Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • dorica2019

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Drage moje ja sam ovdje nova imala sam transfer proslu srijedu znaci danas 8 dana i ovo je najgori cekanje do bete,Beta mi je 13.03.nemam nikako krvarenje jos ono sto je kao znak da se beba smjestila

  • Avatar flower

    flower

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Nova sam ovdje, sutra idem na FET 2 blastociste u Petrovu pa nakon toga osluškujem i očekujem s vama. Već sam sad na iglama. 
    dorica2019 imaš li radosne vijesti za nas?

    👱‍♀️1994
    👱‍♂️1987
    Petrova
    01/19 prvi postupak (4 blastociste)
    03/19 I.fet (dvije blastociste) - 25.11.2019. rođen Gabriel👨‍👩‍👦
    09/23 II.fet (dvije blastociste) - 13 dnt beta 0,3 ❌️

  • Avatar Ladidadi

    Ladidadi

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima!
    6.d et (prirodni ivf) , a ja više ne znam što da mislim. Jedino osjećam da sam od jučer mirnija. 
    Inače imam pms i svakakve simptome prije menstruacije, tako da ne mogu usporediti. Dragi mi je danas rekao da sam vruća na dodir, od jucer imam kremasti bijeli iscjedak na gaćicama (bit će crinone gel) , a probadanje osjećam svako toliko, grudi malo osjetljive na dodir… Menstruacija bi trebala, ne daj Boze, doći za 9 dana ili ranije..  A betu tek vadim 29.3. Kad bi je mogla vaditi najranije, tj. Kad bi mogla pokazati pozitivan rezultat najranije u slučaju trudnoće? 

  • Avatar johan

    johan

    Broj poruka: 343

    Prijavi adminu

    Ej drage moje evo mene opet nakon mj dana krenulo opet s postupkom,danas bila i dobila ovaleap pen pikam se do četvrtka pa opet na pregled,dal je tko pikao si taj ovaleap ?I da sretno svim čekalicama 😃 nadam se da cu vam se ubrzo pridružit

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Ladidadi - ako je u putanju trodnevni embrij onda tek 11. dan od transfera, a ako je blastica onda možeš raditi test i ranije… Sretno cure…

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Vaki

    Vaki

    Broj poruka: 2238

    Prijavi adminu

    Vaki

    Ladidadi - ako je u putanju trodnevni embrij onda tek 11. dan od transfera, a ako je blastica onda možeš raditi test i ranije… Sretno cure…


    To sam pisala za testove, a betu nemoj prije 14. dana od transfera da te ne zbuni ako budu niže vrijednosti.

    🤞❤️🙏
    [lilypie.com]url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ladidadi

    Ladidadi

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Hvala, Vaki! Trodnevni je!

  • smile

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    PoZdrav, nova Sam, prva vantelesna, cekam betu, dva embriona vracena, Danas mi je 10.dan transfera, nemam nikakvih simptoma,osim, juce me je bas gadno bolela glava, prekjuce Sam primetila malo krvi iz nosa, I piskim cesce nego Inace… Za dva dana beta.. 

  • Avatar Ladidadi

    Ladidadi

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Dobrodošla, Smile! Nadam se da su tvoji simptomi - simptomi trudnoće! 🤗
    Meni je 9. dan danas ako ne računamo dan transfera i osjećam lagane bolove u doljnjem dijelu trbuha kao pred menstruaciju 😩 malo me to oneraspoložilo danas, iako smeđeg iscjedak nema, a to mi je česta pojava prije menstruacije, pa još uvijek vjerujem u +
    Što koristiš od lijekova, Smile?  Ja crinone jednom uvečer. 

  • Avatar proljece2019

    proljece2019

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    neko?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.