Test pozivian ili negativan ?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • elena93

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Postovanje, moj muz i ja imamo nejasnoce oko testa za trudnoci koristila sam ClearBlue test za trudnocu i on izgleda ovako:

    Medjutim ne znamo da li je test pozitivan ili negativan, prije sam koristila trakice za test, medjutim ovaj mi test nikako nije jasa!

  • elena93

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu


  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Po meni bi ovo bio pozitivan test, ali svakako ponovi ga… Jer mi je cudno da je cetica vodoravna tako blijeda

    [lilypie.com]

  • elena93

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Po meni bi ovo bio pozitivan test, ali svakako ponovi ga… Jer mi je cudno da je cetica vodoravna tako blijeda


    Jel se desava da se na ovom testu pojavi samo | crtica, da je negativan ili striktno mora biti - posto me buni ovaj test skroz

  • elena93

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pošto mi kasni 4 dana, da li je moguce zbog “postojanja” krvi u urinu

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Pogledaj u uputama testa kako bi izgledao pozitivan, ali meni se cini da. Mora biti +
    Imas krvi u urinu?? 

    [lilypie.com]

  • elena93

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Napokon 2804

    Pogledaj u uputama testa kako bi izgledao pozitivan, ali meni se cini da. Mora biti +
    Imas krvi u urinu??


    Ne znam da li imam, nisam sigurna, Voljela bih da je negativan, iz privatnih razloga. Zato se raspitujem…

  • elena93

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Vodoravna crtica jedva da se primjeti (uzivo gledajuci)

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    elena93

    Vodoravna crtica jedva da se primjeti (uzivo gledajuci)


    Svakako ponovi test

    [lilypie.com]

  • elena93

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    jos neko misljenje ?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.