Sprjecavanje nezeljne trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavica27

    Lavica27

    Broj poruka: 3400

    Prijavi adminu

    Tiki divim se tvojoj volji. Mislim da je ovo trol kakvog nema. Ili nam je skolstvo skupa sa slijedecim generacijama u zescoj banani...ja nisam ni imala google u tim godinama🙈

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Lavice imam puno strpljenja, sta cu. Sto je najbolje, nije jedina s takvim pitanjima. Ne znam... Treba uvesti taj seksualan odgoj, nekako im to sve povrsno objasnjavaju. 🤔

    👨‍🔧 '91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️' 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧

  • Sanja28

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Ja mislim da je ovo totalni trol. Nemoguće da klinci stvarno tako malo znaju. 

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Pa ako i je trol, nekome je zbilja dosadno cim gubi dane na ovim forumima, a nije ni trudna ni nista.
    Bome ja sa 16,17 nisam trolala 😎

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.