Rad u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Dea23

    Dea23

    Broj poruka: 718

    Prijavi adminu

    Hvala vam svima  Peseka mi ne daju šetati, jer zna povuć na lajni. Ja i dalje tvrdim da to nema veze, al nekima se ne da objasniti. A to mi iskreno najviše nedostaje. Tri sata poštene šetnje s nekim ko ne postavlja suvišna pitanja 

  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    ja sam sad 25 tjedana, em radim na poslu 8 sati, em dodem doma kuham, perem peglam, voim dijete u vrtic, pa na vanjske aktivnosti…kad osjetim doma da sam pretjerala, onda prilegnem. Doduse dr mi je rekla da mirujem, jer sam lagano otvorena, ali kad sam ju pitala sto to znaci mirovanje, onda mi je rekla da je to ono, kad osjetim da sam pretjerala da odmorim.

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Dea - osim ak pas nije njemačka doga, ja bih ga/nju šetala. Pa kaj ak te malo povuče. Uzmi lajnu i tenisice i piči.. Eto ga, ja svaki dan šećem barem 3-4 sata (kad se sve zbroji), uz pranje/čišćenje/bla bla - pa eto 40+5 i još uvijek čekam.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar ninach1903

    ninach1903

    Broj poruka: 311

    Prijavi adminu

    evo ja jucer imala totalni makeover dnevnog boravka (farbanje, postavljanje polica), naravno pomagala mi frendica i dragi koji je dobivao fraze od mog penjanja po stolcima/fotelji/kaucu da pofarbam strop oko lustera  frendica pofarbala skoro cijeli boravak, dragi se bacio na farbanje stolarije a ja radila kaj sam stigla jer mi nisu bas dali previse… uglavnom bila na nogama od 9 ujutro do 11 navecer, kad sam osjetila veci umor sjela sam, malo odmorila i onda dalje 

    16.12.2014 <3 Lena <3

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Ja sam sad 22. tjedan i planiram još 7 tjedana raditi. Radim uredski posao tak da nije ništ strašno, ali putujem svaki dan na posao poprilično dugo. Više od tri i pol sata provedem u busu. Je li koja od vas tako putovala? Mal me strah da ne pretjeram. Zasad se super osjećam i sve je super s bebačem.

  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Ja putujem svaki dan, ali cca pola sata. Meni dolazak na posao, nije za sad problem, ali mi je sjedenje 8 sati mi svakim danom teze pada, ne mogu se namjesiti na stolici. Pocne mi trbuh smetati ili pak ja smetam trbuhu

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Mene trbuh još uopće ne smeta :-) Dakle, nema nikoga tko putuje tako puno kao ja :-/
    A nekako se predobro osjećam da bi u 23. tjednu išla na bolovanje…

  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Mislim da je najvaznije osluskivati vlastito tijelo, pa ako se osjecas dobro, zasto bi prestala raditi?

  • Avatar Iskrica1347

    Iskrica1347

    Broj poruka: 991

    Prijavi adminu

    Nixie - ja sam sa prvom trudnoćom radila terenski posao - dakle JA sam dnevno odvozila cca 150 km + hodanje po terenu. I tako do cca 6 mj trudnoće (onda sam uzela godišnji i porodiljni) - više nisam stala za volan. Ništa ni meni ni djetetu nije bilo, dapače, lakše rodila nego drugi put. Ako je sa trudnoćom sve ok, mislim da ti ne bi trebalo ništa biti, jedino budi bezobrazna i pazi da sjedneš u autobusu (diži ljude, i ako ti nije slabo, reci da jest), da slučajno ne bi autobus naglo zakočio a tebe netko lupio u trbuh.

    Mišica je sa nama od 11.8.2010.
    Ribica stigla 26.10.2014.
    Ja nisam luda, ja sam ekscentrična

  • Avatar Nixie

    Nixie

    Broj poruka: 1015

    Prijavi adminu

    Hvala ti Iskrice, sad mi je lakše! Danas sam bila na kontroli i sve je ok, tako da nasatavljam dalje :-)

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.