Test na trudnoći

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dančy

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure.već 7 godina želim djete.. Ovako ako mi možete netko od vas pomoći..
    Trebala sam dobit 12.11.2022 a završna bi trebala bit 15.11.2022 al ja menstruaciju nisam.dobila i danas 17.11.2022 napravila test posto mi je tako Doktorica rekla .. I na testu mi pokaziva ovako jedna crtica po pola a druga citava crvena.. Ako netko zna molim vas Sta je to  ?? Hvala najljepša .. 

  • Avatar Marija.1994

    Marija.1994

    Broj poruka: 500

    Prijavi adminu

    Dančy

    Pozdrav cure.već 7 godina želim djete.. Ovako ako mi možete netko od vas pomoći..
    Trebala sam dobit 12.11.2022 a završna bi trebala bit 15.11.2022 al ja menstruaciju nisam.dobila i danas 17.11.2022 napravila test posto mi je tako Doktorica rekla .. I na testu mi pokaziva ovako jedna crtica po pola a druga citava crvena.. Ako netko zna molim vas Sta je to ?? Hvala najljepša ..


    Neispravan test ako je po pola crtica. Probaj sutra na prvi jutarnji urin.

    👱🏼‍♀️28 🧔🏼38
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Dančy

    Pozdrav cure.već 7 godina želim djete.. Ovako ako mi možete netko od vas pomoći..
    Trebala sam dobit 12.11.2022 a završna bi trebala bit 15.11.2022 al ja menstruaciju nisam.dobila i danas 17.11.2022 napravila test posto mi je tako Doktorica rekla .. I na testu mi pokaziva ovako jedna crtica po pola a druga citava crvena.. Ako netko zna molim vas Sta je to ?? Hvala najljepša ..


    7 godina pravis dijete i doktorica ti mora reci da uradis test 5 dana kasnjenja… svasta 🥴

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Dančy

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Marija.1994

    Dančy

    Pozdrav cure.već 7 godina želim djete.. Ovako ako mi možete netko od vas pomoći..
    Trebala sam dobit 12.11.2022 a završna bi trebala bit 15.11.2022 al ja menstruaciju nisam.dobila i danas 17.11.2022 napravila test posto mi je tako Doktorica rekla .. I na testu mi pokaziva ovako jedna crtica po pola a druga citava crvena.. Ako netko zna molim vas Sta je to ?? Hvala najljepša ..

    Neispravan test ako je po pola crtica. Probaj sutra na prvi jutarnji urin.


    Napravila sam danas jutarnjim urinom … A ništa odo ja u Petrovoj tamo mi je najsigurnije 🤦🏻‍♀👍🏻🤷🏻‍♀

  • Dančy

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Ja sam taj test proslijedila svojoj Doktorica pa su mi rekli da moram u Petrovoj na Beta hCG 

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.