Slikovnice za djecu

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Učlanjeni smo također u gradsku knjižnicu a i mala u školsku
    i dan danas joj naomiljenija Palčica.

  • Avatar anisija

    anisija

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Voli listati i knjige 1. i 2. razreda gdje ima puno slika iako ima samo 3 godine. Prije spavanja traži da joj pričam priče. Obožava gledati Peppu pig i Mašenku,

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Mi čitamo samo sličice :heheVoli ponavljati ili samo imitirati riječ pa se malo smijemo i naučimo nešto.

  • Avatar klara2012

    klara2012

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    mi obožavamo slikovnice samo da ima puno slika i da je na slikama puno različitih stvari da cura može ispitivati šta je to? šta je to?. Nema neke najdraže sve su joj jednako drage.

  • Nikikiki

    Broj poruka: 31

    Prijavi adminu

    Naš Gabriel voli slikovnice, ima četiri godine i jako je živ.
    Svu tu energiju usredotoči na priče i to ga smiruje, ali i jako puno u tom trenu razmišlja jer svu tu energiju usredotoči na slike i tekst priče.
    Eto ja sam nekako više da mi djete voli knjige nego nogomet, možda sam u krivu, vidjet čemo

  • vedrana.rasicjukic

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Obožavamo slikovnice, ali nemamo strpljenja slušati tekst jer imamo 16 mjeseci. Ja sam si zamišljala kak ću u toj dobi ja već čitati uz njen kinderbet, a ona će lagano otnuti u san…šipak!  
    Volimo slikovnice tipa tweety - moj prvi rječnik s puno pojmova i usper slikama, to joj je jedna od najdražih

  • Avatar dadls

    dadls

    Broj poruka: 40

    Prijavi adminu

    Palčica nam najomiljenija.

  • Avatar Frančo

    Frančo

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Evo nama je sad omiljena slikovnica “Crvenkapica”.Tu je zločesti vuk kojeg uvijek pokazuje prstom kad ga vidi vauvau:D

  • Avatar orhideja2

    orhideja2

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Jako puno čitamo i redovito u knjižnici biramo nove knjige…
    Najviše smo dizali slikovnicu “Ja” koja i mene oduševljava, a mala ju zna napamet.
    Nedavno smo počeli lagano i sa klasičnim bajkama. Za početak biram ublažene verzije.jako joj se sviđa priča o ivici i marici, te pinokio koji ju fascinira nosom koji raste :D

  • majaleo

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    nas L.ima 20 mj.i trudimo se stalno mu citati,najvise predvecer prije spavanja…ponekad i sam uzme slikovnicu pa ju lista ili donese nama da ju citamo.imamo puno slikovnica,a najdraža nam je Ružno pače,jer obožava patkice i stalno viče kva,kva (a i najdraža pjesma nam je pačji ples,tako da…)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.