Slikovnice za djecu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Prugica

    Broj poruka: 18

    Prijavi adminu

    Moj ima 23 mj i nije nešto lud za čitanjem, ali voli gledati slikice pa imamo hrpu tih slikovnih, slikovni riječnik, hrpu onih sa prozorčićima koji se otvaraju

    Tek sad je počeo pokazivati interes za slikovnicama tipa Vozač Tobi i Vatrogasas Dodo

  • Avatar mmama2

    mmama2

    Broj poruka: 3310

    Prijavi adminu

    totalno smo ludi za čitanjem slikovnica, odjednom, preko noći traži da mu čitam stalno, nosi sam koju želi, pokušavam za sad različite čitati mu makar znam da bude vjerojatno jedna najdraža koju ću znat napamet kao i ja kaj znam koju sam najviše voljela i još se sjećam svake priče..

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Moja mala je otpočetka “filana” s moje strane sa knjigicama. Sada ima blizu 4 godine i obožava čitanje. Od 1,5 smo i član knjižnice (jer mama nema toliko novaca ni prostora u stanu za kupovanje svih knjiga koje bi nam se svidjele). Nema neku omiljenu, to se često mijenja. Ali jedna od dražih joj je svakako bonton u slikama.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Moj jos ne dozivljava slikovnice, ja se trudim citati mu svaki dan, pa mozda ga uspijem zaraziti. :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    ProudMomy


    Moj jos ne dozivljava slikovnice, ja se trudim citati mu svaki dan, pa mozda ga uspijem zaraziti. :-)

    I da li si ga uspjela “zaraziti”?:-)
    Naime i mnwj sin od 9.5 mj uopce nije zainteresiran,ne móze 5 min mirovati pa da mu čitam,il pak pocne napadati i žvakati knjigu :-)Pa se ja pitam kako to mame čitaju od prvog dana,a ja ne uspijevam,a tako bi rado :-)
    Nadam se da cu ga s vremenom ipak zainteresirati.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.