Test

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • hehehhehe

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Lana99

    Ma ako si posljednji nezaštićeni odnos imala 10.7. Već bi ti apsolutno svaki test pokazao..ne brini.
    A zbog neredovitih menstruacija i krvarenja izvan m odi kod ginekologin

    Idalje me malo strah hvata radi bradavica ali cu morat otic bas da vidim sto je

  • hehehhehe

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Lana99

    Ma ako si posljednji nezaštićeni odnos imala 10.7. Već bi ti apsolutno svaki test pokazao..ne brini.
    A zbog neredovitih menstruacija i krvarenja izvan m odi kod ginekologinje


    Idalje se malo brinem stacu previse sam stresna osoba pogotovsad radi bradavice a jos me forumi prepadnu kad citam nesto u vezi situqcije

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    hehehhehe

    Napravila sam test Clearblue za ranije testiranje i testirala sam se jutros.Kada sam ga naoravila pokazala je se samo jedna crtica na kontrolnom prozorcicu a nakon nekoliko sati i druga tanka svjetlo bljeda crtica.Na uputama pise da nakon 10 minuta test je ne vazeci koje god promjene bile ali mene opet strah jer sa puno foruma piše da ta crtica nova vrijedi iako joj je trebalo puno.Pa ako mozete mi reci sta vi mislite o tom.Ponavljam crtica je skroz tanka i jedva se vidi


    Ka sam isto to radila ali moja je plava samo kad ju prenesem na internet izgubi kvalitetu.moja je očitala nakon 6min i nakon 10 još više od jučer.i danas stoji plava onako deblja normalna radila sam onaj clear sto polaze uspravnu ako je t.a ako nije me pokaže ama baš ništa ni poslije ni nikako stavit ću vam sliku dole

  • hehehhehe

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Agares

    hehehhehe

    Napravila sam test Clearblue za ranije testiranje i testirala sam se jutros.Kada sam ga naoravila pokazala je se samo jedna crtica na kontrolnom prozorcicu a nakon nekoliko sati i druga tanka svjetlo bljeda crtica.Na uputama pise da nakon 10 minuta test je ne vazeci koje god promjene bile ali mene opet strah jer sa puno foruma piše da ta crtica nova vrijedi iako joj je trebalo puno.Pa ako mozete mi reci sta vi mislite o tom.Ponavljam crtica je skroz tanka i jedva se vidi

    Ka sam isto to radila ali moja je plava samo kad ju prenesem na internet izgubi kvalitetu.moja je očitala nakon 6min i nakon 10 još više od jučer.i danas stoji plava onako deblja normalna radila sam onaj clear sto polaze uspravnu ako je t.a ako nije me pokaže ama baš ništa ni poslije ni nikako stavit ću vam sliku dole


    Jesi uradila ijedan drugi test

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/2Y7NJHg [ibb.co]
    https://ibb.co/k5Vz0Yf [ibb.co]
    https://ibb.co/3BMfpvm [ibb.co]
    Evo.taj koji je sa jednom 
    Mora bit plava ako je siva onda nije ok 

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Imala sam i ja sjenu na testu clearblue, a svi drugi testovi su bili negativni.. nisam trudna.. 
    Najbolje odi kod doktorice

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    hehehhehe

    Agares

    hehehhehe

    Napravila sam test Clearblue za ranije testiranje i testirala sam se jutros.Kada sam ga naoravila pokazala je se samo jedna crtica na kontrolnom prozorcicu a nakon nekoliko sati i druga tanka svjetlo bljeda crtica.Na uputama pise da nakon 10 minuta test je ne vazeci koje god promjene bile ali mene opet strah jer sa puno foruma piše da ta crtica nova vrijedi iako joj je trebalo puno.Pa ako mozete mi reci sta vi mislite o tom.Ponavljam crtica je skroz tanka i jedva se vidi

    Ka sam isto to radila ali moja je plava samo kad ju prenesem na internet izgubi kvalitetu.moja je očitala nakon 6min i nakon 10 još više od jučer.i danas stoji plava onako deblja normalna radila sam onaj clear sto polaze uspravnu ako je t.a ako nije me pokaže ama baš ništa ni poslije ni nikako stavit ću vam sliku dole

    Jesi uradila ijedan drugi test


    Pa ne,namjerno sam ponovila ovaj da vidim jer ja te koristim uvijek kad sam bila trudna rano 

  • Agares

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Lana99

    Imala sam i ja sjenu na testu clearblue, a svi drugi testovi su bili negativni.. nisam trudna..
    Najbolje odi kod doktorice


    Ali jedno je sjena ona je siva a pozitivno je plavo ima boju neku 

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Da, tvoj Agares mi se čini pozitivan.. 

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Lana99

    Lana99

    Broj poruka: 724

    Prijavi adminu

    Jesi vodila betu ili bila doktoru?

    23y👫
    5.8.2022. 7tt 👼🤍
    23.2.2023.➕️❤️🌈
    Baby girl 💗
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.