Spontani pobačaj

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • jele1234

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Malena3

    jele1234

    Bok cure nova sam ode moram vas pitat vasa iskustva s trudnocom znaci imala sam spontani ima 3 ipo miseca i desilo mi se da sam ostala trudna nakon toga, išla sam privotno na preglede jer je mojoj bilo rano da dodem kad sam nakon tri dana napravila test a meni bio šok, kod privatnice mi je bilo sve u redu i vidila je gestacijsku vrecicu i zumancanu po njoj je bilo 5 plus 4 a kad sam otišla jod svoje ona nije vidjela ništa prazna maternica i po njoj sam trudna 6 plus 5 narucila me za tjedan dana i rekla da se moze sve još izvuc na dobro i dala mi utrogestane za ocuvanje a ja sam imala smedi iscjedak i sad mi ništa nije jasno pomozite…. 😘

    Meni je ginekolog dao utrogestan kada su se već čuli otkucaji… A svaki ginekolog ima drugu priču.
    Ne znam šta bi ti pametno rekla u tvom slučaju… Vjeruj u najbolje ❤️


    Hvala i ja se nadam najboljem i da ce se otkriti srceko 😘

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    jele1234

    Malena3

    jele1234

    Bok cure nova sam ode moram vas pitat vasa iskustva s trudnocom znaci imala sam spontani ima 3 ipo miseca i desilo mi se da sam ostala trudna nakon toga, išla sam privotno na preglede jer je mojoj bilo rano da dodem kad sam nakon tri dana napravila test a meni bio šok, kod privatnice mi je bilo sve u redu i vidila je gestacijsku vrecicu i zumancanu po njoj je bilo 5 plus 4 a kad sam otišla jod svoje ona nije vidjela ništa prazna maternica i po njoj sam trudna 6 plus 5 narucila me za tjedan dana i rekla da se moze sve još izvuc na dobro i dala mi utrogestane za ocuvanje a ja sam imala smedi iscjedak i sad mi ništa nije jasno pomozite…. 😘

    Meni je ginekolog dao utrogestan kada su se već čuli otkucaji… A svaki ginekolog ima drugu priču.
    Ne znam šta bi ti pametno rekla u tvom slučaju… Vjeruj u najbolje ❤️

    Hvala i ja se nadam najboljem i da ce se otkriti srceko 😘


    Držimo fige da bude sve ok!! I javi nam svakako!

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • jele1234

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    jelenas

    jele1234

    Malena3

    jele1234

    Bok cure nova sam ode moram vas pitat vasa iskustva s trudnocom znaci imala sam spontani ima 3 ipo miseca i desilo mi se da sam ostala trudna nakon toga, išla sam privotno na preglede jer je mojoj bilo rano da dodem kad sam nakon tri dana napravila test a meni bio šok, kod privatnice mi je bilo sve u redu i vidila je gestacijsku vrecicu i zumancanu po njoj je bilo 5 plus 4 a kad sam otišla jod svoje ona nije vidjela ništa prazna maternica i po njoj sam trudna 6 plus 5 narucila me za tjedan dana i rekla da se moze sve još izvuc na dobro i dala mi utrogestane za ocuvanje a ja sam imala smedi iscjedak i sad mi ništa nije jasno pomozite…. 😘

    Meni je ginekolog dao utrogestan kada su se već čuli otkucaji… A svaki ginekolog ima drugu priču.
    Ne znam šta bi ti pametno rekla u tvom slučaju… Vjeruj u najbolje ❤️

    Hvala i ja se nadam najboljem i da ce se otkriti srceko 😘

    Držimo fige da bude sve ok!! I javi nam svakako!


    Hocu u petak idem javim se kad saznam…. 

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Ja sam rekla da ću javiti, ali mi gin uopće nije odgovorila! Baš nisam pametna što se folacina tiče… Neznam dali da je nazovem ili što? Ovaj put bi htjela napraviti što god mogu… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    Samoja6

    Ja sam rekla da ću javiti, ali mi gin uopće nije odgovorila! Baš nisam pametna što se folacina tiče… Neznam dali da je nazovem ili što? Ovaj put bi htjela napraviti što god mogu…


    E ja svog pitala! Rekao je da mogu počet uzimati, da ne može škodit ali da nije sad ni strašno ak ne počnem. 
    Ja planiram početi nakon prve menstruacije i briseva ako budu ok. Do tad radim detox s nekim ampulama. A od folne ću uzeti Solgarov folat, za njega sam čula da je najbolji.
    Nadam se da pomaze!

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

  • jele1234

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Samoja6

    Ja sam rekla da ću javiti, ali mi gin uopće nije odgovorila! Baš nisam pametna što se folacina tiče… Neznam dali da je nazovem ili što? Ovaj put bi htjela napraviti što god mogu…


    Folacin ti svakako nemoze naskoditi pa mislim da ga mozes uzimati dapace i preporucuju ga piti i prije zaceca, mozda bi ga sve trebale pit koje imamo neki problem…. 

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    Evo odgovorila mi je! Nisam znala da ima drugi mail… Da, rekla je da bi bilo dobro da se uzima, tako da napadamo folnu! Rekla sam joj da mi da na recept. I usput pitala bili trebala koju pretragu napraviti, mada mislim da ništa od toga ali ne škodi pitati! 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar mystic

    mystic

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Drage moje, ako planirate trudnocu onda mozete slobodno i prenatal uzimati unaprijed. Tako su mi rekli.

    Meni se krvarenje smirilo i doslovno ide skroz mrvicu. Prošlo je vise od 10 dana. 
    Sad muku mucim i kidam zivce sa ultrazvukom jer Petrova koja je dala tablete i gdje imam uputnicu d1 salju me mojoj ginekologinji jer kazu da oni to ne rade (pregled uzv nakon spontanog) a moja ginekologinja opet mene salje k njima.
    Zar nakon svega sto jedna zena prodje mora jos i takvu muku prolaziti?! 

  • Avatar Samoja6

    Samoja6

    Broj poruka: 970

    Prijavi adminu

    mystic

    Drage moje, ako planirate trudnocu onda mozete slobodno i prenatal uzimati unaprijed. Tako su mi rekli.

    Meni se krvarenje smirilo i doslovno ide skroz mrvicu. Prošlo je vise od 10 dana.
    Sad muku mucim i kidam zivce sa ultrazvukom jer Petrova koja je dala tablete i gdje imam uputnicu d1 salju me mojoj ginekologinji jer kazu da oni to ne rade (pregled uzv nakon spontanog) a moja ginekologinja opet mene salje k njima.
    Zar nakon svega sto jedna zena prodje mora jos i takvu muku prolaziti?!


    Da jer je to njima ništa, rutina valjda! Kao da je problem napraviti uzv… Ja sam otišla privatno… 

    23.11.20- missed ab (😢✨) 9 tt
    Vrkuta (kad se sjetim 😅)
    Folacin
    Brisevi - 👍👌
    Papa - 👌👍
    Brisevi 2/2022 - 👌
    💙💙💙💙👣🎉
    1.6. 2022. Baby B

  • Avatar jelenas

    jelenas

    Broj poruka: 1586

    Prijavi adminu

    mystic

    Drage moje, ako planirate trudnocu onda mozete slobodno i prenatal uzimati unaprijed. Tako su mi rekli.

    Meni se krvarenje smirilo i doslovno ide skroz mrvicu. Prošlo je vise od 10 dana.
    Sad muku mucim i kidam zivce sa ultrazvukom jer Petrova koja je dala tablete i gdje imam uputnicu d1 salju me mojoj ginekologinji jer kazu da oni to ne rade (pregled uzv nakon spontanog) a moja ginekologinja opet mene salje k njima.
    Zar nakon svega sto jedna zena prodje mora jos i takvu muku prolaziti?!


    Pa nemrem vjerovat da nitko uzv nece napravit! Mene su u vinogradskoj odmah narucili za dva tjedna na pregled i moj ginekolog me je pregledao sada i kaze nakon prve menstruacije opet i radimo papu i briseve. Evo nemrem vjerovat kak se to sve moze tak razlikovat.

    👩🏻 33 👨🏻33
    👧🏻 11/2018.
    👼🏼 curica missed ab. 20tt 01/2021
    PAI 1 4G/5G
    ➕ 06/2021
    termin 18.2.2022. 🌈
    stiže nam curica 💕
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.