Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1050

    Prijavi adminu

    Dobra vecer curke 😊 Vikend je pocea lijepo i obecavajuce ali se nije tako nastavio… U subotu sam malo klizla u tušu i nabila ruku, bez muza se ne mogu presvuc i jos mnogo toga…  Jutros se probudila s kasljem i grloboljom, nakon toga me ne znam kad ni kako nesto ugrizlo za list noge koja je na tom mjestu dosta otekla i pocrvenila 😵 Ne znam kako bi nazvala ovi vikend 🤣 Teški fijasko! Ne treba meni komediju gledat , zivim je 😅  Vikend u znaku caja, Lekadola, hladnih obloga i Fenistil gela. Sutra vam javim jesam li prezivila ovi vikend  🤣🤣🤣  Nadam se da ste se vi puno bolje provele 😊

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1050

    Prijavi adminu

    Sta se tice simptoma nema promjene.Grudnjak mi je najbolji prijatelj, ne rastajemo se 😄
    Znaci imam cilu paletu simptoma Utogestana , krvarenje iz nosa od Andola i simptome prehlade 🤣  

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Lucy08

    Sta se tice simptoma nema promjene.Grudnjak mi je najbolji prijatelj, ne rastajemo se 😄
    Znaci imam cilu paletu simptoma Utogestana , krvarenje iz nosa od Andola i simptome prehlade 🤣


    O joj Bas te je krenulo. Ajde nadat cemo se da od ovog fijaska na kraju Bude Sve dobro. Cuvaj se brz oporavak ti zelim. Ipak nesto dobro U ovome svemu nisi stigla Puno mislit na testove i Betu.

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    jednaobicnacekalica

    NATALIE0407

    Curke kako prezivjeste vikend?

    Draga Natalie,
    Došle smo negdje na pola puta čekanja do Bete…kod mene nema bas nikakvih simptoma, sto mi je stvarno cudno sada već…prva dva, tri dana malo zatezanja dolje i to je to…Sada apsolutno ništa, pa ne znam hoće li se to promjeniti ili već gubim nadu pomalo od ovog postupka…🤷🏼‍♀️.
    Kada si ti i kakve simptome prvo osjetila nakon transfera?

    Da te Malo utjesim Sto se tice ti simptoma. U prvom pokusaju nisam imala nikakvi simptoma ni nakon trasfera ni poslije U trudnoci i rodilo se moje prvo cudo. Drugi transfer svi moguci simptomi od 8dpt i mucnine Koje su trajale do 16tt 24h na dan i rodilo se moje drugo cudo. Tako da ti simptomi kod svake trudnoce su drugaciji. Sad si trudna i uzivaj u tome. Pogledaj kakvu komediju da se opustis Malo iako znam da je tesko.


    Netko kaže da ne mora ništa značiti ako nemaš simptome ali sve nekako manje nada polažem u ovaj postupak..sigurno ću do kraja tjedna probati test napraviti jer mi ne Beta tek u ponedjeljak ako do tada ne procurim…🤷🏼‍♀️

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Lucy08

    Dobra vecer curke 😊 Vikend je pocea lijepo i obecavajuce ali se nije tako nastavio… U subotu sam malo klizla u tušu i nabila ruku, bez muza se ne mogu presvuc i jos mnogo toga… Jutros se probudila s kasljem i grloboljom, nakon toga me ne znam kad ni kako nesto ugrizlo za list noge koja je na tom mjestu dosta otekla i pocrvenila 😵 Ne znam kako bi nazvala ovi vikend 🤣 Teški fijasko! Ne treba meni komediju gledat , zivim je 😅 Vikend u znaku caja, Lekadola, hladnih obloga i Fenistil gela. Sutra vam javim jesam li prezivila ovi vikend 🤣🤣🤣 Nadam se da ste se vi puno bolje provele 😊


    Jutro i tebi😄,
    Ajme meni tebe je bas krenulo kako bi se reklo…zar si toliko ruku natukla?
    Ja isto jucer kasljala ko konj, pola noci pila sirupe i jedva zaspala nekako, evo jutros nos curi, začepljen, bit će neka prehlada…Bas nam to nije sad trebalo…
    A od simptoma ni S, jedino su me jucer neki vjetrovi pratili kroz dan, ne znam šta bi na to rekla, dal sam se samo dobro najela ili ne, ali inače nemam problema s tim..sise i dalje ništa, grčeva dolje nemam, tako da i dalje ništa…
    I tebi je slično koliko vidim, nema nekih značajnih simptoma?🫣

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1050

    Prijavi adminu

    Dobro jutro žene, evo prezivila sam taj kobni vikend i uplovila u jos napetiji i neizvjesniji tjedan 😄 
    Ruku sam bas natukla ali nema veze, to mi je sad najmanja briga… proci ce 😊 Prehlada me bas dobro uhvatila, sinoc nisam mogla zaspat koliko sam svirala i kasljala, a jutros se probudila kao prebivena . Nisam u drami , ne osluskujem uopce simptome. Znam da te sta ih imam mogu biti od stimulacije, progesterona s kojim se šopam… Otkad sam krenila sa stimulacijom sam naduta i prate me vjetrovi , stalno sam imala proljeve , sad imam opstipaciju zadnjih dana vjerovatno od utrogestana… inace od tegoba koje mi je uzrokovao pms su bolne dojke koje kad bi prestale bolit bi uskoro procurila i generalno luđačko ciscenje kuce dan prije curenja…  Sad me sise ubijaju od bolova. Dobijem li za vikend poriv da preokrenem kucu znat cu na cemu sam 😅
    Mislim da se ne trebas brinit, za tjedan dana idemo vadit betu pa sta bude 😊 

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Bitno da su ga nekako preživjela, jer ovaj tjedan je ključan…🤭
    Može ti biti još od stimulacije, ali danas ide 7 dan nakon transfera pa ako i je nešto uskoro bi trebale imati ipak neke simptome…Prošli put je meni krenulo od 9 dnt, tako da je još možda stvarno rano..ali kada vidim da su žene već 10-11 dan radile testove možda i nije toliko…ja mislim da ću u petak ili subotu napraviti test pa ako je negativan znam da ništa od bete…ali naravno, skupljam hrabrost, nije mi bas svejedno…
    Držim nam fige da nas Beta i/ili test iznenade, a ti piši kako se osjećaš…pratimo se i dalje🤞🏻🥰

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1050

    Prijavi adminu

    jednaobicnacekalica

    Bitno da su ga nekako preživjela, jer ovaj tjedan je ključan…🤭
    Može ti biti još od stimulacije, ali danas ide 7 dan nakon transfera pa ako i je nešto uskoro bi trebale imati ipak neke simptome…Prošli put je meni krenulo od 9 dnt, tako da je još možda stvarno rano..ali kada vidim da su žene već 10-11 dan radile testove možda i nije toliko…ja mislim da ću u petak ili subotu napraviti test pa ako je negativan znam da ništa od bete…ali naravno, skupljam hrabrost, nije mi bas svejedno…
    Držim nam fige da nas Beta i/ili test iznenade, a ti piši kako se osjećaš…pratimo se i dalje🤞🏻🥰


    Da , ali moj je embrij mlađi od tvog 2 dana tako da opet ne mozemo se bas uspoređivat 😄 Ja ne mogu test radit kad i ti zbog Choragona. Sta se tice trudnickih simptoma jedino sta nemam mucnine i nagon za povracanje 🤣 Realno ja jos ne mogu ni imat neke simptome jer ako cemo ic nekom logikom da je i doslo do implantacije jos nemam  neku razinu bHCG koja bi davala nekakve ocite znakove. Natalie nam je dala svoj primjer koji dokazuje da nemamo razloga za brigu ukoliko nemamo simptoma… 🤞 😊

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Monolena

    Broj poruka: 354

    Prijavi adminu

    Prijavljujem FET dva trodnevna 🙂! A sad dva tjedna agonije 😅

    Ja- ‘89, Hashimoto, Endometrioza L. jajnik (nestala) , PCOS
    Muž-’88, 👍
    Ivf centar Lučinger
    1. AIH pretvoren u IVF, 4 js, 1 oplođena, ET 21.4.2022., beta ❌️
    2. Stimulirani IVF (Gonal F 150, Cetrotide) - 12 js, 8 oplođenih i zamrznutih
    FET 11.7.2022 - vracena 2 trodnevna 🤞 1. beta 14dnt (25.7.) 657; 2. beta 16dnt (27.7) 1403, 1.uzv (5+1 tt) 2 gestacijske vrecice, 2. uzv (6+4 tt) ❤❤ Panorama ✅️, stižu 🙋‍♀️ i 🙋 Anomaly scan ✅️
    Moje najveće ljubavi su stigle 03/23 👨‍👩‍👧‍👦

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    jednaobicnacekalica

    Bitno da su ga nekako preživjela, jer ovaj tjedan je ključan…🤭
    Može ti biti još od stimulacije, ali danas ide 7 dan nakon transfera pa ako i je nešto uskoro bi trebale imati ipak neke simptome…Prošli put je meni krenulo od 9 dnt, tako da je još možda stvarno rano..ali kada vidim da su žene već 10-11 dan radile testove možda i nije toliko…ja mislim da ću u petak ili subotu napraviti test pa ako je negativan znam da ništa od bete…ali naravno, skupljam hrabrost, nije mi bas svejedno…
    Držim nam fige da nas Beta i/ili test iznenade, a ti piši kako se osjećaš…pratimo se i dalje🤞🏻🥰


    Moj Prvi transfer simptomi 0,rodilo se moje prvo cudo. Tako da vjeruj U svoju bebicu i da Bude sve u najboljem redu i tebi i ostalima cekalicama.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.