Stručno osposobljavanje

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    A bas je strasno. Oduzilo se previse.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Jako :/ Pitanje je kako su oni krenuli sa odobravanjem.. AKO su krenuli sa odobravanjem. Na e-građane mi još ništa ne piše. Za mjesec  dana su uskršnji praznici i pitanje je kako će se stvari odvijati. Ah… vidjet ćemo :) 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Vidim da su mi mjere odobrene :) Čekam da me zovu za potpisivanje. :)
    Kako tebi napreduje?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aleksandra2

    Aleksandra2

    Broj poruka: 402

    Prijavi adminu

    A 10. sam potpisala neke papire i sad cekam.
    Nacula sam da nakon sta sam potpisala te neke papire, da ocekujem ugovor za 10-15 dana. Pa cemo vidit.

    PseudoHTML, UBBCode and BB Code
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Aha. I prijateljica i ja smo pred 10-15 dana potpisale nove papire (najviše radi putnih) i dobile odgovor kojeg sam gore napisala… Mada mi je prijateljica rekla da bi možda bilo najpametnije da obavijestim ravnateljicu vrtića o mome stanju jer se nikad ne zna. Radila bih s djecom. Ako ju obavijestim znam da neću ni krenuti, a ako ju ne obavijestim onda će biti problema :( Rošpija je i stvarno ti može zagorčati život pogotovo za stručni ispit jer polažeš u vrtiću gdje je ona ravnateljica, pa nisam više pametna što učiniti… Vjerojatno ću je obavijestiti o trudnoći. :(

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar rose90

    rose90

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Barbs, ako ideš stažirati u vrtić, preporučujem ti da to odgodiš. Ja radim u vrtiću, čim sam saznala da sam trudna ravnateljica mi je rekla da je bolje da se što prije maknem. Ginekolgica isto tako, odmah mi je dala bolovanje jer u vrtiću možeš pokupiti čudesa, a da ne govorim da ne smiješ u ranoj trudnoći podizati djecu ili ne daj Bože da ti se netko od njih zabije u trbuh ili te lupi.

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Nažalost sam svjesna toga :)
    Zato idem slijedeći tjedan kod savjetnice na hzz i kod ravnateljice. Ionako me još nisu zvali za potpisivanje ugovora, pa sam još u roku da to otkažemo. Nadam se samo da mi se ona neće zamjeriti jer sam dugo čekala da ju obavijestim… Mada mi prijateljice govore da neke žene ni ne znaju u prvom tromjesečju da su trudne… 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar rose90

    rose90

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    barbs

    Nažalost sam svjesna toga :)
    Zato idem slijedeći tjedan kod savjetnice na hzz i kod ravnateljice. Ionako me još nisu zvali za potpisivanje ugovora, pa sam još u roku da to otkažemo. Nadam se samo da mi se ona neće zamjeriti jer sam dugo čekala da ju obavijestim… Mada mi prijateljice govore da neke žene ni ne znaju u prvom tromjesečju da su trudne…


    Ne vjerujem da će ti zamjeriti, prije bi ti zamjerila možda da počneš raditi i onda odeš na bolovanje nakon par tjedana. Ne znam o kojem se vrtiću radi, rekla si da se tamo polažu stručni, pa ti je bolje da ne budeš na ratnoj nozi s njom kad će ti jednog dana zatrebati ;) 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    rose90


    Ne vjerujem da će ti zamjeriti, prije bi ti zamjerila možda da počneš raditi i onda odeš na bolovanje nakon par tjedana. Ne znam o kojem se vrtiću radi, rekla si da se tamo polažu stručni, pa ti je bolje da ne budeš na ratnoj nozi s njom kad će ti jednog dana zatrebati ;)


    A jučer smo baš razgovarale o tome mi cure. Jedna prijateljica je već tamo odradila stručni, druga čeka kao i ja…. i onda smo komentirale kako se ona nekome zna zamjeriti i onda te ruše na stručnom… Zato mi je i sinula ta ideja da ipak ja idem slijedeći tijedan to riješiti (prvo kod savjetnice, pa kod ravnateljice).

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar rose90

    rose90

    Broj poruka: 38

    Prijavi adminu

    Ma ja ti savjetujem da čuvaš sebe i bebu, staziranje može pričekati.. Kao pripravnik se naradiš duplo više i teže nego inače, a pogotovo u trudnoći. Nemoj si ugrožavati zdravlje. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.