Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • lucy1402

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cao chikite..da se i ja malo pojadam..

    Od 11/2022 smo u MPO. 3 stimulacije(ICSI)( ja inzulinska rezistencija,hashimoto,hipotireoza,samo 1  jajnik i to PCOS, muz slabo pokretni spermici..)
    Bila vec na 7 transfera. Od toga jedan nesmrznuti,6 FET.jedna biokemijska,ostalo beta 0.
    Od 3 stimulacije,2 bila u hiperstimulaciji 😮‍💨
    Zadnji FET 24.2. Sutra vadim betu..rekla sam da cekam vadenje bete,ne zelim test radit jer se uvijek lose iznenadim.

    Ono sto je drugacije kod ovog FET-a je to da sam 3 dan ciklusa pocela sa estrofemima,i vec 15dc mi je vracana blastica..cini mi se brzo poato su mi ciklusi cca 37d a i blasta je 5dnevni embrij…znaci trebao bi se vratit 5 dan nakon ovulacije.. sad cekamo do preksutra nalaze.. 🤞🤞🤞🤞

    Simptoma svakakvih..sto pripisujem cyclogestu..vidit cemo

    2011 endometrioza desni jajnik ex
    11/2016 prirodna trudnoća(3950/53) 💗
    9/2017 mised ab
    Hipotireoza,hashimoto,IR
    11/2022 stimulacija No1= 13js,2blastice, OHSS,zamrzavanje,oba FET-a beta -
    5/2023 stimulacija No2 =7js, 4 blastice, 1ET beta - ,2 FET-a beta -, 1 FET beta niska-biokemijska
    11/2023 stimulacija No3= 13js,OHSS, 6blastica (smrznute 1/1/2/2),
    2/24 Fet 1bc..cekamo rez

  • dina1111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav borilice
    Evo da ija ispisem svoju situaciju  15 godina najmanje pokusavam ostat trudnainace imam 37 godina, 3 trudnoce nazalost sa losim izhodom dva pobacaja i jedna vanmatericna prije dve godine krenem u kliniku za neplodnost laparoskopije uklonjene priraslice septum maternice ali do trudnoce ne dolazi u januaru sam krenula da se bockam 18.1 punkciju dobila 16 celija 9 blasti dobila odgoden svjezi transfer radi hipera .14.3 prvi put imam transfer vracena jedna blast naravno zamrzanjcek od taj dan bolovi u stomaku u dodnjem djelu ledja i ja kao i uvjek nmg cekat sa testovima krenem se testirat odmah 3 dana i kao na blic da sam vidjela sjenu nastavim tako testirat i danas 6 dan od transfera jako lijepa druga crta dusu sam isplakala jos nmg da vjerujem da mi je uspjelo od prve 29.3 imam betu da radim inace radim ivf u ljubljani to vam je moja situacija nadam se da cemo sve docekat nase bebice u rukama 🍀🍀🍀

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    dina1111

    Pozdrav borilice
    Evo da ija ispisem svoju situaciju 15 godina najmanje pokusavam ostat trudnainace imam 37 godina, 3 trudnoce nazalost sa losim izhodom dva pobacaja i jedna vanmatericna prije dve godine krenem u kliniku za neplodnost laparoskopije uklonjene priraslice septum maternice ali do trudnoce ne dolazi u januaru sam krenula da se bockam 18.1 punkciju dobila 16 celija 9 blasti dobila odgoden svjezi transfer radi hipera .14.3 prvi put imam transfer vracena jedna blast naravno zamrzanjcek od taj dan bolovi u stomaku u dodnjem djelu ledja i ja kao i uvjek nmg cekat sa testovima krenem se testirat odmah 3 dana i kao na blic da sam vidjela sjenu nastavim tako testirat i danas 6 dan od transfera jako lijepa druga crta dusu sam isplakala jos nmg da vjerujem da mi je uspjelo od prve 29.3 imam betu da radim inace radim ivf u ljubljani to vam je moja situacija nadam se da cemo sve docekat nase bebice u rukama 🍀🍀🍀


    Sretno i čestitam 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza, Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14, Novalac+D vitamin
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex:5🥚ožujak ET✖

  • Vanja1991

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Helo… Evo mene pokušaj broj 2..ovaj put imala FET i nadamo se pozitivnom rezulatu… Vratili smo ih 18 i sada cekamo. Sto da kazem opet osluskivanje tijela al ovaj put malo vise grceva i jako velika bol u cicama. Nadat ce mo se pozitivnom rezulatatu… Sretno svima

  • lucy1402

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    dina1111

    Pozdrav borilice
    Evo da ija ispisem svoju situaciju 15 godina najmanje pokusavam ostat trudnainace imam 37 godina, 3 trudnoce nazalost sa losim izhodom dva pobacaja i jedna vanmatericna prije dve godine krenem u kliniku za neplodnost laparoskopije uklonjene priraslice septum maternice ali do trudnoce ne dolazi u januaru sam krenula da se bockam 18.1 punkciju dobila 16 celija 9 blasti dobila odgoden svjezi transfer radi hipera .14.3 prvi put imam transfer vracena jedna blast naravno zamrzanjcek od taj dan bolovi u stomaku u dodnjem djelu ledja i ja kao i uvjek nmg cekat sa testovima krenem se testirat odmah 3 dana i kao na blic da sam vidjela sjenu nastavim tako testirat i danas 6 dan od transfera jako lijepa druga crta dusu sam isplakala jos nmg da vjerujem da mi je uspjelo od prve 29.3 imam betu da radim inace radim ivf u ljubljani to vam je moja situacija nadam se da cemo sve docekat nase bebice u rukama 🍀🍀🍀


    Kakvi su rezultati?! 🙏

    2011 endometrioza desni jajnik ex
    11/2016 prirodna trudnoća(3950/53) 💗
    9/2017 mised ab
    Hipotireoza,hashimoto,IR
    11/2022 stimulacija No1= 13js,2blastice, OHSS,zamrzavanje,oba FET-a beta -
    5/2023 stimulacija No2 =7js, 4 blastice, 1ET beta - ,2 FET-a beta -, 1 FET beta niska-biokemijska
    11/2023 stimulacija No3= 13js,OHSS, 6blastica (smrznute 1/1/2/2),
    2/24 Fet 1bc..cekamo rez

  • lucy1402

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Vanja1991

    Helo… Evo mene pokušaj broj 2..ovaj put imala FET i nadamo se pozitivnom rezulatu… Vratili smo ih 18 i sada cekamo. Sto da kazem opet osluskivanje tijela al ovaj put malo vise grceva i jako velika bol u cicama. Nadat ce mo se pozitivnom rezulatatu… Sretno svima


    Drzim.fige.

    Moja beta bila neg.isla ponovo na FET sad 21.3. Vadim ponovo betu 2.4…do tad cekamo ..🙏🤗

    2011 endometrioza desni jajnik ex
    11/2016 prirodna trudnoća(3950/53) 💗
    9/2017 mised ab
    Hipotireoza,hashimoto,IR
    11/2022 stimulacija No1= 13js,2blastice, OHSS,zamrzavanje,oba FET-a beta -
    5/2023 stimulacija No2 =7js, 4 blastice, 1ET beta - ,2 FET-a beta -, 1 FET beta niska-biokemijska
    11/2023 stimulacija No3= 13js,OHSS, 6blastica (smrznute 1/1/2/2),
    2/24 Fet 1bc..cekamo rez

  • SaraIl

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, pre svega želim vam svima mnogo sreće i da sve što pre ugledamo svoje plusiće 
    Ja sam isto u fazi čekanja od transfera, ali pošto bukvalno nemam nijedan jedini simptom, ali apsolutno ništa se ne dešava, nekako sam otpisala ovaj postupak. Sutra će mi biti 9dnt trodnevnih, pa sam htela da vas pitam jel mislite da je okej da sutra uradim test? Ako i ima nečega sutra bi trebalo da pokaže bar bledu crticu

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    SaraIl

    Pozdrav cure, pre svega želim vam svima mnogo sreće i da sve što pre ugledamo svoje plusiće
    Ja sam isto u fazi čekanja od transfera, ali pošto bukvalno nemam nijedan jedini simptom, ali apsolutno ništa se ne dešava, nekako sam otpisala ovaj postupak. Sutra će mi biti 9dnt trodnevnih, pa sam htela da vas pitam jel mislite da je okej da sutra uradim test? Ako i ima nečega sutra bi trebalo da pokaže bar bledu crticu


    Probaj, želim ti sreću. Meni je danas deseti dan, nije bilo ni naznake sjene…

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza, Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14, Novalac+D vitamin
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex:5🥚ožujak ET✖

  • SaraIl

    Broj poruka: 4

    Prijavi adminu

    Nije bilo ni kod mene ničega 
    Ja sam se već isplakala kao luda, nekako mislim da je to to…
    Kad planiras betu?

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 314

    Prijavi adminu

    SaraIl

    Nije bilo ni kod mene ničega
    Ja sam se već isplakala kao luda, nekako mislim da je to to…
    Kad planiras betu?


    Pokušaj sutra ponovno, od srca ti želim da se crtica pokaže 
    Sutra ujutro idem, trbuh me danas baš jako boli, točno pred menstruaciju kad krene…ali i jutros je test bio negativan tako da se ne nadam beti.

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza, Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14, Novalac+D vitamin
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex:5🥚ožujak ET✖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.