Spontani pobačaj-oporavak, psihicko stanje, pregled nakon, kada je vrijeme za pokušati opet?

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • mladabuducamamanadamse

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    Nova tema…
    Prije 2 dana imala sam spontani pobačaj bez kiretaze u ne punom 7 tt. Osim što je dosta samo izašlo dok sam čekala na hitnoj, ginek.je ocistio koliko ne mogao/želio te sam morala popiti tabletu ‘mispregnat’ da ‘samo izađe ostatak. Tu i tamo imam bolove koji su koliko sam čula ’normalni' ali me zabrinjava psihičko stanje, nikako se ne mogu smiriti i kako vrijeme prolazi sve mi se više scene od te noći predviđaju..ne mogu ni spavati ni jest..savjeti koje ste to prošle, kako ste psihički podnijele? 
    Dobila sam bolovanje 2 tjedna i nadam se da ću se koliko-toliko dovesti u red…

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.