Razmjena robice ili prodaja

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lilica

    Lilica

    Broj poruka: 1031

    Prijavi adminu

    prodajem weledino ulje za masazu medice, tek je kupljeno i svega 2 puta koristeno, puna je bocica skroz.. kao sto znate zavrsila sam u bolnici do kraja tako da mi nazalost nece trebati.. javite se u inbox ako ste zainteresirane

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    Uzimala sam njihove bodiće i super su..peri deri..čak i on obojani su išli na 90,a nisu pustili boju niti izbljedili..

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar mama842

    mama842

    Broj poruka: 60

    Prijavi adminu

    ..na lidl mislim…

    Život je plamen koji uvijek gori, ali se ponovno zapali svaki put kad se dijete rodi.

  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ja imam nešto veće vreće za spavanje i poneki skafader, pa ako nekome treba neka se slobodno javi, ja sam ih dobila previše, a stvarno su u super stanju..

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Imam nešto nove, jednom oprane i nikad nošene robice. Radi se o:

    - bodi dugih rukava bijeli sa zelenim natpisom mini bunny i sivim zekom - H&M – vel. 50
    - hlačice bez stopala, svijetlosive sa zeleno-bijelim prugama na pojasu i dnu nogavica i bijelim zekom na jednoj nogavici - H&M – vel. 50
    - bijela (lagano bež) majica dugih rukava – vel. 56
    - majica kratkih rukava bijela sa jesenskim motivom (jež, lišće) na prednjoj strani  - H&M – vel. 56
    - bodi dugih rukava bijeli sa jesenskim motivima - H&M – vel. 56
    - bodi dugih rukava, bijeli sa zelenim i sivim prugama – C&A – vel. 56
    - bodi dugih rukava, bijeli sa zekom – C&A – vel. 56
    - svijetloplavi bodi dugih rukava sa kragnicom i na kopčanje 2 gumbića – idexe –  vel. do 6.mj
    - plave (akvamarin?) hlače – H&M – vel. 68 (4-6 mj)

    - plave traperice – vel. do 6 mj
    Sve u kompletu za 200 kn, šaljem poštom ili ako ste u ZG možemo se naći i na kavi 

    Ako koga zanima, slobodno se javite, mogu poslati i slikice.

    I da, ako koja mama koristi ili misli da će joj trebati za svaki slučaj adaptirano mlijeko imam jednu neotvorenu kutiju Bebimila 1 i 1 paket Aptamila 1 koje ne bih htjela baciti ako kome treba.

  • paris

    Broj poruka: 398

    Prijavi adminu

    Hm da… neko me dobro podsjetio - sve ovo može i pojedinačno - cijena po dogovoru 

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Ozbiljno?? Bas sam kupila 2 plava bodija i pisu da se peru na 40..bilo bi odlično da mogu bez pustanja boje na 60 :) vi bas imate te obojane??

  • Avatar bubica11

    bubica11

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    bubica11


    Ozbiljno?? Bas sam kupila 2 plava bodija i pisu da se peru na 40..bilo bi odlično da mogu bez pustanja boje na 60 :) vi bas imate te obojane??
    Pitam za ove iz lidla.
  • Avatar sretnamama3

    sretnamama3

    Broj poruka: 42

    Prijavi adminu

    ja svu robicu perem na 60.. čak i na 60+.. i ništa mi još nije pustilo boju,a skoro svi su u boji.. =)

    <3<3<3<3 Tomo Suza = Anabela i Emili<3<3<3<3

  • Avatar Anjitos

    Anjitos

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Lidl ima jednu od boljih robica, garantirano! Ja od tamo imam 80% robice..od skafandera do bodija. Imaju odlican pamuk. Preporucam. A i uvijek imaju ljepe motive za curice i za deckice i jeftini su uvijek. ;)

    Anja

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.