Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Ivana194

    Bubica1

    Ivana194

    Hej curke zene.. Ja sam betocekalica po 4-ti put.
    25.06 sam imala transfer cc.. ( iskreno neznam sto je cc) ako mi mozete i u tome pomoci..
    Danas je 7 dan transfera.. Imam menstrualne bolove i to bas prave bolove.. radila sam test i negativan je.. Da li je to normalno da to toliko boli u zadnja 3 transfera me nije tako bolilo.. Imam jednu biokemijsku iza sebe prije 2 godine.. Inace prvi puta mi je transfer bio 22 dan ciklusa sto mi je dosta kasno prvi puta do sada je tako.. Terapija mi je andol 100, decortin, estrofem i utrogestan.. Hvala vam.. 🙃🙂

    Ivana194 Dobrodošla! 😊 Možda je pozitivno to što tako boli, a prva tri transfera nije. Budući da je sad drugačije, možda je taj dobitan. ☺️ Držim fige da je 😉🤞 Bio ti je transfer 3-dnevnog ili blastice?

    meni pise transfer cc na jednom nosacu neznam sta je to tocno.. test je negativan bolovi su isti menstrualnim a i 29 dan ciklusa je tako da nisam bas sigurna da je uspijelo.. svaki novi transfer mi je nada sve manja.. 🙂🙃


    Onda bi bila blastica vjerojatno. Ne gubi nadu, nikad se ne zna, mozda je i test napravljen prerano 😊 A kad bi trebala vaditi betu?

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Ivana194

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Bubica1 za tjedan dana bi trebala biti beta, danas je 7dnt.. 

  • Leptirica 90🦋

    Broj poruka: 347

    Prijavi adminu

    Cure ćao imam jedno pitanje idem u 9 mj u 2 ivf jer mi nije uspjeo prvi.stoga do 10.10.će sve proći aspiracija i transfer pa bi vas zamolila da li je to pametno 10.10 bi trebala u svatove u dubrovnik da ne idem na tako daleki put strah me da mi se onda neće primit.naj važnije je da ostanem doma i morujem i da uspije hvala svima vama sretnoo ❤❤😘😘

    Azospermia

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    analukačević

    Cure ćao imam jedno pitanje idem u 9 mj u 2 ivf jer mi nije uspjeo prvi.stoga do 10.10.će sve proći aspiracija i transfer pa bi vas zamolila da li je to pametno 10.10 bi trebala u svatove u dubrovnik da ne idem na tako daleki put strah me da mi se onda neće primit.naj važnije je da ostanem doma i morujem i da uspije hvala svima vama sretnoo ❤❤😘😘


    Znam da su meni rekli da na dan samog transfera ne bi smjela putovati dulje od tri sata. Ali nisam sigurna za dalje i koliko to utjece. 🤔

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Principessa_1709

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Ma bas si sad razmisljam da su meni napravili transfer 4.ti dan. Meni je aspiracija bila u srijedu ujutro, i znam da mi je doktor rekao da će me sutradan nazvati za info o tome kad će mi raditi transfer. Naglasio je da to najranije može biti subota, a najkasnije ponedjeljak. Pretpostavljam da je to taj razmak od 3 do 5 dana.
    Onda su mi javili da je transfer u nedjelju, što ispada četvrti dan.
    Čitam na netu da se embrij četvrti dan ne bi smio dirat.
    Imate li kakva iskustva po tom pitanju?

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Cure drage, s obzirom da i dalje nemam baš nikakvih simptoma, a danas mi je 6dnt, nekako sam se počela miriti s tim da ništa od toga… 😞 Baš sam se ražalostila da vjerojatno neću biti jedna od sretnica kojoj se mrvica primila od prve jer bi do sad već trebala nešto osjetiti, bar nešto, jel' tako? Pa onda sad već unaprijed razmišljam. Budući da imam jednog smrzlića, kada se može najranije napraviti FET? Da li mogu već idući mjesec? 

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Cure drage, s obzirom da i dalje nemam baš nikakvih simptoma, a danas mi je 6dnt, nekako sam se počela miriti s tim da ništa od toga… 😞 Baš sam se ražalostila da vjerojatno neću biti jedna od sretnica kojoj se mrvica primila od prve jer bi do sad već trebala nešto osjetiti, bar nešto, jel' tako? Pa onda sad već unaprijed razmišljam. Budući da imam jednog smrzlića, kada se može najranije napraviti FET? Da li mogu već idući mjesec?


    Strpljenjem se naoruzaj i vjeruj.  Jos je prerano da ista osjecas.  Organizam je ionako pun hormona pa tako da nista puno nemozes ni osjetit.  Ni u prirodnoj trudnoci zene nista nesojecaju i neznaju duze vremena nego mi. Samo je razlika u tome sto mi znamo od prvog dana pa nas psiha ubi i samo razmisljamo o tome. Drzim fige da sve Bude u redu. 

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Bubica1

    Cure drage, s obzirom da i dalje nemam baš nikakvih simptoma, a danas mi je 6dnt, nekako sam se počela miriti s tim da ništa od toga… 😞 Baš sam se ražalostila da vjerojatno neću biti jedna od sretnica kojoj se mrvica primila od prve jer bi do sad već trebala nešto osjetiti, bar nešto, jel' tako? Pa onda sad već unaprijed razmišljam. Budući da imam jednog smrzlića, kada se može najranije napraviti FET? Da li mogu već idući mjesec?

    Strpljenjem se naoruzaj i vjeruj. Jos je prerano da ista osjecas. Organizam je ionako pun hormona pa tako da nista puno nemozes ni osjetit. Ni u prirodnoj trudnoci zene nista nesojecaju i neznaju duze vremena nego mi. Samo je razlika u tome sto mi znamo od prvog dana pa nas psiha ubi i samo razmisljamo o tome. Drzim fige da sve Bude u redu.


    Ma znam, u pravu si, ali stalno mi je to u glavi, a i hormoni su valjda ucinili svoje. ☺️ Ali hvala ti, malo si me sada utješila, treba vjerovati i pozitivno misliti 😊

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

  • Avatar Mara234

    Mara234

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Bubica1

    Cure drage, s obzirom da i dalje nemam baš nikakvih simptoma, a danas mi je 6dnt, nekako sam se počela miriti s tim da ništa od toga… 😞 Baš sam se ražalostila da vjerojatno neću biti jedna od sretnica kojoj se mrvica primila od prve jer bi do sad već trebala nešto osjetiti, bar nešto, jel' tako? Pa onda sad već unaprijed razmišljam. Budući da imam jednog smrzlića, kada se može najranije napraviti FET? Da li mogu već idući mjesec?


    Bubica ni kod mene ni jedan jedini simptom a meni je danas 8 dnt. Al negdje sam procitala clanak da jos ni ne mozemo.osjetiti simptome u ta prva 2 tj. jer je beta jos jako mala i ne moze prouzrociti simptome. Tako da glavu gore. Moramo biti pozitivne. 😊😊😊😊😊

    👩‍🦰31🧒39
    Pcos,hipotireoza. Mm-azoo
    1.postupak,siječanj 2020.- Petrova
    Beta negativna- nema 🐧
    2.postupak- 9.mj 2020. , dobivene 3 blastice,Et odgođen - OHSS, 3 🐧🐧🐧
    19.2.Fet 1 blastice

  • Avatar Bubica1

    Bubica1

    Broj poruka: 1486

    Prijavi adminu

    Mara234

    Bubica1

    Cure drage, s obzirom da i dalje nemam baš nikakvih simptoma, a danas mi je 6dnt, nekako sam se počela miriti s tim da ništa od toga… 😞 Baš sam se ražalostila da vjerojatno neću biti jedna od sretnica kojoj se mrvica primila od prve jer bi do sad već trebala nešto osjetiti, bar nešto, jel' tako? Pa onda sad već unaprijed razmišljam. Budući da imam jednog smrzlića, kada se može najranije napraviti FET? Da li mogu već idući mjesec?

    Bubica ni kod mene ni jedan jedini simptom a meni je danas 8 dnt. Al negdje sam procitala clanak da jos ni ne mozemo.osjetiti simptome u ta prva 2 tj. jer je beta jos jako mala i ne moze prouzrociti simptome. Tako da glavu gore. Moramo biti pozitivne. 😊😊😊😊😊


    Hvala ti, ovakve riječi puno znače dok je glava zbrkana 🤪 Ma mi se razumijemo i bit ćemo pozitivne! Želim svima puno sreće 🤞😊 🤗 💪

    👩 37 - AMH 13
    👨 34 - Oligoasthenoteratozoospermia
    1. 6/2020 -> ICSI (Betaplus) ET 1 trod. - uspjelo od prve - 👶 🩷; 1 🐧
    2. 6/2023 FET 12.06.23. (Betaplus)
    Beta I. = 181, Beta II. - 541 ❤️
    Uzv 13.07. ✅ ❤️
    Qualified 180 ✅ 🩷
    OTP 28.02.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.