Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Donci1508

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    Samo da javim danasnju betu 363.9 rezultat. 
    Ponoviti opet u petak 😉 mi u to nevjerujemo 🤩🤩😍

    Donci1508

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Donci1508

    Samo da javim danasnju betu 363.9 rezultat.
    Ponoviti opet u petak 😉 mi u to nevjerujemo 🤩🤩😍


    Super cestitam samo da se nastavi  prvailno duplat i da sve bude uredu. 🥰🥰🥰

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Donci1508

    Samo da javim danasnju betu 363.9 rezultat.
    Ponoviti opet u petak 😉 mi u to nevjerujemo 🤩🤩😍


    Odlično, čestitam! 😊 Neka je sa srećom 🙏🤗❤️ Javi nam u petak 😊

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Jelena94

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Javljam se nakon treće vantelesne oplodnje i drugog ultrazvuka. Šaljem vam pozitivne vibracije…
    5. nedelja smooooooo i danas nam se zvanično čulo SRCEEEEEEE ….!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Najlepša muzika za uši. Mojoj sreći nema kraja! 🙏🙆

    Drage moje dame, čuda su moguća i ništa su, ako duboko verujete u njih. Ne očajavajte, molite se, radite sve u interesu naših budućih bebica i ono najvažnije, NIKAD NE ODUSTAJTE! Što veći broj pokušaja i spokojstvo dovešće vas do našeg krajnjeg cilja.
    Držim ✊✊✊✊✊✊✊ za sve vas i želim da se zahvalim svim “aktivnim” curama. Divne ste i puno ste mi pomogle da utolim ovu strepnju i čekanje. 🤗

    2016. Teška operacija, hitno otvaranje stomaka, ispiranje creva, pukla cista sa spoljašnje strane jajnika, krv ulivena u abdomen, klinička smrt, odstranjena oba jajovoda. Ne mogu da imam dece prirodnim putem.
    2018. PRVI TRANSFER - Beta 0
    2019. DRUGI TRANSFER - Beta 208 (“missed” u 8. nedelji)

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Jelena94

    Javljam se nakon treće vantelesne oplodnje i drugog ultrazvuka. Šaljem vam pozitivne vibracije…
    5. nedelja smooooooo i danas nam se zvanično čulo SRCEEEEEEE ….!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Najlepša muzika za uši. Mojoj sreći nema kraja! 🙏🙆

    Drage moje dame, čuda su moguća i ništa su, ako duboko verujete u njih. Ne očajavajte, molite se, radite sve u interesu naših budućih bebica i ono najvažnije, NIKAD NE ODUSTAJTE! Što veći broj pokušaja i spokojstvo dovešće vas do našeg krajnjeg cilja.
    Držim ✊✊✊✊✊✊✊ za sve vas i želim da se zahvalim svim “aktivnim” curama. Divne ste i puno ste mi pomogle da utolim ovu strepnju i čekanje. 🤗


    Cestitam Jelena neka je sa srecom i uz Boziju pomoc da sve bude uredu. Sad si napokon zaboravila svu brigu i nervozu i cekanje jer se to sve isplatilo Bogu hvala.  Uzivaj u svojoj sreci.🥰🥰

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Jelena94

    Javljam se nakon treće vantelesne oplodnje i drugog ultrazvuka. Šaljem vam pozitivne vibracije…
    5. nedelja smooooooo i danas nam se zvanično čulo SRCEEEEEEE ….!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
    Najlepša muzika za uši. Mojoj sreći nema kraja! 🙏🙆

    Drage moje dame, čuda su moguća i ništa su, ako duboko verujete u njih. Ne očajavajte, molite se, radite sve u interesu naših budućih bebica i ono najvažnije, NIKAD NE ODUSTAJTE! Što veći broj pokušaja i spokojstvo dovešće vas do našeg krajnjeg cilja.
    Držim ✊✊✊✊✊✊✊ za sve vas i želim da se zahvalim svim “aktivnim” curama. Divne ste i puno ste mi pomogle da utolim ovu strepnju i čekanje. 🤗


    Jelena, predivno si to napisala 😘 Potpisujem svaku riječ, nema veće sreće od ovoga 😊 Baš mi je drago za tebe, sad samo uživaj 😘🤗❤️

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Elinan

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, javljam se s novostima. Jucer, 12-i dan od transfera blastociste odmah ujutro osjetila menstrualne grceve i dobila srednje obilan smedji iscjedak. Po uputi lijecnika vadim betu, nazalost 37,14. On inzistira da nastavim s terapijom jer i ovako mala beta je pozitivna beta. Sutra vadim ponovno, trbuh boli i dalje. Cini mi se da nista ovog puta. 😪

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Elinan

    Pozdrav cure, javljam se s novostima. Jucer, 12-i dan od transfera blastociste odmah ujutro osjetila menstrualne grceve i dobila srednje obilan smedji iscjedak. Po uputi lijecnika vadim betu, nazalost 37,14. On inzistira da nastavim s terapijom jer i ovako mala beta je pozitivna beta. Sutra vadim ponovno, trbuh boli i dalje. Cini mi se da nista ovog puta. 😪


    E draga znam da ti je tesko ali probaj biti pozitivna Bar malo. U betu se bas nerazumijem jer su meni samo rekli da je pozitivna.  Ako je doktor pozitivan probaj i ti biti iako znam da ti je to tesko.  

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Cure drage evo i mene nakon prvog ultrazvuka. Danas smo 6+6tjedan, dugacki smo 9,1 mm i kuca nam srce. 
    Jos uvijek mi je sve to tako nestvarno.
    Sljedeci uzv ide 2.9. Doktor mi je rekao da nema potrebe ranije. Ja cu mu vjerovati. 
    Saljem svima najpozitivnije vibre!! 

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Principessa_1709

    Cure drage evo i mene nakon prvog ultrazvuka. Danas smo 6+6tjedan, dugacki smo 9,1 mm i kuca nam srce.
    Jos uvijek mi je sve to tako nestvarno.
    Sljedeci uzv ide 2.9. Doktor mi je rekao da nema potrebe ranije. Ja cu mu vjerovati.
    Saljem svima najpozitivnije vibre!!


    Sad si napokon mirnija i mozes na miru uzivat u svojoj bebici.  Inace se ultrazvuk i pravi jednom u 4 tjedna kad je sve uredu.  Sad se opusti i uzivaj.  Sta su ti rekli do kad trebas koristit tablete?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.