Razmjena robice ili prodaja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    bubica11


    bubica11


    Ozbiljno?? Bas sam kupila 2 plava bodija i pisu da se peru na 40..bilo bi odlično da mogu bez pustanja boje na 60 :) vi bas imate te obojane??
    Pitam za ove iz lidla.

    Ja sam risakirala sa tamno rozim,skoro crvenim i ništa nije pustilo..na 60 ide sigurno..

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    mama84


    bubica11


    bubica11


    Ozbiljno?? Bas sam kupila 2 plava bodija i pisu da se peru na 40..bilo bi odlično da mogu bez pustanja boje na 60 :) vi bas imate te obojane??
    Pitam za ove iz lidla.
    Ja sam risakirala sa tamno rozim,skoro crvenim i ništa nije pustilo..na 60 ide sigurno..

    iz lidla robica se moze bez problema prat na 60..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Tina0208


    mama84


    bubica11


    bubica11


    Ozbiljno?? Bas sam kupila 2 plava bodija i pisu da se peru na 40..bilo bi odlično da mogu bez pustanja boje na 60 :) vi bas imate te obojane??
    Pitam za ove iz lidla.
    Ja sam risakirala sa tamno rozim,skoro crvenim i ništa nije pustilo..na 60 ide sigurno..
    iz lidla robica se moze bez problema prat na 60..

    A bome i na 90 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5449

    Prijavi adminu

    Slazem se s paris ide i na 90 bez bada :-)

    http://proudmomy.blog.hr/ [proudmomy.blog.hr]

    10.03.2013. Maksim 💙 [lilypie.com]
    04.06.2018. Aleksandar 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar sunday morning mommy

    sunday morning mommy

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Drage mame, opet prodajem hrpu robice… Velik dio je 62, sve sam ja kupovala tako da je jako očuvano i malo nošeno..  ima tu bodića, hlačica, trenirkica…
    Cijene su korektne. ako je netko zainteresiran, molim da mi se javi privatnom porukom za fotke…Hvala :-*

  • Avatar Bebach22

    Bebach22

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Da dignem malo temu😀
    Prodaje li koja curka robicu za djevojčicu al da je očuvana i moderna?vel 68/74…
    Moze u pp ponude

  • Avatar ILoveCats

    ILoveCats

    Broj poruka: 357

    Prijavi adminu

    Hej :)

    Ima aktivnih?


  • graycat

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Prodajem lot robice za dečke od broja 52-80. jakne,bodići,benkice,hlače,trenerke,majice,đemperi..

  • Avatar Jelka87

    Jelka87

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    ima :)

  • Avatar Jelka87

    Jelka87

    Broj poruka: 5

    Prijavi adminu

    prodajem i ja odjecu za bebe i igracke i nesto od opreme :)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.