Test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hehehhehe

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Ne znam idalje bili vrijedilo badit hcg betu..svaki je test negativan ali nemogu ostat idakje mirna ne znam..krivo mi davat pare

  • hehehhehe

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Lana99

    To je evaporacijska, pretanka je. Ne brini see.
    Identičan test.je moja prijateljica imala i nije bila trudna


    Znam da morim ali sta vu hahah…nemogu uopce ni spavat od nervoze jer imam toliko pitanja zasto,pa eto sta ti mislis vrijdi li vadit betu 

  • hehehhehe

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    I josnda kazem da sam primjetila da su mi bradavice napete,i da su na njima kao malene bubuljice svjetlije boje al nisu naravno bubuljice nego eto,nisam ih prije orimjecivala ili ih mozda bas sad orimjecujem ne znam..

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Nebrini vidi koji sam ja kreten nakon lijepog plusa nalijem se soka od cikle ne znam dal' to ima veze a i ovako se rano testiram i navečer pišam ciklu i dobijem ovo šta god očitan nakon 1min uslikan ako se išta i vidi na ovom a na dan prije ali tad nisam pila ko luda 
    https://ibb.co/s5Ln2nV [ibb.co]
    https://ibb.co/nj4WZ2F [ibb.co]
    https://ibb.co/b2SnYmH [ibb.co]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    hehehhehe

    I josnda kazem da sam primjetila da su mi bradavice napete,i da su na njima kao malene bubuljice svjetlije boje al nisu naravno bubuljice nego eto,nisam ih prije orimjecivala ili ih mozda bas sad orimjecujem ne znam..


    Ma nisi samo obraćala pažnju i sad svaku sitnicu primjetiš. Imam i ja to..ima većina žena, a nisu trudne. Ne brini se. Ja na tvom mjestu ne bi vadila krv, ali ti ako misliš da će te to smiriti odi izvadi..
    Agares čudno mi je samo da nije potamnila od jučer nego je samo svjetlija..nema veze što si se napila soka sinoć, bar mislim.
    Ja kad sam bila trudna pokazivao mi je test u podne kad sam se isto napila soka, ali dobro ja sam tad već dosta bila trudna..
    Pričekaj sad  još koji dan da izostane m i onda se testiraj s nekim drugim testićem ili vaditi krv jer ćeš znati 100% a s testovima samo nagađaš  i ubiju te  crtice 

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Lana99

    hehehhehe

    I josnda kazem da sam primjetila da su mi bradavice napete,i da su na njima kao malene bubuljice svjetlije boje al nisu naravno bubuljice nego eto,nisam ih prije orimjecivala ili ih mozda bas sad orimjecujem ne znam..

    Ma nisi samo obraćala pažnju i sad svaku sitnicu primjetiš. Imam i ja to..ima većina žena, a nisu trudne. Ne brini se. Ja na tvom mjestu ne bi vadila krv, ali ti ako misliš da će te to smiriti odi izvadi..
    Agaresčudno mi je samo da nije potamnila od jučer nego je samo svjetlija..nema veze što si se napila soka sinoć, bar mislim.
    Ja kad sam bila trudna pokazivao mi je test u podne kad sam se isto napila soka, ali dobro ja sam tad već dosta bila trudna..
    Pričekaj sad još koji dan da izostane m i onda se testiraj s nekim drugim testićem ili vaditi krv jer ćeš znati 100% a s testovima samo nagađaš i ubiju te crtice


    Radim ga dosta rano a ne prvim urinom i nalijem se i mokraća se razrijedi valjda i pokaže tako,kad sam bila dosta trudna isto mi je pokazivalo da sam pila neznam koliko vode 

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Napravi onda sutra na prvi urin 

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Lana99

    Napravi onda sutra na prvi urin


    Ka sam ti danas u5 piškila 🤣 i čuvam čašu ker trg sad tek radi.pa valjda mogu stim.ker nemoguće je da se evaporacijska plava pojavi u roku minute ma oba testa jel tako?i još ostane evo stoji idalje 

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Agares

    Ka sam ti danas u5 piškila 🤣 i čuvam čašu ker trg sad tek radi.pa valjda mogu stim.ker nemoguće je da se evaporacijska plava pojavi u roku minute ma oba testa jel tako?i još ostane evo stoji idalje


    Probaj uzeti i neki drugi test osjetljivosti 10 pa i taj napravi.. mada mislim da je to pozitivno, onaj prvi se baš baš vidi plava debela linija, nije sjena 🥰🥰

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Lana99

    Agares

    Ka sam ti danas u5 piškila 🤣 i čuvam čašu ker trg sad tek radi.pa valjda mogu stim.ker nemoguće je da se evaporacijska plava pojavi u roku minute ma oba testa jel tako?i još ostane evo stoji idalje

    Probaj uzeti i neki drugi test osjetljivosti 10 pa i taj napravi.. mada mislim da je to pozitivno, onaj prvi se baš baš vidi plava debela linija, nije sjena 🥰🥰


    Opet sam kreten napravila sam od 25Ui negativan a ona dva od 10pozitivna

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.