Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MiliPe

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Prikljucujem se i ja temi. Juce imala transfer 2 blastociste stare 5 dana. Ovo je treci postupak. Od simptoma nista, osim menstrualnih grceva u stomaku i umor. Jos je rano za simptome al ipak osluskujem svoje telo 😂 
    Mrvica Jel ces raditi test?

    🙎🏻‍♀️33 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Avatar Mala 33

    Mala 33

    Broj poruka: 251

    Prijavi adminu

    MiliPe pa receno mi je u drugoj grupi da bi sutra mogla radit test,meninje sutra 12dnt dvodnevnog transfera, da li bi test mogao polazat ili da idem u petak vadig betu, sta mi savjetujes? Imam pritisak ka da cu dobit M vec danima,a ona bi mi trebala doci u sub samo nezh da li ce doci ako koristin ove hormone? Bas ne znan sta bi,.

    👩 + 🙍‍♂️= sve ok
    4 AIH - beta 0
    1.IVF- beta 0
    2. ICSI - bemfola+ decortin+cetrotid+ovitrelle = ??

  • MiliPe

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    Mrvice Ako si spremna ursdi test, ja sam do sada uvek testirala i jako mi je to stresno. I ja imam menstrualne bolove ne znam dal od punkcije dal id transfera moze biti od svega. Drzim fige ako odlucis da se testiras 🤞🏻 

    🙎🏻‍♀️33 god sve uredu Amh 3,4ng
    🙍🏻‍♂️43 god asthenozoteratozo
    1.Icsi 6.23 ▶️ 19 js - 2 ❄️ u pn stadij 5.7Beta ❌
    8.23 Novi postupak ▶️ 16 🥚Nema ❄️ 14.9 Beta ❌
    1.24 Novi postupak ( Elnova, Puregon, Orgalutran) 18 js 6 🥚 Nema ❄️ Beta 8.2 ❌

  • Avatar tinčica1703

    tinčica1703

    Broj poruka: 182

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima cure. Ja sam imala ET trodnevnog embrija 25.01. i od jučer radim test oko 10 h ujutro , i jučer i danas negativno… 05.02. trebam javiti u polikliniku rezultat testa. Još malo dana nadanja. Iskreno se nadam da je rano još. Simptoma nemam nikakvih… Čekamo dalje… Sretno svima :)

    39 ja👩‍❤️‍👨30 muž
    jajovodi ✂️ .; Rh imunisatio, AMH 8, normosperma
    1. postupak- clomifen ❌
    2. postupak. prirodni- aspiracija prošla negativno bez ❌
    3. postupak- stanica se prestala razvijati ❌
    4. postupak- beta ❌
    5. postupak Škvorc- beta ❌
    6. postupak Beta+ poliklinika- ET ❌
    FET 1 blastocista- biokemijska trudnoća 💔

  • fenix1

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Pozdrav društvo. evo mi smo novi isto, bili prvi puta na FET na transfer 18.01, danas radili test i negativan :( dok mens. jos nema. Klinika kaže prestati s lijekovima. Ima netko slična iskustva?

  • irenairena

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    fsdfsf

  • irenairena

    Broj poruka: 3

    Prijavi adminu

    gfgfhgf

  • lucy1402

    Broj poruka: 6

    Prijavi adminu

    Cao chikite..da se i ja malo pojadam..

    Od 11/2022 smo u MPO. 3 stimulacije(ICSI)( ja inzulinska rezistencija,hashimoto,hipotireoza,samo 1  jajnik i to PCOS, muz slabo pokretni spermici..)
    Bila vec na 7 transfera. Od toga jedan nesmrznuti,6 FET.jedna biokemijska,ostalo beta 0.
    Od 3 stimulacije,2 bila u hiperstimulaciji 😮‍💨
    Zadnji FET 24.2. Sutra vadim betu..rekla sam da cekam vadenje bete,ne zelim test radit jer se uvijek lose iznenadim.

    Ono sto je drugacije kod ovog FET-a je to da sam 3 dan ciklusa pocela sa estrofemima,i vec 15dc mi je vracana blastica..cini mi se brzo poato su mi ciklusi cca 37d a i blasta je 5dnevni embrij…znaci trebao bi se vratit 5 dan nakon ovulacije.. sad cekamo do preksutra nalaze.. 🤞🤞🤞🤞

    Simptoma svakakvih..sto pripisujem cyclogestu..vidit cemo

    2011 endometrioza desni jajnik ex
    11/2016 prirodna trudnoća(3950/53) 💗
    9/2017 mised ab
    Hipotireoza,hashimoto,IR
    11/2022 stimulacija No1= 13js,2blastice, OHSS,zamrzavanje,oba FET-a beta -
    5/2023 stimulacija No2 =7js, 4 blastice, 1ET beta - ,2 FET-a beta -, 1 FET beta niska-biokemijska
    11/2023 stimulacija No3= 13js,OHSS, 6blastica (smrznute 1/1/2/2),
    2/24 Fet 1bc..cekamo rez

  • dina1111

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav borilice
    Evo da ija ispisem svoju situaciju  15 godina najmanje pokusavam ostat trudnainace imam 37 godina, 3 trudnoce nazalost sa losim izhodom dva pobacaja i jedna vanmatericna prije dve godine krenem u kliniku za neplodnost laparoskopije uklonjene priraslice septum maternice ali do trudnoce ne dolazi u januaru sam krenula da se bockam 18.1 punkciju dobila 16 celija 9 blasti dobila odgoden svjezi transfer radi hipera .14.3 prvi put imam transfer vracena jedna blast naravno zamrzanjcek od taj dan bolovi u stomaku u dodnjem djelu ledja i ja kao i uvjek nmg cekat sa testovima krenem se testirat odmah 3 dana i kao na blic da sam vidjela sjenu nastavim tako testirat i danas 6 dan od transfera jako lijepa druga crta dusu sam isplakala jos nmg da vjerujem da mi je uspjelo od prve 29.3 imam betu da radim inace radim ivf u ljubljani to vam je moja situacija nadam se da cemo sve docekat nase bebice u rukama 🍀🍀🍀

  • Avatar Marisha

    Marisha

    Broj poruka: 375

    Prijavi adminu

    dina1111

    Pozdrav borilice
    Evo da ija ispisem svoju situaciju 15 godina najmanje pokusavam ostat trudnainace imam 37 godina, 3 trudnoce nazalost sa losim izhodom dva pobacaja i jedna vanmatericna prije dve godine krenem u kliniku za neplodnost laparoskopije uklonjene priraslice septum maternice ali do trudnoce ne dolazi u januaru sam krenula da se bockam 18.1 punkciju dobila 16 celija 9 blasti dobila odgoden svjezi transfer radi hipera .14.3 prvi put imam transfer vracena jedna blast naravno zamrzanjcek od taj dan bolovi u stomaku u dodnjem djelu ledja i ja kao i uvjek nmg cekat sa testovima krenem se testirat odmah 3 dana i kao na blic da sam vidjela sjenu nastavim tako testirat i danas 6 dan od transfera jako lijepa druga crta dusu sam isplakala jos nmg da vjerujem da mi je uspjelo od prve 29.3 imam betu da radim inace radim ivf u ljubljani to vam je moja situacija nadam se da cemo sve docekat nase bebice u rukama 🍀🍀🍀


    Sretno i čestitam 

    🏈 43 sve ok
    🌷 35 endometrioza –> Jajovodi 2023.✂
    AMH 11,07 pmol/L, hashimoto(Euthyrox 75/50mg) TSH 2.14
    09.2023. Vinogradska
    (Rekovelle 72 + Menopur 75): 3🥚2🐧, rujan ET✖, listopad❄️✖, studeni❄️ ✖
    03.2024.Škvorc
    (Ovaleap+Menopur+Orgalutran)+Aspirin+Decortin+Folbella+Prolutex: 5🥚ožujak ET✖
    05.2024. prirodni ciklus:1🥚, beta 16.05.🤞🏻⏳🌸

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.