Simptomi po dpo(danima poslije ovulacije)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Garawa

    simba

    Garawa

    simba

    2/2021 biokemijska!

    *kasnije je par 2-3 dana, napravila test i bio poz, u naredna 3 dana je crtica uvijek bila jednako slaba i četvrti dan sam M ipak dobila. M je bila obilna i trajala 7 dana (inače su mi krvarenja slaba do umjerena i traju 3-4dana). I to je to.

    E tako meni uvijek bude.. svaki dan se nadam da će crtica biti jača i onda nestane i dođe M😩

    vidim ti u potpisu. jesi ustanovila zbog čega imaš toliko biokemijskih? mora postojati razlog. već su ti cure na lh temi pisale, ali nisam popratila dalje. Možda je nešto banalno, kao manjak progesterona.

    Mpo doktor mi je rekao godine i kvaliteta JS i sperme..
    Progesteron je rekao da mogu piti ali da 1000% nije do toga..


    ja sam daleko od stručnjaka u tom području, pa ne znam šta bi ti rekla. Ali znam za sebe, da bi potražila drugo mišljenje. Jesi vadila ikako progesteron? Bila je jedna forumašica prošle godine, imala je tri biokemijske, zaredom. mislim u četri mjeseca tri biokemijske. ugl, ustanovljen manjak prog. I četvrta trudnoća bez problema. Ne kažem da je kod tebe to, ali eto za primjer. Ti nemaš problem za ostajanjem T, i vjerujem da pronađu pravi razlog, brzo bi bebicu imala u rukama😊

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Vadila sam ga tri puta i uvijek bude dobar.. tako da vjerojatno nije do njega.. 
    Vidim da ti sitno brojiš.. kako se osjećaš? 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    1dpo - baš ništa
    2dpo- vrtoglavica i nesvjestica pri ustajanju 
    3dpo-vrtoglavica i nesvjestica pri ustajanju 
    4dpo-vrtoglavica
              - bockanje/propadanje s lijeve strane 
    5dpo- pad temperature, u nekoliko navrata oštrija “bol” u području lijevog jajnika, navečer su se grudi počele javljati..
    6dpo- ništa posebno, tu i tamo grudi osjetim
    7dpo-blagi grčevi, temperatura stabilna, pojavio se vodeni iscjedak,  do sada suha ko barut.. (evaporacijska na testu 🤦‍♀️🤦‍♀️)

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    Garawa

    Vadila sam ga tri puta i uvijek bude dobar.. tako da vjerojatno nije do njega..
    Vidim da ti sitno brojiš.. kako se osjećaš?


    vidiš mi u potpisu!😂 nema šta, ciklus od 29 dana. ovaj mj bez trakica, točno osjetila O. Nisam previše tužna, nego više ljuta. Sutra idem u svatove, danas htjeli u toplice. Najavili min 35 stupnjeva, a ja imam M. Da se probucam. A da ne idem nikuda, garant bi kasnila par dana čisto da me zajebava.😡

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar simba

    simba

    Broj poruka: 858

    Prijavi adminu

    simba

    Garawa

    Vadila sam ga tri puta i uvijek bude dobar.. tako da vjerojatno nije do njega..
    Vidim da ti sitno brojiš.. kako se osjećaš?

    vidiš mi u potpisu!😂 nema šta, ciklus od 29 dana. ovaj mj bez trakica, točno osjetila O. Nisam previše tužna, nego više ljuta. Sutra idem u svatove, danas htjeli u toplice. Najavili min 35 stupnjeva, a ja imam M. Da se probucam. A da ne idem nikuda, garant bi kasnila par dana čisto da me zajebava.😡


    proPucam! 🙄

    👩33g
    👨42g
    👦4g

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    Jebemu miša.. baš sve pokvari.. ne bi joj bilo nist da je sačekala još malo.. 
    Super da si bez trakica dobro ustanovila kada je O bila.. 
    Ja se nekako ne usudim probati.. malo sam freak za kontrolom..

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    1dpo - baš ništa
    2dpo- vrtoglavica i nesvjestica pri ustajanju 
    3dpo-vrtoglavica i nesvjestica pri ustajanju 
    4dpo-vrtoglavica
              - bockanje/propadanje s lijeve strane 
    5dpo- pad temperature, u nekoliko navrata oštrija “bol” u području lijevog jajnika, navečer su se grudi počele javljati..
    6dpo- ništa posebno, tu i tamo grudi osjetim
    7dpo-blagi grčevi, temperatura stabilna, pojavio se vodeni iscjedak,  do sada suha ko barut.. (evaporacijska na testu 🤦‍♀️🤦‍♀️) iznimno nervozna 🤯
    8dpo-probudila se kao i inače, tempica stabilna.. ne boli me ništa, ne osjećam ništa.. (ako se štogod promjeni nadopisem sutra) I daaaa i dalje nervozna, da ne kažem živčana 🥴😩🙄

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar 🖤Garawa🖤

    🖤Garawa🖤

    Broj poruka: 2520

    Prijavi adminu

    1dpo - baš ništa
    2dpo- vrtoglavica i nesvjestica pri ustajanju 
    3dpo-vrtoglavica i nesvjestica pri ustajanju 
    4dpo-vrtoglavica
              - bockanje/propadanje s lijeve strane 
    5dpo- pad temperature, u nekoliko navrata oštrija “bol” u području lijevog jajnika, navečer su se grudi počele javljati..
    6dpo- ništa posebno, tu i tamo grudi osjetim
    7dpo-blagi grčevi, temperatura stabilna, pojavio se vodeni iscjedak,  do sada suha ko barut.. (evaporacijska na testu 🤦‍♀️🤦‍♀️) iznimno nervozna 🤯
    8dpo-probudila se kao i inače, tempica stabilna.. ne boli me ništa, ne osjećam ništa.. 
    9dpo- pojačan vodeni iscjedak, blaga mučnina, čak i mirise malo jače doživljavam, iznimno neraspoložena.. svojevrsno probadanje u donjem dijelu leđa.. ( test nakon 5 do 10 min ,onako.. i ima nešto i nema.. međutim kada se osušio ima lijepu crticu.. samo što se to ne pika 🤦‍♀️🤦‍♀️😃😃)

    * fakat se osjećam kao luđakinja sa svim tim silnim “simptomima” 

    1999 ♥️
    2006♥️
    Pokušaji za 3 sreću 🤞🤞
    5/22 IVF Sv.Duh ET dvodnevni, BETA 0
    8/22 IVF Sv.Duh - 25.8. ET 2x osmostanični 7.9. Beta 0

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    Cao cao 😁 u mene simptoma nekih posebnih nema a da se razlikuju od PMSa, ali idemo ih upisat 😁

    1DPO u noci mi se jede slatko, cudni snovi
    2DPO -
    3DPO - isto kao 1DPO
    4DPO - ujutro mi se pojavio neki pristic/groznica na usni, proslo nakon sat vremena (mozda blagi pad imuniteta 🤔), navecer popila kavu, zeludac bolio za poludit
    5DPO - kao da osjetim blagu napetost u donjem dijelu stomaka
    6DPO - jede mi se slatko u noci 🍫

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

  • Avatar Lida 🍀

    Lida 🍀

    Broj poruka: 995

    Prijavi adminu

    I jos na 6DPO javile se osjetljive grudi

    🧔37👩‍🦰27
    - 7/21 - biokemijska?
    - 15.11.'21. - missed ab, kiretaža 💔
    - 15.3.'22. ➕ 🌈 1.4. ❤️
    💙 It's a BOY! 🥰💙
    - 17.11.2022. N ❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.