Sto ucinit??

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Nena-98

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Imam pitanje, nova sam, imala sam 2 spontana, a sad me boli trbuh u godnjem djelu u lijevo bocno, tako me boljelo i prije, jel imala jedna od vas te bolove??

  • Avatar Grizli

    Grizli

    Broj poruka: 8261

    Prijavi adminu

    To sto si napisala može biri puno uzroka. Jesi trudna opet ili sumnjas na trudnocu? Pred koliko si imala zadnji spontani? Koji ti je da ciklusa? Imas li povisenu temperaturu? Mislim ako imalo sumnjas da imas opet spontani onda bez razmisljanja kreni na hitnu ili u trudnicku ambulantu.

    [tickerfactory.com]

  • Nena-98

    Broj poruka: 44

    Prijavi adminu

    Napravila sam 3 kucna testa i sva 3 pozitivna… spontani je bio prije 5 mjeseci

  • Avatar Confused

    Confused

    Broj poruka: 592

    Prijavi adminu

    Idi odma ginekologu.

    Mama 3 cure

    ❤️Paola 17.6.2010.
    ❤️Hajdi 15.9.2014.
    ❤️Veronika 13.6.2018.
    💙U iščekivanju 👶 29.11.2021.

  • Avatar Redhead

    Redhead

    Broj poruka: 193

    Prijavi adminu

    Nadam se da je sve dobro proslo

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.