Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Curke, samo malo da vam pomognem oko nalaza briseva. 
    Ako imate e-gradani, imate i portal moje zdravlje i tamo mozete vidjeti sve svoje nalaze. Meni su brisevi bili gotovi za tri dana ako se dobro sjecam. 

    A mene zvao jedan poznanik da mi je gotov nalaz s patologije i da ce mi veceras donijeti doma. Znaci evo vec se sad tresem sto cemo saznati. 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • malaga

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    evo uspjelo je, naručili su me sljedeći tjedan, sad sam mirnija da će onda stići sve na vrijeme za sljedeći ciklus. i super za e-građane, i ja tamo gledam npr. nalaze krvi, ali recimo papa mi tamo nikad ne piše, al dobro da se brisevi vide :)

  • jele1234

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Bok cure nova sam ode moram vas pitat vasa iskustva s trudnocom znaci imala sam spontani ima 3 ipo miseca i desilo mi se da sam ostala trudna nakon toga, išla sam privotno na preglede jer je mojoj bilo rano da dodem kad sam nakon tri dana napravila test a meni bio šok, kod privatnice mi je bilo sve u redu i vidila je gestacijsku vrecicu i zumancanu po njoj je bilo 5 plus 4 a kad sam otišla jod svoje ona nije vidjela ništa prazna maternica i po njoj sam trudna 6 plus 5 narucila me za tjedan dana i rekla da se moze sve još izvuc na dobro i dala mi utrogestane za ocuvanje a ja sam imala smedi iscjedak i sad mi ništa nije jasno pomozite…. 😘

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    jele1234

    Bok cure nova sam ode moram vas pitat vasa iskustva s trudnocom znaci imala sam spontani ima 3 ipo miseca i desilo mi se da sam ostala trudna nakon toga, išla sam privotno na preglede jer je mojoj bilo rano da dodem kad sam nakon tri dana napravila test a meni bio šok, kod privatnice mi je bilo sve u redu i vidila je gestacijsku vrecicu i zumancanu po njoj je bilo 5 plus 4 a kad sam otišla jod svoje ona nije vidjela ništa prazna maternica i po njoj sam trudna 6 plus 5 narucila me za tjedan dana i rekla da se moze sve još izvuc na dobro i dala mi utrogestane za ocuvanje a ja sam imala smedi iscjedak i sad mi ništa nije jasno pomozite…. 😘


    Joooj ja ti stvarno nemam što pametno reći osim da se meni čini da oni svi drukčije misle… 
    Meni je kad sam imala spontani na pregledu jedan doktor rekao da mu veličina odgovara, sutradan kod druge ne odgovara… Pa se ti misli… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Malena3

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    jele1234

    Bok cure nova sam ode moram vas pitat vasa iskustva s trudnocom znaci imala sam spontani ima 3 ipo miseca i desilo mi se da sam ostala trudna nakon toga, išla sam privotno na preglede jer je mojoj bilo rano da dodem kad sam nakon tri dana napravila test a meni bio šok, kod privatnice mi je bilo sve u redu i vidila je gestacijsku vrecicu i zumancanu po njoj je bilo 5 plus 4 a kad sam otišla jod svoje ona nije vidjela ništa prazna maternica i po njoj sam trudna 6 plus 5 narucila me za tjedan dana i rekla da se moze sve još izvuc na dobro i dala mi utrogestane za ocuvanje a ja sam imala smedi iscjedak i sad mi ništa nije jasno pomozite…. 😘


    Meni je ginekolog dao utrogestan kada su se već čuli otkucaji… A svaki ginekolog ima drugu priču. 
    Ne znam šta bi ti pametno rekla u tvom slučaju… Vjeruj u najbolje ❤️

  • Malena3

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Samoja6   ima li kakvih novosti kod tebe?? :) 

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 969

    Prijavi adminu

    Malena3

    Samoja6 ima li kakvih novosti kod tebe?? :)


    Još ništaaaa! Trudimo se biti što aktivniji! 😂
    Ali vidim da mi to lagano pressing stvara, kao ono, MORAMO! A kad nešto moraš, neda ti se… 
    Kod tebe??

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Cure, bila ja kod ginekologa, phd nalaz nam nije apsolutno ništa otkrio zašto je moja curica umrla u 15-16 tt. Kaže da je moguće da si je beba sama pritisnula pupčanu vrpcu, ili da je bio neki čvorić koji se pri porodu otpetljao. Inače beba je bila super, svi organi razvijeni i za gestacijsku dob. Evo, tu priču smo završili, očito je tako baš moralo biti koliko god mi to nekad nije uopće utješno. Čekamo menstruaciju, pa brisevi i papa i onda mislim da ćemo krenuti opet. Držim nam svima fige i čim manje straha u novoj trudnoći. 

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • jele1234

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    jelenas

    Cure, bila ja kod ginekologa, phd nalaz nam nije apsolutno ništa otkrio zašto je moja curica umrla u 15-16 tt. Kaže da je moguće da si je beba sama pritisnula pupčanu vrpcu, ili da je bio neki čvorić koji se pri porodu otpetljao. Inače beba je bila super, svi organi razvijeni i za gestacijsku dob. Evo, tu priču smo završili, očito je tako baš moralo biti koliko god mi to nekad nije uopće utješno. Čekamo menstruaciju, pa brisevi i papa i onda mislim da ćemo krenuti opet. Držim nam svima fige i čim manje straha u novoj trudnoći.


    I meni ti je tako bilo u 15tjednu iato su mi se stvorili cvori u pupcanoj vrpci, beba skroz u redu sve al sta stvori te cvorove bog dragi zna

  • jele1234

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Samoja6

    jele1234

    Bok cure nova sam ode moram vas pitat vasa iskustva s trudnocom znaci imala sam spontani ima 3 ipo miseca i desilo mi se da sam ostala trudna nakon toga, išla sam privotno na preglede jer je mojoj bilo rano da dodem kad sam nakon tri dana napravila test a meni bio šok, kod privatnice mi je bilo sve u redu i vidila je gestacijsku vrecicu i zumancanu po njoj je bilo 5 plus 4 a kad sam otišla jod svoje ona nije vidjela ništa prazna maternica i po njoj sam trudna 6 plus 5 narucila me za tjedan dana i rekla da se moze sve još izvuc na dobro i dala mi utrogestane za ocuvanje a ja sam imala smedi iscjedak i sad mi ništa nije jasno pomozite…. 😘

    Joooj ja ti stvarno nemam što pametno reći osim da se meni čini da oni svi drukčije misle…
    Meni je kad sam imala spontani na pregledu jedan doktor rekao da mu veličina odgovara, sutradan kod druge ne odgovara… Pa se ti misli…


    Stvarno uzas ni ja nisam više pametna kome sada otic ovoj koja je vidila ili svojoj koja nije vidila ništa hvala na odg želim m vam srecu a vidit ce mp sve u petak

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.