Što je najvažnije što ste naučili od svoje djece?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Klokanica

    Klokanica

    Broj poruka: 649

    Prijavi adminu

    Što je najvažnije što ste naučili od svoje djece?
    Ostavite nam odgovor od četvrtka 16. siječnja do srijede 22. siječnja u 11 sati, a dva odgovora nagradit ćemo našom knjigom tjedna ‘Što nas djeca mogu naučiti’ nakladničke kuće Mozaik knjiga. 
    https://klokanica.24sata.hr/vrticka-dob/razvoj-od-4-do-6-godine/kako-reagirati-na-djecju-ljutnju-i-tugu-1084 [klokanica.24sata.hr]

  • Lidijabb

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    S obzirom da imam blizance od 2 godine i 9 mjeseci od kojih je jedno dijete sa posebnim potrebama, naučila sam da radi svog hendikepa nije drugačiji od ostalih. Treba mu više pažnje i vremena, ali se s njim može skoro sve kao i sa ostalom djecom. Ne može trčati ni puzati , ali se svejedno može s njim igrati na malo drugačiji način. Ono što je bitno da sam kraj njega naučila da je i on jednostavno živo biće prema kojem se moram odnositi isto kao i prema bratu. Kad je dobar i poslušan dobije nagradu, a kad ne sluša i živčani bude kažnjen. On je dijete kao i svako drugo :)

  • Valentina22

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Od svoje dvoje djece načuila sam oprostiti, smijati i igrati se:)

  • Avatar mirica

    mirica

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Nisam mogla napustit ovaj članak a da ne ostavim svoj prvi post.
    Naša djevojčica od 3,5 godine me uči svaki dan tako da ne mogu reći da me “naučila”.
    Uči nas strpljenju, spontanosti, iskrenosti i to onoj naivnoj iskrenosti i spontanosti koju smo mi “odrasli” davno davno zaboravili. S njome se i ja i suprug učimo igrati i smijati se bez nekog posebnog razloga..samo zato jer se volimo. Uči nas zahvaljivati se na svakoj sitnici koju mi uzimamo zdravo za gotovo pa čak i na polovici jedne kaugume kou je dobila iako zna da “nije bila dobra” i “da nije trebala dobiti tu žvakaću” :-) . Svaku večer kaže Isusu “hvala ti za mamu i tatu jer ih puno volim”..pa eto…uči me kako biti dobar čovjek a ja nju kako četkati zubiće pa se pitam koja od nas dvije više zna i tko tu koga zapravo uči. Pozdrav svim malim anđelima

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Mene je moj sin naucio necemu sto nije jos nikome poslo za rukom, iako imam 30 godina na ledjima :-)… Naucio me strpljenju… Naucio me i sto je to bezuvjetna ljubav i sto je to bezgranicna sreca…
    Probudio je dijete u meni, koje se odavno bilo uspavalo, pa sam se ponovno naucila igrati, valjati po podu i umirati od smjeha. Naucio me kako se igrati u 3 ujutro, kada jedva drzis oci otvorene. Ma da skratim pricu, naucio me zivjeti jedan, novi, bolji i sretniji zivot!

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • darijeta

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Moj sin Marko(4 god) je veselo i razigrano dijete koje me je naučilo da se svi problemi mogu riješiti mirnim putem,naučio me veseliti se malim stvarima,pobudio je u meni kreativnost koja je kod mene bila skrivena,uz njega sam postala skromnija i moj mali svijet je dobio novu sliku,onako bolju i ljepšu..

  • Nell

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Naučila sam što obećamo da moramo ispuniti jer ona čeka i podsjeća da joj je to obećano :)

  • anitakoky

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Moj andjeo me naucio sto znaci biti roditelj,sto znace neprospavane noci,sto znaci da mama bdije nad djetetom 24 sata,…Moj andjeo me naucio STRPLJENJU I zahvalnosti mojim roditeljima koji su tako voljeli mene :-*

  • mamai

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Moje troje djece me svaki dan uče da mi uzajamno učimo jedni od drugih-koliko ih odgajamo i volimo,toliko i oni nas svaki dan uče što znači biti roditelj kroz njihove želje,stavove i potrebe.Jedinstvena cjeloživotna škola 

  • Avatar missha

    missha

    Broj poruka: 689

    Prijavi adminu

    I mene su moje cure naučile strpljenju :) Možda se drugima ne čini tako, al inače sam jako temperamentna i samo to što me ne izbaci iz takta deseto ponavljanje jednog teistog odgovora na pitanje zašto, puno znači :D Naučile su me koristit šesto čulo, naučile su me prepoznavat opasnosti, ali isto i kako pustiti dijete da samo nešto istraži premda u meni sve viče da će si nešto napravit :D Naučile su me da nije loše pokazat osjećaje drugima, da je najbolje sve napravit bez glume

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.