Sprjecavanje nezeljne trudnoce

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lidija16

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Dobar dan svima
    Imam par pitanja
    Moj partner i ja smo imali zasticeni odnost jucer, no kondom je pukao i kaze da ne zna je li svrsio dio u mene
    Sada mene zanima da li mogu da uzmem ellaOne ili neku drugu pilulu za odgodjavanje ovulacije?
    Mjesecnica mi je bila prije 10 dana
    Mogu li tu tabletu kupiti ja maloljetna i  da li cu morati odgovarati na kakva pitanja?
    Molim za pomoc stvarno mi treba
    Hvala svima trebam brze odgovore

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    Pozdrav,
    tablete za “dan poslije” prepisuje ginekolog i ne mogu se uzeti bez recepta. I moras ih uzeti u odredjenom vremenskom roku nakon odnosa tako da ti savjetujem sto prije konzultaciju s ginekologom

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Tina1803

    Pozdrav,
    tablete za “dan poslije” prepisuje ginekolog i ne mogu se uzeti bez recepta. I moras ih uzeti u odredjenom vremenskom roku nakon odnosa tako da ti savjetujem sto prije konzultaciju s ginekologom


    Pogresno!
    Tabletu za dan poslje ce uzeti u ljekarni, tamo ce ispuniti upitnik, ali posto je maloljetna morat ce biti u prisustvu roditelja!
    Jedino ako naleti na neku ljekarnicu sta ima priziv savijesti onda ce morati traziti neku normalniju!

    [lilypie.com]

  • Avatar Tina1803

    Tina1803

    Broj poruka: 662

    Prijavi adminu

    cvijetic12

    Tina1803

    Pozdrav,
    tablete za “dan poslije” prepisuje ginekolog i ne mogu se uzeti bez recepta. I moras ih uzeti u odredjenom vremenskom roku nakon odnosa tako da ti savjetujem sto prije konzultaciju s ginekologom

    Pogresno!
    Tabletu za dan poslje ce uzeti u ljekarni, tamo ce ispuniti upitnik, ali posto je maloljetna morat ce biti u prisustvu roditelja!
    Jedino ako naleti na neku ljekarnicu sta ima priziv savijesti onda ce morati traziti neku normalniju!


    Kada sam ja jednom davno razmisljala o uzimanju te tablete - morala sam imati recept od ginekologice i u ljekarni se nije moglo uzeti bez recepta. 
    Ako se sada moze-isprike na krivoj informaciji.
    U svakom slucaju-vjerujem da se cura vec snasla i saznala sve potrebne informacije 🤞😉

    [lilypie.com]

  • Avatar cvijetic12

    cvijetic12

    Broj poruka: 711

    Prijavi adminu

    Tina1803

    cvijetic12

    Tina1803

    Pozdrav,
    tablete za “dan poslije” prepisuje ginekolog i ne mogu se uzeti bez recepta. I moras ih uzeti u odredjenom vremenskom roku nakon odnosa tako da ti savjetujem sto prije konzultaciju s ginekologom

    Pogresno!
    Tabletu za dan poslje ce uzeti u ljekarni, tamo ce ispuniti upitnik, ali posto je maloljetna morat ce biti u prisustvu roditelja!
    Jedino ako naleti na neku ljekarnicu sta ima priziv savijesti onda ce morati traziti neku normalniju!

    Kada sam ja jednom davno razmisljala o uzimanju te tablete - morala sam imati recept od ginekologice i u ljekarni se nije moglo uzeti bez recepta.
    Ako se sada moze-isprike na krivoj informaciji.
    U svakom slucaju-vjerujem da se cura vec snasla i saznala sve potrebne informacije 🤞😉


    Sada su to pojendostavili, po meni i bolje . Kad ti se vec desi tako onda da ne moras setati okolo.
    Samo evo, treba imati srece pa naletiti na OK ljekarnicu.

    [lilypie.com]

  • Lidija16

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Cure hvala na pomoci kupila sam pilulu i popila je sad je samo stvar cekanja
    Nadam se najboljemu i da necu zatrudnjeti

  • Deleted user

    Broj poruka: 5331

    Prijavi adminu

    Lidija16

    Cure hvala na pomoci kupila sam pilulu i popila je sad je samo stvar cekanja
    Nadam se najboljemu i da necu zatrudnjeti


    I drugi put koristi dupli kondom. I otidi kod ginekologice da ti da kontracepcijske tablete ako vec ne zelis da dode do trudnoce. Ne znam koliko ti je tocno godina osim da si maloljetna pa si dobro razmisli o tome kakve posljedice se mogu desiti stipanjem u odnos. Pa cak i sa kondomom. Zato. Kontracepcijske za tebe zakon.

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Nikako dupli kondom, to je jos veci rizik od pucanja, nemojte curi davati krive savjete! Pilule su najbolji izbor, samo i za njih je potrebna disciplina i ne smiju se preskociti. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

  • Lidija16

    Broj poruka: 11

    Prijavi adminu

    Uzela sam jednu ellaone jel to dovoljno? 

  • Avatar 🌼TiKi🌼

    🌼TiKi🌼

    Broj poruka: 1834

    Prijavi adminu

    Lidija16

    Uzela sam jednu ellaone jel to dovoljno?


    Uvijek se daje jedna za dan poslije. 

    👨‍🔧 ‘91., bez dijagnoze
    👩‍⚕️’ 92., PCOS, endometrioza, IR, blagi oblik trombofilije
    Poliklinika BetaPlus
    1.AIH 7/2019. Beta 0
    2.AIH 9/2019. Beta 201, abrup. placente u 24.tt 👼
    3.ICSI 9/2020. 1js,1 zametak, transfer 2.dan, Beta 0
    4.ICSI 11/2020. 3js, 2 zametka, transfer 3.dan =👶💗
    1🐧
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.