem.. Partner i ja imamo redovite odnose… Imam redovitu mengu, ne koristimo nikad zastitu ali se na kraju suzdrzi i vadi na vrijeme… Prošli mjesec sam imala normalno.. Nikad mi nije kasnila više od dan ili dva… Međutim nakon prošle menge proslo je tjedan dana počela sam krvariti ali drugačije.. Nešto tamno smeđe boje sa sukrivicom i to je trajalo 5-6 dana.. Sad mi kasni 12 dana menga.. Inače me Boli jako stomak donji dio i grudi.. Sada samo bolne grudi, češče mokrenje, dva puta mi je bilo muka, ali bez povraćanja.. Test napravila jedan nije pokazao ništa a drugi negativan, da li je moguće da sam trudna? Unaprijed hvala

  • Avatar Točkica37

    Točkica37

    Broj poruka: 1502

    Prijavi adminu

    Vadi bhcg hormon

    11.10.2010 A ♡
    17.01.2013 I ♡
    [lilypie.com]

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Gita123

    Lijep pozdrav. Imam jedan problem.. Partner i ja imamo redovite odnose… Imam redovitu mengu, ne koristimo nikad zastitu ali se na kraju suzdrzi i vadi na vrijeme… Prošli mjesec sam imala normalno.. Nikad mi nije kasnila više od dan ili dva… Međutim nakon prošle menge proslo je tjedan dana počela sam krvariti ali drugačije.. Nešto tamno smeđe boje sa sukrivicom i to je trajalo 5-6 dana.. Sad mi kasni 12 dana menga.. Inače me Boli jako stomak donji dio i grudi.. Sada samo bolne grudi, češče mokrenje, dva puta mi je bilo muka, ali bez povraćanja.. Test napravila jedan nije pokazao ništa a drugi negativan, da li je moguće da sam trudna? Unaprijed hvala


    Mislim da je to prije neka upala ili poremećaj u radu jajnika jer bi ti već pokazalo plus, idi na pregled kod gin..

    [lilypie.com]

  • Gita123

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Ali me ne boli me ništa kao kad trebam dobiti.. Čudno

  • ivkica12

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    bok cure nova sam na forumu..
    Imam pitanje… imam vec par dana osjecaj kao da trebam dobiti menstruaciju a ne dolazi…a jako me bole prsa i malo peckaju..primjetila sam neke kvrzice oko aerole…danas popodne radila test i negativan dali je mozda rano ili?

  • ivkica12

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    a da napomene menga mi danas trebala doci..i vise piskim  nego inace….

  • Avatar C1M4

    C1M4

    Broj poruka: 1322

    Prijavi adminu

    Gita123

    Ali me ne boli me ništa kao kad trebam dobiti.. Čudno


    Kažem, možda je upala, ja držim fige da je plus, ali mislim da bi trebao već nakon toliko vremena.. Svakako posjeti gin da vidiš što je, ako i je trudnoća on će to vidjeti

    [lilypie.com]

  • Gita123

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    C1M4

    Gita123

    Ali me ne boli me ništa kao kad trebam dobiti.. Čudno

    Kažem, možda je upala, ja držim fige da je plus, ali mislim da bi trebao već nakon toliko vremena.. Svakako posjeti gin da vidiš što je, ako i je trudnoća on će to vidjeti


    Hvala puno! 

  • Gita123

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Opet ja, nakon svega još uvijek nisam dobila menstruaciju, posjetila sam gin. I odmah sam ostala u bolnici, rečeno mi je da je moguće da sam trudna ali da još uvijek plod nije smješten, zbunjena sam???? 

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Kad je bila zadnja menstruacija?


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.