Test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Ema77777

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Hej, citam vase postove pa me zanima vase misljenje samo. Skroz sam zbunjena zbog svoje situacije. 
    Ciklusi su mi 27-31 dan. Decko i ja smo imali odnos 9. dan ciklusa i ejakulirao je u mene. 13. dan mi se pojavio smedi iscjedak koji je trajao 2, 3 dana. Nakon toga 17. dan ciklusa blagi grcevi na lijevoj strani dolje u trbuhu koje je islo malo u leda. Nakon toga vise nista. Leda me malo boluckaju jedino. Radila sam test 20. dan ciklusa, znam da je prerano. Uzela sam first sign u Bipi i na testu se vidi jedna crtica, a kad gledam pod odredenim kutem kao da vidim da se nadzire neka sjena. Ili umisljam, ne znam. 
    Mislila sam ponoviti test u nedjelju sad 23. dan ciklusa sa prvom mokracom. Mislite da je to prerano?
    Trebam dobiti za tjedan dana. Imali smo odnos i 15. dana u ciklusu ali tad mi je taj smedi iscjedak vec prosao. To me najvise zbunilo. Nekad u vrijeme ovulacije imam pojacani iscjedak koji je roskasti ili sasukrvicom, ali nikada nije bilo svijetlo smedi.
    Hvala vam puno na odgovorima

  • Avatar Miss88

    Miss88

    Broj poruka: 714

    Prijavi adminu

    Ema77777

    Hej, citam vase postove pa me zanima vase misljenje samo. Skroz sam zbunjena zbog svoje situacije.
    Ciklusi su mi 27-31 dan. Decko i ja smo imali odnos 9. dan ciklusa i ejakulirao je u mene. 13. dan mi se pojavio smedi iscjedak koji je trajao 2, 3 dana. Nakon toga 17. dan ciklusa blagi grcevi na lijevoj strani dolje u trbuhu koje je islo malo u leda. Nakon toga vise nista. Leda me malo boluckaju jedino. Radila sam test 20. dan ciklusa, znam da je prerano. Uzela sam first sign u Bipi i na testu se vidi jedna crtica, a kad gledam pod odredenim kutem kao da vidim da se nadzire neka sjena. Ili umisljam, ne znam.
    Mislila sam ponoviti test u nedjelju sad 23. dan ciklusa sa prvom mokracom. Mislite da je to prerano?
    Trebam dobiti za tjedan dana. Imali smo odnos i 15. dana u ciklusu ali tad mi je taj smedi iscjedak vec prosao. To me najvise zbunilo. Nekad u vrijeme ovulacije imam pojacani iscjedak koji je roskasti ili sasukrvicom, ali nikada nije bilo svijetlo smedi.
    Hvala vam puno na odgovorima


    Hej čini se da je pre rano. Pričekaj par dana. Iako sad kad ti pišem je i prošlo par dana. Jesi radila još jedan?

    🙋‍♀️ - 35🙋🏻‍♂️ - 36
    💙 -19.3.2018.
    4.4. ➕
    24.4. p.p. imamo ❤️
    31.5. stiže nam 2. dečko 🩵
    16.12. stigao Vito, ⚖️3760g i📏53cm. 🩵
    [tickerfactory.com]

  • danči18

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Molim vas za pomoć postavit ću u na drugu temu jako mi je hitno….radila sam dva testa osam dana prije nego trebam dobiti,na oba ima jako svijetla linija koja se uživo vidi.moje pitanje je dali testovi trakice od Millera bacaju lažne crte one?u pitanju su jučer trakice one po 15kn.stavilq bih sliku ali još je svjetlija kad se uslika nebih da me se osudjuje radi toga.

  • Avatar Miss88

    Miss88

    Broj poruka: 714

    Prijavi adminu

    danči18

    Molim vas za pomoć postavit ću u na drugu temu jako mi je hitno….radila sam dva testa osam dana prije nego trebam dobiti,na oba ima jako svijetla linija koja se uživo vidi.moje pitanje je dali testovi trakice od Millera bacaju lažne crte one?u pitanju su jučer trakice one po 15kn.stavilq bih sliku ali još je svjetlija kad se uslika nebih da me se osudjuje radi toga.


    molim te uslikaj i stavi. jedino ako je evaporacijska i ako je krivo napravljen. ili je stvarno prerasno urađen test. ili uslikaj i stavi sliku ili pričekaj još par dana.

    🙋‍♀️ - 35🙋🏻‍♂️ - 36
    💙 -19.3.2018.
    4.4. ➕
    24.4. p.p. imamo ❤️
    31.5. stiže nam 2. dečko 🩵
    16.12. stigao Vito, ⚖️3760g i📏53cm. 🩵
    [tickerfactory.com]

  • danči18

    Broj poruka: 24

    Prijavi adminu

    Strah me je iskreno da me netko ne napadne jer jako je svijetla i uživo a kamoli na slici.zanimali me dali milerove trakice bacaju te evaporacije.za plave crte sam čitala da bacaju.ovo su one trakice roza iz milera

  • Ema77777

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Miss88

    Ema77777

    Hej, citam vase postove pa me zanima vase misljenje samo. Skroz sam zbunjena zbog svoje situacije.
    Ciklusi su mi 27-31 dan. Decko i ja smo imali odnos 9. dan ciklusa i ejakulirao je u mene. 13. dan mi se pojavio smedi iscjedak koji je trajao 2, 3 dana. Nakon toga 17. dan ciklusa blagi grcevi na lijevoj strani dolje u trbuhu koje je islo malo u leda. Nakon toga vise nista. Leda me malo boluckaju jedino. Radila sam test 20. dan ciklusa, znam da je prerano. Uzela sam first sign u Bipi i na testu se vidi jedna crtica, a kad gledam pod odredenim kutem kao da vidim da se nadzire neka sjena. Ili umisljam, ne znam.
    Mislila sam ponoviti test u nedjelju sad 23. dan ciklusa sa prvom mokracom. Mislite da je to prerano?
    Trebam dobiti za tjedan dana. Imali smo odnos i 15. dana u ciklusu ali tad mi je taj smedi iscjedak vec prosao. To me najvise zbunilo. Nekad u vrijeme ovulacije imam pojacani iscjedak koji je roskasti ili sasukrvicom, ali nikada nije bilo svijetlo smedi.
    Hvala vam puno na odgovorima

    Hej čini se da je pre rano. Pričekaj par dana. Iako sad kad ti pišem je i prošlo par dana. Jesi radila još jedan?


    Radila sam sad u ned navecer cb i bio je negativan. Sad vidim neki smedi iscjedak kad sam isla na wc tako da cu izgleda dobiti, ne znam. Po kalendaru bi trebala dobiti u petak..

  • jele14

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    🖤Garawa🖤

    Ela 👱🏼‍♀️

    pozdrav žene, može li mi neko reći je li ovo pozitivan test ili evap. ?
    Clearblue 6 days early
    https://ibb.co/qnLVxJ1 [ibb.co]

    Izgleda suh. Ako je se crta pojavila iza 10 minuta onda je evap.


    Zasto kazes da izgleda suh?

  • Avatar Trudilica123

    Trudilica123

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure/žene.. kupila sam clearblue test i kad sam ga posla raditi znaci odmah kad sam ga otvorila se vidila ravna linija u velikom prozorcicu, jel to tako mora biti ili postoji mogućnost da test nije valjan od strane proizvođača? Btw. na kraju je ispao negativan… a M kasni 4 dana i vec 3 dana imam samo smedi iscjedak i to minimalno.. 

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    jele14

    🖤Garawa🖤

    Ela 👱🏼‍♀️

    pozdrav žene, može li mi neko reći je li ovo pozitivan test ili evap. ?
    Clearblue 6 days early
    https://ibb.co/qnLVxJ1 [ibb.co]

    Izgleda suh. Ako je se crta pojavila iza 10 minuta onda je evap.

    Zasto kazes da izgleda suh?


    Jer je suh?? 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • jele14

    Broj poruka: 8

    Prijavi adminu

    🖤Garawa🖤

    jele14

    🖤Garawa🖤

    Ela 👱🏼‍♀️

    pozdrav žene, može li mi neko reći je li ovo pozitivan test ili evap. ?
    Clearblue 6 days early
    https://ibb.co/qnLVxJ1 [ibb.co]

    Izgleda suh. Ako je se crta pojavila iza 10 minuta onda je evap.

    Zasto kazes da izgleda suh?

    Jer je suh??


    Ne razumijem.. mislis da se urin osusio na trakici? Moj pozitivan od prije 3 godine i dalje pokazuje crtu….

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.