Strije

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Ugolina

    Joooj,ja prije poroda gledam kako mi je trbuh lijep savsen,niti jedna strije nigdje,niti linea negra ma nis, rodim, drugi dan vidim si trbuh a trbuh ono 😵😵😵😱😱😱😱😱😱😭😭😭😭😭😭 od linee do strija…muz mi reko da izgledam ko da imam jaegermeisterov znak prek citavog trbuha 😂😂😂😂😂😂😂


    Ha ha ha…I ja ih skuzila kad sam doma dosla!A dok sam bila trudna nije ih bilo!Ali sad su nekako posvjetlile pa nisu odvratne nego malo manje odvratne!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Hahaha, znači cure, cijelu trudnoću se maziš i paziš, a kad ono i na porodu mogu nastati. Prekrasno!
    Ja se mažem biobazom mama i babylove uljem. Do sad nisam baš redovito, ali sad mi se pojavila linea negra pa se trudim svaki dan… ta linea negra se  povuče jel da? 

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    Hahajaha, meni se povukla nekih mjesec,mjesec i pol od poroda recimo

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • Avatar Ugolina

    Ugolina

    Broj poruka: 4926

    Prijavi adminu

    mamika3

    Ugolina

    Joooj,ja prije poroda gledam kako mi je trbuh lijep savsen,niti jedna strije nigdje,niti linea negra ma nis, rodim, drugi dan vidim si trbuh a trbuh ono 😵😵😵😱😱😱😱😱😱😭😭😭😭😭😭 od linee do strija…muz mi reko da izgledam ko da imam jaegermeisterov znak prek citavog trbuha 😂😂😂😂😂😂😂

    Ha ha ha…I ja ih skuzila kad sam doma dosla!A dok sam bila trudna nije ih bilo!Ali sad su nekako posvjetlile pa nisu odvratne nego malo manje odvratne!


    Aaaahahaha

    [lilypie.com]

    [daisypath.com]

  • KungfuMaca

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,

    Novopecena sam trudnica i pocinjem razmisljati o koristenju kreme za strije. Vucem ih puno vec  iz doba puberteta na nogama i straznjici, pa bih, s obzirom da sam im dosta sklona, zeljela pokusati bar prevenirati nastavak novih u trudnoci.

    Znaci, preporucate Biobazu? Koliko rano je potrebno poceti mazati se kremom i koliko cesto ste se mazale?

    [lilypie.com]

  • Avatar AmelieM

    AmelieM

    Broj poruka: 150

    Prijavi adminu

    Kungfunaca-i ja sam sklona strijama,isto iz puberteta,i bilo.me strah da cu ih i u trudnoci dobit.. ja sam isto dobila preporuku za biobazu mama,pocela sam se mazat negdje 13,14tt,navecer poslije tusiranja sam ja,1x dnevno 🙂 i ni jednu striju nemam 😁

    [lilypie.com]

  • KungfuMaca

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Odlicno, kupit cu onda Biobazu, hvala na savjetu! 😊

    [lilypie.com]

  • Ariana246

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bok :) 
    Muz i ja imamo plantazu ljesnjaka i razmisljamo o proizvodnji ljesnjakova ulja. Napravili smo kratku anketu da vidimo isplati li se. Pisem vam ovdje jer je ljesnjakovo ulje odlicno u borbi protiv strija. Vise pise u anketi. Unaprijed hvala onima koji ispune :)
    https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUJePHqKOWKBGoV3NO_Dr-wxhBVHbVhuBWUnlvaEAYtPfDMw/viewform?usp=sf_link [docs.google.com]

  • Avatar Klikerica

    Klikerica

    Broj poruka: 1147

    Prijavi adminu

    evo jedan članak na tu temu
    Top 10 najboljih proizvoda protiv strija u trudnoći 
    http://bit.ly/strije-top10-krema [bit.ly] 

    Moj Blog - Mamina čarolija http://bit.ly/maminacarolija-mojblog [bit.ly]

    https://lpmf.lilypie.com/zvSbp2.png [lilypie.com]

  • ian1910

    Broj poruka: 173

    Prijavi adminu

    Ima jedna dobra krema od Justa ne znam joj točno ime!! 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.