Kako smirujete bebu?

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kimito

    kimito

    Broj poruka: 521

    Prijavi adminu

    Moja kad kenjka zabavim ju s igrackom ili s nekom nasom igrom za koju znam da je uvijek nasmije.. Rijetko place, a to je obicno kad je umorna i spava joj se, tad ju obavezno smirim uza sebe jer bi plakala samo jace pa bi ju teze umirila. Mi se borimo s placem u snu.. i to ju uvijek dignem, pokusavam umirit, ako ne uspijem moram ju probudit pa ponovno uspavat. 
    MalaMuca, moja bas uziva u voznji kolicima i gledanjem u zrak, najzanimljivija su joj drveca, a igracke koje vise oko nje isto obozava! 
    Nalah, mislim da dizanjem iz kolica cim malo zakenjka se stvarno moze naviknut na to, a to onda nema smisla..tako moja mama, cim joj pruzi rukice iz kolica ona ju hoce dignut, a ja naravno poludim 

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Nixie


    Iako je moj tek 2 mjeseca, točno znam kad plače, a da mu nije ništa nego bi jednostavno bio na rukama, a to je stalno. Dakle, on ne može duže od pet minuta ležati i sam se zabavljati, a bome neće po danu ni spavati nikako drugačije, nego nama na rukama. Jednostavno ga nekad moram ostaviti da plače koji minut jer ne bi mogla ni otići na wc kad sam sama s njim. I bude mi krivo, al stvarno ga ne mogu po cijele dane nosati.

    Ovo ko da sam ja pisala! Ista stvar i kod nas, mom za tjedan dana 2mj.. stalno bi bio na rukama i oce spavat na rukama a izmedju ostalog se uspavljuje na nacin da ga nosim i ljuljuskam i to je bilo bas kjut dok je bio mrva al sad mi ledja pucaju ugl meni se isto srce kida kad cujem da place pa sam u stanju i bez rucka ostat samo da je on miran..nekad mi je zao sto nisam malo tvrdja po tom pitanju al jednostavno ne mogu..

  • Avatar Neni5

    Neni5

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    He super tema 
    Koliko puta su mi i mama i svekriva govorile pa ostavi nek malo plače… a što odmah skačeš razmazit ćeš 
    Ne mogu ni ja izdržati da sam tu i ne reagiram a dijete plače. Nastojim na bilo koji način umirit je i oraspložiti
    Baš je moja danas nekako kenjkava ništa joj nije pasalo ali nisam je ostavljala na miru.. hehe sad kad pišem možda je baš tražila da je malo ostavim 😁

    [thebump.com]

  • Avatar MalaMuca

    MalaMuca

    Broj poruka: 851

    Prijavi adminu

    Da se ne ponavljam…

    www.roditelji.hr/obitelj/zdravlje/grlite-svoje-dijete-ne-mozete-ga-razmaziti/

  • Avatar mayathequeen

    mayathequeen

    Broj poruka: 272

    Prijavi adminu

    Crnka223


    Nixie


    Iako je moj tek 2 mjeseca, točno znam kad plače, a da mu nije ništa nego bi jednostavno bio na rukama, a to je stalno. Dakle, on ne može duže od pet minuta ležati i sam se zabavljati, a bome neće po danu ni spavati nikako drugačije, nego nama na rukama. Jednostavno ga nekad moram ostaviti da plače koji minut jer ne bi mogla ni otići na wc kad sam sama s njim. I bude mi krivo, al stvarno ga ne mogu po cijele dane nosati.
    Ovo ko da sam ja pisala! Ista stvar i kod nas, mom za tjedan dana 2mj.. stalno bi bio na rukama i oce spavat na rukama a izmedju ostalog se uspavljuje na nacin da ga nosim i ljuljuskam i to je bilo bas kjut dok je bio mrva al sad mi ledja pucaju ugl meni se isto srce kida kad cujem da place pa sam u stanju i bez rucka ostat samo da je on miran..nekad mi je zao sto nisam malo tvrdja po tom pitanju al jednostavno ne mogu..

    Potpisujem od riječi do riječi..moj je 3 mj i nemogu ga slusat da plače..sva sreca pa ga njegova cici-mici smiruje u sekundi💙💙💙

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Drago mi je da vam se sviđa tema  i drago mi je čuti vaša mišljenja

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Drago mi je da vam se sviđa tema  i drago mi je čuti vaša mišljenja

  • Avatar mirka4

    mirka4

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    Prvih par mjeseci ih definitivno treba tješit, umirivat, i mazit najviše na svijetu, a onda polako odgađat svoje prilaženje, svaki dan po par sekundi, jer je jako korisno razvijat djetetovu toleranciju na frustraciju. Ali teško je tu bit pametan, teško je povuć tu tanku granicu, a i činjenica je da postoje preosjetljive bebe, kojima treba više tješenja, ljuljuškanja, dodira, nego drugim bebama. Tu je na mami da prosudi

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Crnka223


    Nixie


    Iako je moj tek 2 mjeseca, točno znam kad plače, a da mu nije ništa nego bi jednostavno bio na rukama, a to je stalno. Dakle, on ne može duže od pet minuta ležati i sam se zabavljati, a bome neće po danu ni spavati nikako drugačije, nego nama na rukama. Jednostavno ga nekad moram ostaviti da plače koji minut jer ne bi mogla ni otići na wc kad sam sama s njim. I bude mi krivo, al stvarno ga ne mogu po cijele dane nosati.
    Ovo ko da sam ja pisala! Ista stvar i kod nas, mom za tjedan dana 2mj.. stalno bi bio na rukama i oce spavat na rukama a izmedju ostalog se uspavljuje na nacin da ga nosim i ljuljuskam i to je bilo bas kjut dok je bio mrva al sad mi ledja pucaju ugl meni se isto srce kida kad cujem da place pa sam u stanju i bez rucka ostat samo da je on miran..nekad mi je zao sto nisam malo tvrdja po tom pitanju al jednostavno ne mogu..

    Ja sam nekad danima sama s njim jer je muž zbog posla odsutan, a od obitelji nemam nikog blizu pa isto nekad ne jedem baš, a ni to nije dobro. Al eto grizem se i zbog tih par minuta što plače dok sam na wc-u, al doslovno  Ne mogu ga baš i tamo nositi sa sobom. Imam sling, ali ne mogu kuhati dok je on u njemu jer se sad tako mali smije nositi samo naprijed, a tako je dosta nezgodno. Uspijem napraviti nešto jednostavnije. Bar ću smršavit  Imam ukupno možda sat vremena u danu, raštrkano po par minuta u komadu kad mogu raditi nešto drugo, osim bavljenja njima. Pile moje 

  • Ukilele

    Broj poruka: 239

    Prijavi adminu

    Nixie


    Crnka223


    Nixie


    Iako je moj tek 2 mjeseca, točno znam kad plače, a da mu nije ništa nego bi jednostavno bio na rukama, a to je stalno. Dakle, on ne može duže od pet minuta ležati i sam se zabavljati, a bome neće po danu ni spavati nikako drugačije, nego nama na rukama. Jednostavno ga nekad moram ostaviti da plače koji minut jer ne bi mogla ni otići na wc kad sam sama s njim. I bude mi krivo, al stvarno ga ne mogu po cijele dane nosati.
    Ovo ko da sam ja pisala! Ista stvar i kod nas, mom za tjedan dana 2mj.. stalno bi bio na rukama i oce spavat na rukama a izmedju ostalog se uspavljuje na nacin da ga nosim i ljuljuskam i to je bilo bas kjut dok je bio mrva al sad mi ledja pucaju ugl meni se isto srce kida kad cujem da place pa sam u stanju i bez rucka ostat samo da je on miran..nekad mi je zao sto nisam malo tvrdja po tom pitanju al jednostavno ne mogu..
    Ja sam nekad danima sama s njim jer je muž zbog posla odsutan, a od obitelji nemam nikog blizu pa isto nekad ne jedem baš, a ni to nije dobro. Al eto grizem se i zbog tih par minuta što plače dok sam na wc-u, al doslovno  Ne mogu ga baš i tamo nositi sa sobom. Imam sling, ali ne mogu kuhati dok je on u njemu jer se sad tako mali smije nositi samo naprijed, a tako je dosta nezgodno. Uspijem napraviti nešto jednostavnije. Bar ću smršavit  Imam ukupno možda sat vremena u danu, raštrkano po par minuta u komadu kad mogu raditi nešto drugo, osim bavljenja njima. Pile moje 

    Ista, ali potpuno ista  situacija je i kod mene!muz isto odsutan zbog posla po cijele dane, rucak isto nesto na brzinu, osim nekad ako se kojim cudom potrefi da malo duze odspava izjutra. Tusiram se kad dodje neko da ga moze pripazit ako ne daj boze zaplace..mislim ne znam koliko je dobro ni ovo sto radimo al mi nije niti normalno pustit bebu da place.. jos jedna stvar, dojim ga iskljucivo i ne zeli nijednu dudu varalicu a imam svih marki..mislim da bi mi to nekad dosta olaksalo jer mi je jedan dan nekim cudom tija dudu i sam se i uspava i miruje.. sad sam narucila neku novu aventovu bas nalik bradavici pa cu probar jos i to i onda odustajem..mamina sika je ocito svetinja

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.