Rani simptomi trudnoce?!hitno

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    miljanja12

    Dobar dan ovako zanima me da li sam trudna
    Imala sam odnos sa momkom nekoliko puta koristili smo zastitu uvijek,zadnji i predzadnji put je bez zastite mozda 10 sekundi i nije htio vise bez zastite vise je bilo predigra.Zanima me dal sam trudna jer mi kasni mens a imam grceve u donjem dijelu stomaka i imam neki bijeli iscjedak vec duze vrijeme….ako moze neko da mi pomogne Hvalaa punoo


    Oprosti, ali ovo zvuci kao ona tinejderska pitanja iz nekog casopisa…kako da zene ovdje znaju jesi li trudna? Koliko vidim po napisanom decko nije svrsio u tebe bez zastite, a nisi ni test napravila…tak da…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.