Test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hehehhehe

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    hehehhehe

    Marija.1994

    hehehhehe

    https://ibb.co/1GWCfZj [ibb.co]
    Neg. Ili poz.?

    Negativan nazalost, da bi bio pozitivan treba biti i okomita crta bijela
    Ali kao da se vidi malo bjelo uspravno ili to samo tako treba stojat?

    Ovo je digitalac, ovdje nema malo ili sjena, ovo je nazalost negativan test.


    Znam ali vidila sam da na mnogima testovima bude samo minus a isto ima slucajeva i ovakih pa sad ne znam

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    hehehhehe

    SAYuRI

    hehehhehe

    Marija.1994

    hehehhehe

    https://ibb.co/1GWCfZj [ibb.co]
    Neg. Ili poz.?

    Negativan nazalost, da bi bio pozitivan treba biti i okomita crta bijela
    Ali kao da se vidi malo bjelo uspravno ili to samo tako treba stojat?

    Ovo je digitalac, ovdje nema malo ili sjena, ovo je nazalost negativan test.

    Znam ali vidila sam da na mnogima testovima bude samo minus a isto ima slucajeva i ovakih pa sad ne znam


    To tako treba stajati i kad je minus. Da je pozitivno i ta bi linija bila bijela kao sto je taj minus. A imaju i uputstva koja su prilicno slikovita i tesko je ne shvatiti zaista…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • amee78

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Zdravo . Zadnju menstruaciju sam imala 13tog septembra. Nekako oko 5tog oktobra nakon mokrenja sam se obrisala i vidjela sam skroz malo krvi,i tjt. Vec oko 8-9 , pocela sam da se pripremam na menzis jer me je bas pms mucio. 24. Oktobar je a ja još nisam dobila,s tim da na trenutke osjetim bol i kao da je krenulo , medjutim nista. Uradila sam maloprije test od clearblue koji je negativan. Cemu se nadati ? 🥺

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    amee78

    Zdravo . Zadnju menstruaciju sam imala 13tog septembra. Nekako oko 5tog oktobra nakon mokrenja sam se obrisala i vidjela sam skroz malo krvi,i tjt. Vec oko 8-9 , pocela sam da se pripremam na menzis jer me je bas pms mucio. 24. Oktobar je a ja još nisam dobila,s tim da na trenutke osjetim bol i kao da je krenulo , medjutim nista. Uradila sam maloprije test od clearblue koji je negativan. Cemu se nadati ? 🥺


    Nadati se da ce M ubrzo doci i da razlog kasnjenja nije ozbiljniji tipa infekcije ili upale ili hormonskog haosa. Ako je test negativan poslije toliko dana kasnjenja, tu nema trudnoce nazalost…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • hehehhehe

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Dobila sam zadnji put 14.9,a u zom vremenu je se desavalo i da se menstzacija mogla desit da svakih tjedan dana dobijem no to je bilo zadnji put.Radila sam dva digitalna testa clearblue i svaki ie pokazao negativno.Danas je 25.10 a idalje nisam dobila..bradavice me bole a i okolo malo ali opet ne dobivam.Pa sta bi moglo biti

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    hehehhehe

    Dobila sam zadnji put 14.9,a u zom vremenu je se desavalo i da se menstzacija mogla desit da svakih tjedan dana dobijem no to je bilo zadnji put.Radila sam dva digitalna testa clearblue i svaki ie pokazao negativno.Danas je 25.10 a idalje nisam dobila..bradavice me bole a i okolo malo ali opet ne dobivam.Pa sta bi moglo biti


    Otidji doktoru. Otkud mi da znamo…

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • hehehhehe

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    SAYuRI

    hehehhehe

    Dobila sam zadnji put 14.9,a u zom vremenu je se desavalo i da se menstzacija mogla desit da svakih tjedan dana dobijem no to je bilo zadnji put.Radila sam dva digitalna testa clearblue i svaki ie pokazao negativno.Danas je 25.10 a idalje nisam dobila..bradavice me bole a i okolo malo ali opet ne dobivam.Pa sta bi moglo biti

    Otidji doktoru. Otkud mi da znamo…


    Pa jel moze biti moguca trudnoca

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    hehehhehe

    SAYuRI

    hehehhehe

    Dobila sam zadnji put 14.9,a u zom vremenu je se desavalo i da se menstzacija mogla desit da svakih tjedan dana dobijem no to je bilo zadnji put.Radila sam dva digitalna testa clearblue i svaki ie pokazao negativno.Danas je 25.10 a idalje nisam dobila..bradavice me bole a i okolo malo ali opet ne dobivam.Pa sta bi moglo biti

    Otidji doktoru. Otkud mi da znamo…

    Pa jel moze biti moguca trudnoca


    Ne

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

  • Ajna13490

    Broj poruka: 9

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/NN1zHVp [ibb.co]
    Da li je test pozitivan ili je samo kontrolna crta, nije s prvim jutarnjim urinom jer nisam mogla čekati jutro uradila sam ga oko 3 sata 😁

  • Avatar SAYuRI

    SAYuRI

    Broj poruka: 1161

    Prijavi adminu

    Ajna13490

    https://ibb.co/NN1zHVp [ibb.co]
    Da li je test pozitivan ili je samo kontrolna crta, nije s prvim jutarnjim urinom jer nisam mogla čekati jutro uradila sam ga oko 3 sata 😁


    Me valja ti link, postavi ponovo..

    💃36 🏋️‍♀️ 44
    👦8
    👶1
    08/20 spontani 8tj
    08/22 biohemijska
    10/22 biohemijska 🤷‍♀️
    15.11.2022➕👶
    Fuck that little mouse, I’m an albatros 😁
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.