😢

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • antea

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav, nova sam ovdje trudna 6+4  prva trudnoca je u pitanju  od petka krvarim ne puno ali je postojano jako se brinem iako doktorica kaze da je sve uredu. 😢😢 kakva su vasa iskustva. 😢😢

  • Avatar Mommytobe

    Mommytobe

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Draga ne brini i slusaj doktoricu, krvarila 2 sedmice. Lezi na lijevi bok, uzimaj terapiju i misli pozitivno, sve ok😘 drzim fige😍❤

  • antea

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Jel na kraju sve proslo dobro 😢😢

  • Avatar Mocusa

    Mocusa

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Prokrvarila sam sa 5+6, krvarila punih 28 dana bez prestanka. Evo me u 30. tjednu trudnoce. 

  • antea

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Mocusa

    Prokrvarila sam sa 5+6, krvarila punih 28 dana bez prestanka. Evo me u 30. tjednu trudnoce.


    Oooo hvala vam, malo ste me utjesile 💋

  • antea

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Kod mene je vec punih 7 dana, ali bez ikakvih bolova kazu ako su bolovi prisutni mpguci je spontani toga se bojim 😢

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.