Šokantna ispovijest: 'Rodila sam u bolničkom WC-u'

Pregledaj članak

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ivkica2

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Cestitam na prekrasnoj curici i hvala Bogu da je sve proslo dobro za mamu i bebu. Ja sam prije 4 i pol godine skoro zavrsila ko ti u wc da nije doktorica dosla po mene i odvela me do stola u radaonu, isto zadnji cas. Isto ko ti prvorotkinja i kad im govorila o bolovima isto su mi govorili ko i tebi. Isto bolnica Zabok. Drugi put je bilo bolje 

  • Deleted user

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Ista stvar. Onaj stroj opce nije kazao da imam trudove. Sestre mi nisu vjerovale da me boli al me doktor zadrzao na promatranju. Dobro da me nije poslao doma jer bi doma na wc u rodila. Sreca da je bila noc. Mirno i bez puno posla da me doktor stigao opet pregledati. Za par sati sam se skroz otvorila i sam doktor me odveo u rađaonu

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.