Stručno osposobljavanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Naravno :)
    Zato idem riješiti sve slijedeći tjedan jer savjetnica samo određenim danima radi za osobne konsultacije. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    A istina, vrtic je rizican za trudnocu. :/
    Ja sam tila rec ovima sa suda, pa su svi digli bunu na mene, da san luda,da sutim. 
    Mozda popricam s njima kad me zovnu potpisat ugovor. 
    Aj barbs javljaj mi kako se budu odvijale stvari.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    A neki su i meni govorili da šutim dok ne potpišem međutim, vrijeme leti, tjedni idu i eto, smatram da baš i nije pametno odraditi staž u vrtiću, pa ću pojasniti situaciju slijedeći tjedan… Nadajmo se da će me čekati u istome vrtiću mjesto i mogućnost odrađivanja staža i slijedeće godine.
    Svakako ću javljati kako se budu odvijale stvari  
    A ti učini ono što misliš da je najbolje za tebe. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Kod mene se dragi jako veseli mojoj odluci jer nije bio za to da idem raditi staž u vrtiću dok sam trudna.. Da sam krenula na vrijeme odrađivati bi bilo drugačije, ali šta je tu je… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Danas mi je zahtjev pozitivno ocijenjen. Eto, bar nesto se maklo.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Super  Baš mi je drago 
    Kod mene je još u procijeni. Pričala sam sa obitelji i rekli su mi da ništa ne govorim dok me ne zovu za potpisati ugovor i onda da ih obavijestim o svemu… Naravno, još uvijek ne znam da li pričekati ili ipak otići prije (kod poslodavca)… Mada bi me sigurno iz hzza zvali radi potpisivanja i morala bih i njih obavijestiti…  
    A danas nisam stigla otići jer sam se dugo zadržala na pregledu za štitnjaču… Nikad kraja tom čekanju… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Evo su me zvali da od pon radim. Tad cu i potpisat ugovor. Uff trta me kako ce reagirat na trudnocu..al sam presritna da je napokon pocelo :)

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Vjerujem ti  Sretno!   Javi što su ti rekli! 

    Ja sam pogledala na egrađane. Još uvijek ništa. Piše da se i dalje čeka potvrđivanje statusa…. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    Nadam se da ce i tebi bit ubrzo . 

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Za sada nema informacija  Ali svi mi govore da ne idem jer je vrtić u pitanju. Prijateljica je krenula prije 3 dana i stavili je u jaslice i zove me i govori: I TI BI IŠLA RADITI?! Jesi ti normalna?! Njih 10 u grupi, nas dvije… to je mene izmorilo kamoliko da bi tebe… 
    A vidjet ćemo. Ja ću svakako ići kod njih i popričati s njima, pa što bude bit će. 
    Koliko si tj/mj trudna? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.