Rad u trudnoci

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    Drage, otvaram ovu temu jer ju nisam uspijela do sad pronaci.
    Zanima me da li radite u trudnoci?, do kad ste radile? kako bi izgurale dan na poslu..itd….

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Ja sam radila do 6.mj. s prekidima,bila sam jako naotečena -lice,zglobovi,noge da ne pričam,kičma me rasturala,a radim u uredu,dakle, sjedila sam,ako izuzmemo sastanke sa klijentima vani i po 6 sati dnevno.Doma sam skoro mjesec dana i preporodila sam se,sve boljke su nestale i super se osjećam

  • Avatar Tina0208

    Tina0208

    Broj poruka: 2756

    Prijavi adminu

    ja sam radila do 2 mjeseca trudnoce,prestala sam zbog mucnina,a i radila sam u trgovini pa si nisam mogla priustiti da riskiram trudnocu dizanjem teskih kutija..

    Laura 21.08.2014 :-*

  • Avatar Mum of four

    Mum of four

    Broj poruka: 848

    Prijavi adminu

    ja sam radila do 3 mjeseca trudnoće,ja sam zbog mučnina koje su me pratile cijeli dan išla na bolovanje

    https://lb1f.lilypie.com/qFUUp1.png [lb1f.lilypie.com]

  • Avatar tena123

    tena123

    Broj poruka: 633

    Prijavi adminu

    ja imam takav posao da odmah po potvrdi trudnoće idem na bolovanje, ali naravno ja baksuz, taman sam imala neke promjene u poslu i morala sam se nakon mj i pol vratit ali su mi dali radno mjesto u uredu, i to sjedenje mi nikako nije pasalo, meni je glavni simptom bio umor, tako da sam jedva išla na posao, znalo je bit dana kad bi došla kući u 15, otišla spavat i ponovno se ustala u sedam ujutro na alarm.. grozno..
    ali nisam dugo radila neka dva mj i od tada sam opet na bolovanju..

  • Lajavica2

    Broj poruka: 33

    Prijavi adminu

    ja radim uredski posao, i sad sam 6 mjesec, no sjedenje me na dane ubija..

  • Avatar Nalah

    Nalah

    Broj poruka: 2037

    Prijavi adminu

    Da,veliki pritisak je na trbuh kad se toliko sjedi,znam kak ti je

  • Avatar cloudy

    cloudy

    Broj poruka: 3222

    Prijavi adminu

    ja imam sreću što sam sama sebi šef i radim na takvom mjestu da mi nije bed radit…  odradim šta moram i kolko moram al si sama rasporedim satnicu kak mi paše.. .tako da evo i s 27 tjedana radim… a i radit ću do pred kraj jer mi se ne da natezat s papirima i ostalim… ali kažem, ja eto ima tu sreću da sam sama sebi šef

  • Avatar Madrugada

    Madrugada

    Broj poruka: 81

    Prijavi adminu

    Ja sam radila skoro do 8 mj,bilo mi je sasvim ok,stovise pasalo mi je radit,bit korisna,zaposlena,svako jutro se uedit i otic medju ljude.pazila sam jedino da ne pretjerujem i da u 17 odem doma..radim uredski posao pa me pred kraj to sjedenje smetalo,a i trbuh je vec dosegnuo stol :-)cesce bi odsetala do automata za vodu da protegnem noge.i ó wc naravnn :-)

  • Avatar Ribica153

    Ribica153

    Broj poruka: 155

    Prijavi adminu

    Ja planiram bar do punih 6 mjeseci radit. Ko što kaže Madrugada volim se i ja uredit i bit korisna. Meni je doma depresivno, dosadno. Tako da se nadam da ću moći što dulje izdržati. I ja 8 h sjedim sa stolom pa mi je malo nezgodno sjediti ali da se izdurati :D

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.