Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Leptiric1702

    Bubica1

    Ziva

    Pozdrav curke 😊
    Ja sam baš jako nestrpljiva bila haha pa sam jutros vadila betu, 7dnt ona iznosi 80,5, nadam se da je to dobra beta s obzirom da sam ju jako rano vadila, šta vi mislite?
    I dalje nemam nikakvih simptoma, samo mi se apetit dosta povećao pa jedem sve što nađem.
    Jel koja od vas radila testić ili nešto?

    Ajme svaka čast na hrabrosti! Čestitam, mislim da je to super, pogotovo za 7dnt!To je bio transfer blastice, jel tako? Baš mi je drago, neka se samo dalje pravilno duplaJa bi trebala raditi test tek u utorak, ima da poludim do tadaDanas je Nata38 išla vaditi betu pa čekamo i nju s novostima. Ja i dalje također bez simptoma, baš sam zabrinuta, ali si me sada malo smirila pošto ih ni ti nemaš.

    I ja bih trebala utorak, al mislim da cu u ponedjeljak pokleknut, da nisam primila booster, vec bi piškila po testovima 🤷‍♀️🤦‍♀️. Joooj ja vise ne znam jesu li simptomi dobri, nisu li i kakvi moraju bit, bojim se da cu pocet umisljat stvari haha (sinoc sam i porod sanjala). Meni danas 7dnt, imam sve simptome glupog PMSa, pogotovo grceve i mucnicnu. Nadam se sa vjestica nece stic


    A da, sve osluškujemo svoje tijelo ne bi li nešto osjetile. Zeznuto je to da su i simptomi trudnoće slični PMSu pa ne možeš ni utvrdit razliku. 🤔 Ali grčevi i mučnina mogu biti dobar znak 😊 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Nata38

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Žene moje… 918,9 😇
    Nisam se dugo ovako isplakala…
    Želim vam svima taj osjećaj uskoro 🤗😘

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1488

    Prijavi adminu

    Nata38

    Žene moje… 918,9 😇
    Nisam se dugo ovako isplakala…
    Želim vam svima taj osjećaj uskoro 🤗😘


    Čestitam od srca! 😄 Baš mi je drago 😊 Veeeeliikaaaaaa beta! Podsjeti me, koji ti je ono dan od transfera? Jel' bio jedan ili dva embrija?

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    23.02.2024. Stigla druga curica 🩷

  • Leptiric1702

    Broj poruka: 41

    Prijavi adminu

    Nata38

    Žene moje… 918,9 😇
    Nisam se dugo ovako isplakala…
    Želim vam svima taj osjećaj uskoro 🤗😘


    Čestitam!!! Super, super, placi, neka sreće :) 

  • Avatar Ziva

    Ziva

    Broj poruka: 34

    Prijavi adminu

    Nata38

    Žene moje… 918,9 😇
    Nisam se dugo ovako isplakala…
    Želim vam svima taj osjećaj uskoro 🤗😘


    Čestitam od srca!!!! 🙏🙏🙏🙏💞💞💞💞

  • Nata38

    Broj poruka: 23

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Nata38

    Žene moje… 918,9 😇
    Nisam se dugo ovako isplakala…
    Želim vam svima taj osjećaj uskoro 🤗😘

    Čestitam od srca! 😄 Baš mi je drago 😊 Veeeeliikaaaaaa beta! Podsjeti me, koji ti je ono dan od transfera? Jel' bio jedan ili dva embrija?


    Jedna blastocista… 14dpt
    I meni se čini velika, a vidjet ćemo u petak… Moram ponoviti betu i naručila me dr. na uzv.. 
    Javim se, a vama supatnice sretno 🤗

  • Avatar Mara234

    Mara234

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Nata38

    Bubica1

    Nata38

    Žene moje… 918,9 😇
    Nisam se dugo ovako isplakala…
    Želim vam svima taj osjećaj uskoro 🤗😘

    Čestitam od srca! 😄 Baš mi je drago 😊 Veeeeliikaaaaaa beta! Podsjeti me, koji ti je ono dan od transfera? Jel' bio jedan ili dva embrija?

    Jedna blastocista… 14dpt
    I meni se čini velika, a vidjet ćemo u petak… Moram ponoviti betu i naručila me dr. na uzv..
    Javim se, a vama supatnice sretno 🤗


    Nata38 čestitam pa to je prekrasno. Zelim sretnu dosadnu i urednu trudnocu 😊😊😊

    👩‍🦰31🧒39
    Pcos,hipotireoza. Mm-azoo
    1.postupak,siječanj 2020.- Petrova
    Beta negativna- nema 🐧
    2.postupak- 9.mj 2020. , dobivene 3 blastice,Et odgođen - OHSS, 3 🐧🐧🐧
    19.2.Fet 1 blastice

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Leptiric1702

    Bubica1

    Ziva

    Pozdrav curke 😊
    Ja sam baš jako nestrpljiva bila haha pa sam jutros vadila betu, 7dnt ona iznosi 80,5, nadam se da je to dobra beta s obzirom da sam ju jako rano vadila, šta vi mislite?
    I dalje nemam nikakvih simptoma, samo mi se apetit dosta povećao pa jedem sve što nađem.
    Jel koja od vas radila testić ili nešto?

    Ajme svaka čast na hrabrosti! Čestitam, mislim da je to super, pogotovo za 7dnt!To je bio transfer blastice, jel tako? Baš mi je drago, neka se samo dalje pravilno duplaJa bi trebala raditi test tek u utorak, ima da poludim do tadaDanas je Nata38 išla vaditi betu pa čekamo i nju s novostima. Ja i dalje također bez simptoma, baš sam zabrinuta, ali si me sada malo smirila pošto ih ni ti nemaš.

    I ja bih trebala utorak, al mislim da cu u ponedjeljak pokleknut, da nisam primila booster, vec bi piškila po testovima 🤷‍♀️🤦‍♀️. Joooj ja vise ne znam jesu li simptomi dobri, nisu li i kakvi moraju bit, bojim se da cu pocet umisljat stvari haha (sinoc sam i porod sanjala). Meni danas 7dnt, imam sve simptome glupog PMSa, pogotovo grceve i mucnicnu. Nadam se sa vjestica nece stic


    Da te  malo utjesim i ja Sam imala mucninu i grceve od 8dpt i Test je Bio pozitivan i sad SMO Bogu hvala 18tt.

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Nata38

    Žene moje… 918,9 😇
    Nisam se dugo ovako isplakala…
    Želim vam svima taj osjećaj uskoro 🤗😘


    Cestitam nek je sa srecom i da trudnoca Bude uredna.

  • Avatar VM

    VM

    Broj poruka: 443

    Prijavi adminu

    Cestitam Nata38 !!!! <3

    39 god., AMH low, on OAT, Dr. Lučinger
    02/20 1. ICSI -4 js, opl. 2,ß-0, 05/20 - 2. ICSI -3 js, opl. 2,ET-2, ß- 6.1, 09/20 -3. ICSI-6js, opl. 5, ET- 2, ß- 3.9, 11/20 - 4. ICSI- 9js- opl. 6, ET- 2, 3🐧, ß- 6.0
    03.02. FET - 3🐧,beta 93 ×, 04/21 - 5. ICSI - 4js, ET 2, 2🐧,ß- 6, 06/21 FET - 2 🐧, ß- 3,45, 10/21- 6.ICSI - 3 js,1 embrij, B-16.36, 02/22 7.ICSI-ET 2, b: 203.40,UZV 5+6 GV, UZV 7tt💓, Nifty ✅️, Mamin dečkić 💙
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.