Test pozivian ili negativan ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    žana0709

    P.s bila je ovulacija prije 10tak dana,oprosti totalno sam ti zab odg na pitannje…tek smo počeli “raditi” na drugoj bebi pa bi bilo suludo da je odma iz prve “opalilo” :P


    Daj boze da je iz prve da se ne mucis ☺️ ponovi test onda na dan neočekivane.. Vjerovat cemo da je implantacija bila malo kasnije, pa test zato ne ocitava… Nista jos nije gotovo… 

    [lilypie.com]

  • žana0709

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    U prvoj trudnoći mi je iz prve bilo,nažalost ta se trudnoća nije održala do kraja..u 4 mj trudnoće imala spontani,s drugom su bile muke ajmee i to sam dobila vješticu kod sebe na svega tri dana ja mislila stigla kad iduci mjesec nema ništa ja po testić plus iz aviona se vidiooo dok smo odradili prvi pregled kod ginića već sam bila na samom kraju drugog mjeseca trudnoće 😁 a sad cemo vidjeti,nadamo se nekom braci ili seki u skorije vrijeme hehehe

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.