Rani simptomi trudnoce?!hitno

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima,nova sam na forumu. Molim vas za misljenje. Naime,imala sam odnos s prekinutim snosajem i decko se obrisao nakon toga pa smo kasnije nastavili(znaam da je neodgovorno). Kako sam ja izracunala to je bio plodni dan mozda 3 ili 4 dana prije ovulacije a slicno smo napravili i dan nakon ovulacije.ovaj mjesec sam imala jako izrazenu ovulaciju to mi se i prije znalo dogadati i grcevi lagani tupi bi se nastavili sve dok ne dobijem i plus svi ostali simptomi pms-a.sad imam grceve lagane nista posebno,imala sam prije dva dana gljivicnu infekciju koja je trajala dva tri dana i tad je iscjedak bio gust bijel grudvast svrab i ostalo.grudi blago uvecane ali ni blizu bolne i osjetljive kao nekad prije.vrlo vrlo malo samo na bradavici.trazila sam si cerkviks i sva sam izludena jer ga ne mogu dobro napipat ili ne znam.sad iscjedak skoro i da nemam a prije dan dva bio je onako proziran bjelkast obilniji a sad nije.ne znam ni kako sam napisala sve ovo nadam se da cete imat strpljenja citat.Jedan od razloga zbog koji nisam spremna na trudnocu jesu teski lijekovi koje uzimam i doktorica je rekla da trudnocu moram najavit zbog mogucih malformacija na plodu(da ne pisem sad jos i povijest bolesti).Uglavnom prije nego napravim test trebaju mi rijeci utjehe da je moguce da nisam trudna.hvala vam unaprijed 😘

  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Zaboravila sam reci da ocekujem menstruaciju za tjedan dana otprilike jer mi ciklus nije uredan

  • Avatar vuky

    vuky

    Broj poruka: 1560

    Prijavi adminu

    Marijana, vrlo vjerojatno niste trudni jer to nije tek tako, ali radi vašeg mira, koristite neku kontracepciju, prekinuti odnos nije dovoljna zaštita!

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Draga Marijana, teško je reći ovako rano da li je do trudnoće došlo. Iscjedak zaista može biti povezan s infekcijom koju si spominjala. Nemaš puno izbora nego čekati dan dva prije očekivane menstruacije i napraviti test. Niti dr ti tu ne može preko uzv puno vidjeti, ja sam bila u 4.tjednu trudnoće (tjedan dana prije menge) na redovnoj kontroli i dr nije vidjela trudnoću, nego sam tek za tjedan dana saznala kada sam napravila test. Iz mog osobnog iskustva, prekinuti snošaj je 10 godina nama bio pouzdani oblik kontracepcije. Kada smo odlučili imati dijete išli smo do kraja i tek onda sam ostala trudna. U svakom slučaju radi tvoje specifične situacije nemoj odgađati s pravljenjem testa, čak 2-3 dana prije probaj ga napraviti.

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    … i da… slažem se s vuky… počni koristiti pouzdaniju kontracepciju ako zaista ne želiš odnosno ne smiješ ostati trudna,

  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Evo bila sam na ultrazvuku..naravno doktorica nista nije posebno mogla vidjeti.jedino da mi je debljina endometrija 7 mm.valjda bi trebao bit zadebljaniji u ranoj trudnoci.vec je 7 dan od moguceg zaceca.znate li ista o tom.jos jednom hvala vam😘😘

  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    A od sinoc su mi grudi punije bez neke prevelike osjetljivosti

  • baMAMA

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Kao što sam u prethodom postu spomenula, meni je dr tjedan dana prije očekivane menstruacije na UZV vidjela samo zadebljani endometrij, u nalazu je napisala da je endometrij “predmenstruacijski”. Dakle i ako nisi trudna, a trebaš uskoro dobiti menstruaciju endometrij će ti biti zadebljan, trudnoća ako i postoji još se ne može vidjeti UZV, eventualno možda da odeš izvaditi betu, ne znam kako ide s njom, da li ona pokazuje povećanje i nešto prije izostanka menstruacije - nemam s tim iskustva 

  • marijana_92

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Evo radila sam test iz urina.znam da je rano al eto nekad sam cula da je se nekim zenama rano znala pojaviti svijetla linija puno svjetlija od one u kontrolnom podrucju.uglavnom negativan je(zasad)

  • miljanja12

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Dobar dan ovako zanima me da li sam trudna
    Imala sam odnos sa momkom nekoliko puta koristili smo zastitu uvijek,zadnji i predzadnji put je bez zastite mozda 10 sekundi i nije htio vise bez zastite vise je bilo predigra.Zanima me dal sam trudna jer mi kasni mens a imam grceve u donjem dijelu stomaka i imam neki bijeli iscjedak vec duze vrijeme….ako moze neko da mi pomogne Hvalaa punoo 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.