Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Lijep pozdrav cekalice moje zelim vam Puno strpljenja i velika bete i pozitivne testove. Znam da je lakse reci nego napravit Ali ako mozete izdrzite da neradite Puno ranije testove jer moze Biti Jos vise nervoze. A Sto se simptoma tice kod sviju je drugacije. DVA postupka hvala Bogu dvoje djece. Oba postupka totalno razlicita prvi transfer nijedan simptom nisam imala i Sve je bilo uredu rodilo se moje prvo cudo. Drugi transfer simptomi svi moguci od petog Dana do 16tt i  rodilo se moje drugo cudo. Pokusajte se opustit koliko je moguce znam da je lakse reci nego napraviti. Sve najbolje vam zelim.

  • Avatar Nola_

    Nola_

    Broj poruka: 594

    Prijavi adminu

    Prvi je bio u vinogradskoj, ne sumnjam u strucnost pojedinuh lijecnika gore ali ne u tim uvjetima, previse ljudi, velike guzve, dosta se generalizira. Ja sam dobila krivi terapiju za moj amh, bilo mi je dosta dugo jako lose. Za nas je bio dosta bitan i embriolog jer zbog sgrama treba raditi icsi. Ugl sve u svemu mislim da drzavne bolnicu nisu naj izbor. Drugi je bio u beti plus i za njih imam samo rijeci hvale. Od dr dmitrovic koju obozavam do embriologice, sestara ma svih, skroz druga prica i svima bi preporucila. Cijela ekipa je sto je najvaznije strasno strucna a onda i ljubazna i uvijek na raspolaganju. 
    Da, Natalie ne voli testove, meni je lakse s testovima a i politika je bila takva u Betiplus. Prvo kucni test pa onda beta. Znam da je tesko cekat, pokusajte se zabavit s bilo cim da ne razmisljate. Ja sam dosta radila i pokusavala se na to fokusirat. Sto god odlucile za testove svakako vam zelim troznamenkastu betu kad je planirano🤗

    [lilypie.com]

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Nola_

    Prvi je bio u vinogradskoj, ne sumnjam u strucnost pojedinuh lijecnika gore ali ne u tim uvjetima, previse ljudi, velike guzve, dosta se generalizira. Ja sam dobila krivi terapiju za moj amh, bilo mi je dosta dugo jako lose. Za nas je bio dosta bitan i embriolog jer zbog sgrama treba raditi icsi. Ugl sve u svemu mislim da drzavne bolnicu nisu naj izbor. Drugi je bio u beti plus i za njih imam samo rijeci hvale. Od dr dmitrovic koju obozavam do embriologice, sestara ma svih, skroz druga prica i svima bi preporucila. Cijela ekipa je sto je najvaznije strasno strucna a onda i ljubazna i uvijek na raspolaganju.
    Da, Natalie ne voli testove, meni je lakse s testovima a i politika je bila takva u Betiplus. Prvo kucni test pa onda beta. Znam da je tesko cekat, pokusajte se zabavit s bilo cim da ne razmisljate. Ja sam dosta radila i pokusavala se na to fokusirat. Sto god odlucile za testove svakako vam zelim troznamenkastu betu kad je planirano🤗


    Zato smo mi odmah krenuli privatno kod Lučija, i stvarno smo prezadovoljni. Jedina mi je “mana” sto nema punu anesteziju (uspavljivanje) za punkcije, nego samo lokalnu koju sam primila ali i dalje se sve osjeti…Ne znam kako je po tom pitanju u Vinogradskoj i u Beti plus klinici? 
    Ali vjerujem da državne bolnice nisu ni slično po ni jednom pitanju šta se tiče postupaka. Pogotovo neradnim danima i praznicima kada ne rade, a trebaš imati punkciju; transfer i sl., dok su u privatnim klinikama uvijek dostupni i možeš ih nazvati i u pola noci i nedjeljama i praznicima…

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Lijep pozdrav cekalice moje zelim vam Puno strpljenja i velika bete i pozitivne testove. Znam da je lakse reci nego napravit Ali ako mozete izdrzite da neradite Puno ranije testove jer moze Biti Jos vise nervoze. A Sto se simptoma tice kod sviju je drugacije. DVA postupka hvala Bogu dvoje djece. Oba postupka totalno razlicita prvi transfer nijedan simptom nisam imala i Sve je bilo uredu rodilo se moje prvo cudo. Drugi transfer simptomi svi moguci od petog Dana do 16tt i rodilo se moje drugo cudo. Pokusajte se opustit koliko je moguce znam da je lakse reci nego napraviti. Sve najbolje vam zelim.


    Hvala Natalie na ovako lijepim savjetima i riječima…najgore je to čekanje. Makar da nije i ništa, voljela bi to sto prije znati da se mogu pripremiti za dalje…ovako ova neizvjesnost ubija, a ima još dosta vremena do bete..🤷🏼‍♀️. 
    Gdje ste vi išli u postupak? I naravno, čestitke na uspješnim trudnoćama i bebicama…🥰

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1043

    Prijavi adminu

    jednaobicnacekalica

    Lucy08

    Jednaobicnacekalica trebala bi 18.07. vadit betu, a test cu napravit dan ili dva prije ili necu uopce 😅 strah me

    Tako i ja..iste datume pišemo..🫣.
    Jooooj sve znam, ja sam već sada malo na iglama a kao ima vremena..ovo iščekivanje je najgori dio, najradije bi se probudila samo na vađenje bete i/ili test…mislim da neću odoljeti da ga ne napravim..šta ti mislis?


    Bas se mislim da je zaspat i probudit se za 10 dana na vađenje bete 🤣

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1043

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Lijep pozdrav cekalice moje zelim vam Puno strpljenja i velika bete i pozitivne testove. Znam da je lakse reci nego napravit Ali ako mozete izdrzite da neradite Puno ranije testove jer moze Biti Jos vise nervoze. A Sto se simptoma tice kod sviju je drugacije. DVA postupka hvala Bogu dvoje djece. Oba postupka totalno razlicita prvi transfer nijedan simptom nisam imala i Sve je bilo uredu rodilo se moje prvo cudo. Drugi transfer simptomi svi moguci od petog Dana do 16tt i rodilo se moje drugo cudo. Pokusajte se opustit koliko je moguce znam da je lakse reci nego napraviti. Sve najbolje vam zelim.


    Hvala ❤️ 

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1043

    Prijavi adminu

    Meni su se simptomi poceli mjenjat kako odmice vrime od stimulacije skroz se dobro osjecam bez pretjerane boli i pritiska u zdjelici i jajnicima. Sad minimalno dolje osjecam pritisak i nelagodu, sise i dalje pucaju po šavu od boli i natecenosti. Zadnja 2 dana me pocela mucit opstipacija, stalno mi se spava, jede … jel to od utrogestana? Ujutro sam kao prehlađena, poslje budem dobro. Jutros me probudilo krvarenje iz nosa vjerovatno od Andola ? Necu da filman neke trudnicke simptome jer je jos rano za njih pa za 10 dana bude tesko razocaranje 🙈

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    jednaobicnacekalica

    NATALIE0407

    Lijep pozdrav cekalice moje zelim vam Puno strpljenja i velika bete i pozitivne testove. Znam da je lakse reci nego napravit Ali ako mozete izdrzite da neradite Puno ranije testove jer moze Biti Jos vise nervoze. A Sto se simptoma tice kod sviju je drugacije. DVA postupka hvala Bogu dvoje djece. Oba postupka totalno razlicita prvi transfer nijedan simptom nisam imala i Sve je bilo uredu rodilo se moje prvo cudo. Drugi transfer simptomi svi moguci od petog Dana do 16tt i rodilo se moje drugo cudo. Pokusajte se opustit koliko je moguce znam da je lakse reci nego napraviti. Sve najbolje vam zelim.

    Hvala Natalie na ovako lijepim savjetima i riječima…najgore je to čekanje. Makar da nije i ništa, voljela bi to sto prije znati da se mogu pripremiti za dalje…ovako ova neizvjesnost ubija, a ima još dosta vremena do bete..🤷🏼‍♀️.
    Gdje ste vi išli u postupak? I naravno, čestitke na uspješnim trudnoćama i bebicama…🥰


    Razumijem vas i znam kroz Sto prolazite. Ali U IVF je stalno neko cekanje prvo punkcija hoce Li Biti jajni stanica Pa hoce Li se oplodit Pa hoce Li se primit Pa 14 Dana cekanja Bas za izludit. Najvise nam treba strpljenja a Toga najmanje imamo. Ali najvaznije da se na kraju isplati i da ima nade. I ja sam cekala 6 godina probaj Ovo probaj Ono,jedna operacija Pa kontrole, Pa hiper nakon punkcije Pa bolnica opet  cekanje da se Sve smiri Pa U Fet stalno neko cekanje. Ali Mi smo Jake i hvala Bogu na svim ovim metodama inekcijama i tabletama da mozemo doci do svog cuda prije ili poslije. Ja Uvijek kazem Bog daje najteze krizeve najjacim ljudima. A Mi to jesmo.

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    jednaobicnacekalica

    NATALIE0407

    Lijep pozdrav cekalice moje zelim vam Puno strpljenja i velika bete i pozitivne testove. Znam da je lakse reci nego napravit Ali ako mozete izdrzite da neradite Puno ranije testove jer moze Biti Jos vise nervoze. A Sto se simptoma tice kod sviju je drugacije. DVA postupka hvala Bogu dvoje djece. Oba postupka totalno razlicita prvi transfer nijedan simptom nisam imala i Sve je bilo uredu rodilo se moje prvo cudo. Drugi transfer simptomi svi moguci od petog Dana do 16tt i rodilo se moje drugo cudo. Pokusajte se opustit koliko je moguce znam da je lakse reci nego napraviti. Sve najbolje vam zelim.

    Hvala Natalie na ovako lijepim savjetima i riječima…najgore je to čekanje. Makar da nije i ništa, voljela bi to sto prije znati da se mogu pripremiti za dalje…ovako ova neizvjesnost ubija, a ima još dosta vremena do bete..🤷🏼‍♀️.
    Gdje ste vi išli u postupak? I naravno, čestitke na uspješnim trudnoćama i bebicama…🥰

    Razumijem vas i znam kroz Sto prolazite. Ali U IVF je stalno neko cekanje prvo punkcija hoce Li Biti jajni stanica Pa hoce Li se oplodit Pa hoce Li se primit Pa 14 Dana cekanja Bas za izludit. Najvise nam treba strpljenja a Toga najmanje imamo. Ali najvaznije da se na kraju isplati i da ima nade. I ja sam cekala 6 godina probaj Ovo probaj Ono,jedna operacija Pa kontrole, Pa hiper nakon punkcije Pa bolnica opet cekanje da se Sve smiri Pa U Fet stalno neko cekanje. Ali Mi smo Jake i hvala Bogu na svim ovim metodama inekcijama i tabletama da mozemo doci do svog cuda prije ili poslije. Ja Uvijek kazem Bog daje najteze krizeve najjacim ljudima. A Mi to jesmo.


    Ovo si odlično opisala i točno tako i je..ni manje ni vise! Ali opet kako kazes, daj Boze da se sve isplati na kraju a vjerujem i da hoće..
    Samo ta neizvjesnost…bilo bi mi lakše da znam da odmah je ili nije nego da se ovako patimo..ali šta ćeš, ne razumiju to oni koji ne prolaze..🫣. 
    Nego, danas prolazi 4 dan nakon FET-a i kod mene danas apsolutno jedno veliko ništa..jučer je bilo malo Grčića dolje, ali danas uopće ne…ni sise ni ništa, ne znam šta bi rekla…Kada uopće krenu “simptomi” ako ih ima? 
    Kako je kod tebe Lucy?

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Lucy08

    Meni su se simptomi poceli mjenjat kako odmice vrime od stimulacije skroz se dobro osjecam bez pretjerane boli i pritiska u zdjelici i jajnicima. Sad minimalno dolje osjecam pritisak i nelagodu, sise i dalje pucaju po šavu od boli i natecenosti. Zadnja 2 dana me pocela mucit opstipacija, stalno mi se spava, jede … jel to od utrogestana? Ujutro sam kao prehlađena, poslje budem dobro. Jutros me probudilo krvarenje iz nosa vjerovatno od Andola ? Necu da filman neke trudnicke simptome jer je jos rano za njih pa za 10 dana bude tesko razocaranje 🙈


    Sada vidim i tvoj odgovor..
    Znaci bolje si po tom pitanju? Moguće je i od utrica prvih par dana, pa ti se stalno jede i spava…😄. 
    Osjećaš sise?
    Ja prijavljujem da danas ništa apsolutno ne osjecam, nikakve simptome, ni sise ni grčeve dolje ni ništa..jučer i prekjucer je malo dolje zabockalo pa stalo i tako u par mahova a danas ni to..tako da ne znam uopće ako počinju simptomi kada počinju?prosli mjesec na ET sam negdje od 6 dana osjećala jake kao menstrualne bolove kao da ću procuriti svake sekunde…a sad nema ni toga, možda je prerano jos, hmm tko će znati..

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.