Simptomi nakon embriotransfera - čekanje BETE

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1045

    Prijavi adminu

    Ne znam kako kad su sve misli i sva koncentracija usmjereni na to. I muz je posta nestrpljiv od moje nestrpljivosti 🤣 vikend ce mi proc brzo jer ce bit sadrzajniji, pa smo od ponediljka opet na mukama 😄

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Istina, znam kako ti je. Ja sam svog doslovno “ubila” sa tim pričama i još mu 6282 testova gurala pod nos, možeš misliti kako mu je bilo, gore nego meni na kraju hahaha. 
    Ali da, lakše je da odmah znamo dal je ili nije, a ovako samo o tome razmišljaš sto god radio..🤷🏼‍♀️. 
    Super ako imaš nekakvih planova za vikend samo da malo barem skreneš misli😂🫣

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1045

    Prijavi adminu

    jednaobicnacekalica

    Istina, znam kako ti je. Ja sam svog doslovno “ubila” sa tim pričama i još mu 6282 testova gurala pod nos, možeš misliti kako mu je bilo, gore nego meni na kraju hahaha.
    Ali da, lakše je da odmah znamo dal je ili nije, a ovako samo o tome razmišljaš sto god radio..🤷🏼‍♀️.
    Super ako imaš nekakvih planova za vikend samo da malo barem skreneš misli😂🫣


    E pa neka si!  Tribaju i oni bit ukljuceni u cijeli proces, a dio procesa je i ovo iscekivanje, nestrpljivost i drama 😄 
    Tko ceka taj i doceka!  Smisli i ti nekakav sadrzaj za vikend da ti vrime brze prođe 😊

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Trebala si to vidjeti, i kaže mi još šta se nisam mogla vise strpiti, šta meni sad znaci taj podatak bete par dana prije nego šta sam trebala vaditi, hoću li sad normalno spavati..ma komedija😂.
    Kuda ćeš ti za vikend? Morati ću nešto pod hitno smisliti imace sam jeba** jeza s mislima….🫣

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • Avatar Lucy08

    Lucy08

    Broj poruka: 1045

    Prijavi adminu

    jednaobicnacekalica

    Trebala si to vidjeti, i kaže mi još šta se nisam mogla vise strpiti, šta meni sad znaci taj podatak bete par dana prije nego šta sam trebala vaditi, hoću li sad normalno spavati..ma komedija😂.
    Kuda ćeš ti za vikend? Morati ću nešto pod hitno smisliti imace sam jeba** jeza s mislima….🫣


    Naravno da je bija u pravu ali tesko se strpit tih par dana 😅  Nemam neki specijalni plan za vikend, nisam bas za neku akciju, ne mogu na more jos… ja sam na bolovanju i imam vremena na pretek za mislit o glupostima tj do 16h dok on ne dođe doma s posla pa mi je on onda zabava 🤣 njega da pilam haha U subotu cemo na selo kod muzeve familije pa ce bit obiteljsko druzenje, dan ce u cas proletit… a u nedilju cemo negdi lagano u šetnjicu, vjerovatno rucak ili vecera vani… znam da ce bit sadrzajno cim smo oboje slobodni 😊

    🙋‍♀️ 1988. - zdrava, AMH 35, trombofilija
    Th: Novalac, Andol100, vitD, Euthyrox
    🧔 1983. - azoospermia, FSH 32.6, testosteron 7.4
    Polik. CITO: 05.2022. m-tesse ✔️🔝🥳
    06.22. ICSI 6🥚 ET 2 trodnevna✖️💔
    09.22. FET(2🐧) ✖️💔💔
    5./23. histeroskopija ✔️
    6./23. 2. ICSI 11🥚 29.6.ET 2 trod (3d🐧🐧+ 1B🐧) 10dpt➕️ beta 14dpt 134.5, 16dpt 351.3, 1. UZV 💙 👶Nifty ✔️♂️ [tickerfactory.com]

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Lucy08

    jednaobicnacekalica

    Trebala si to vidjeti, i kaže mi još šta se nisam mogla vise strpiti, šta meni sad znaci taj podatak bete par dana prije nego šta sam trebala vaditi, hoću li sad normalno spavati..ma komedija😂.
    Kuda ćeš ti za vikend? Morati ću nešto pod hitno smisliti imace sam jeba** jeza s mislima….🫣

    Naravno da je bija u pravu ali tesko se strpit tih par dana 😅 Nemam neki specijalni plan za vikend, nisam bas za neku akciju, ne mogu na more jos… ja sam na bolovanju i imam vremena na pretek za mislit o glupostima tj do 16h dok on ne dođe doma s posla pa mi je on onda zabava 🤣 njega da pilam haha U subotu cemo na selo kod muzeve familije pa ce bit obiteljsko druzenje, dan ce u cas proletit… a u nedilju cemo negdi lagano u šetnjicu, vjerovatno rucak ili vecera vani… znam da ce bit sadrzajno cim smo oboje slobodni 😊


    Naravno da, ali opet, ne prolaze to oni, lakše je njima reci..bas me zanima kako bi im bilo na našem mjestu…🫣. 
    Eh da, ovako visak slobodnog vremena je još gori nego da si nečim zaokupirana…Jako lijepo, znaci idete malo napuniti baterije kod njegove familije..Onda sve četiri u zrak i uzivaj u gostima😄. Nedjelja je sama po sebi dosadnjikava ali sada vise nego ikad treba biti ispunjena kazes haha.
    Ja ću danas smisliti šta ćemo mi, isto vjerovatno do mojih za vikend kako muz radi, pa da nismo same u stanu..🤷🏼‍♀️

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    Lucy08

    jednaobicnacekalica

    Trebala si to vidjeti, i kaže mi još šta se nisam mogla vise strpiti, šta meni sad znaci taj podatak bete par dana prije nego šta sam trebala vaditi, hoću li sad normalno spavati..ma komedija😂.
    Kuda ćeš ti za vikend? Morati ću nešto pod hitno smisliti imace sam jeba** jeza s mislima….🫣

    Naravno da je bija u pravu ali tesko se strpit tih par dana 😅 Nemam neki specijalni plan za vikend, nisam bas za neku akciju, ne mogu na more jos… ja sam na bolovanju i imam vremena na pretek za mislit o glupostima tj do 16h dok on ne dođe doma s posla pa mi je on onda zabava 🤣 njega da pilam haha U subotu cemo na selo kod muzeve familije pa ce bit obiteljsko druzenje, dan ce u cas proletit… a u nedilju cemo negdi lagano u šetnjicu, vjerovatno rucak ili vecera vani… znam da ce bit sadrzajno cim smo oboje slobodni 😊


    Naravno da, ali opet, ne prolaze to oni, lakše je njima reci..bas me zanima kako bi im bilo na našem mjestu…🫣. 
    Eh da, ovako visak slobodnog vremena je još gori nego da si nečim zaokupirana…Jako lijepo, znaci idete malo napuniti baterije kod njegove familije..Onda sve četiri u zrak i uzivaj u gostima😄. Nedjelja je sama po sebi dosadnjikava ali sada vise nego ikad treba biti ispunjena kazes haha.
    Ja ću danas smisliti šta ćemo mi, isto vjerovatno do mojih za vikend kako muz radi, pa da nismo same u stanu..🤷🏼‍♀️

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    Curke kako prezivjeste vikend? 

  • Jednaobicnacekalica

    Broj poruka: 208

    Prijavi adminu

    NATALIE0407

    Curke kako prezivjeste vikend?


    Draga Natalie,
    Došle smo negdje na pola puta čekanja do Bete…kod mene nema bas nikakvih simptoma, sto mi je stvarno cudno sada već…prva dva, tri dana malo zatezanja dolje i to je to…Sada apsolutno ništa, pa ne znam hoće li se to promjeniti ili već gubim nadu pomalo od ovog postupka…🤷🏼‍♀️. 
    Kada si ti i kakve simptome prvo osjetila nakon transfera?

    🙍🏼‍♀️ 30, bez jajovoda
    🙎🏼‍♂️ 40, sve okej
    4/2022 - Ivf - 8 js, oplođeno 6, od toga 4 dobre. 2 vracene, Beta - ništa
    7/2022 - FET - 2 vracene, Beta -ništa
    10/2022 - Ivf- 10 js, 7 oplođeno, 5 dobivenih dobrih.
    2 su vracene - Beta - ništa
    04/2023 - FET u prirodnom ciklusu, dvije vracene
    Beta - ništa
    06/2023 - punkcija, 11 stanica - transfer 2x trodnevna-i 7 zamrznuto- Beta - 14 dan - 940, 16 dan - 2.215 ❤️🙏🏻 Uzv-10.7.-imamo twinse✌🏻❤️❤️

  • NATALIE0407

    Broj poruka: 657

    Prijavi adminu

    jednaobicnacekalica

    NATALIE0407

    Curke kako prezivjeste vikend?

    Draga Natalie,
    Došle smo negdje na pola puta čekanja do Bete…kod mene nema bas nikakvih simptoma, sto mi je stvarno cudno sada već…prva dva, tri dana malo zatezanja dolje i to je to…Sada apsolutno ništa, pa ne znam hoće li se to promjeniti ili već gubim nadu pomalo od ovog postupka…🤷🏼‍♀️.
    Kada si ti i kakve simptome prvo osjetila nakon transfera?


    Da te Malo utjesim Sto se tice ti simptoma. U prvom pokusaju nisam imala nikakvi simptoma ni nakon trasfera ni poslije U trudnoci i rodilo se moje prvo cudo. Drugi transfer svi moguci simptomi od 8dpt i mucnine Koje su trajale do 16tt 24h na dan i rodilo se moje drugo cudo.  Tako da ti simptomi kod svake trudnoce su drugaciji. Sad si trudna i uzivaj u tome. Pogledaj kakvu komediju da se opustis Malo iako znam da je tesko.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.